Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 29. října 2017 14:15
Reakce na Miru:

Nápodobně ; a znáš to - když není o čem, tak radši mlčíš... .

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 29. října 2017 15:11
Reakce na Fleur:

 Úžasné čtení 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 29. října 2017 15:19
Reakce na Fleur:

Yes...

...

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 29. října 2017 16:48
Reakce na Fleur:

Úžasné čtení.  Na mě Andělovo protivné štiplavé kadidlo spolehlivě zahlušilo vše ostatní :(

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 29. října 2017 18:06

WienerBlut Freudian Wood

I když ve složení fík není, jsem přesvědčená, že směsice složek tak v úvodu vyznívá. Evokuje mi Ninfeo Mio a Vol d'Hirondelle, avšak v uhlazenějším sladkozeleném vyznění. Dřevíčko se zeleným fíkem, hezké je to.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 29. října 2017 21:35

Nuda (Nasomato) ... V překladu nahý.

Navonět se tímto parfémem znamená stát se jasmínem. Žít jako jasmín. Začít myslet jako jasmín. Soustředit všechnu svou sílu, abyste stvořili jedinečné květy. Věnovat jim všechnu péči, aby zavoněly včelám. Dovolit slunci vůni ještě zesílit, aby se stala drogou. Aby bzučící opylovačky toužily pít sladký nektar jenom z vašich kalíšků. Teprve potom, když včely splní svůj úkol, si můžete dovolit odpočinout. A nechat se ukonejšit něžnou vůní vašich květů do snu, ve kterém se vám bude zdát o dokonalých jasmínových mýdlových bublinách.

Všechny podoby jasmínu. Jasmín čistý opojný zlatý. Jasmín hřejivý sladký jantarový (podle mě je tam homeopatické množství ylang-ylangu a santalu). Jasmín něžný průsvitný (podle mne neznatelný dotek tuberozy). Jasmín mýdlový bílý se zelenkavými okraji (s lehce perlivými aldehydy). A v základu bych to viděla na jemné pižmo. A po celou dobu na mě žádný indolický tón. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 30. října 2017 07:28
Reakce na zdensy:

S tím fíkem máš pravdu,  k jeho uhlazenosti spočívají ty mléčné tóny.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. října 2017 07:50
Reakce na alibi:

Nuda (Nasomato) ... V překladu nahý.

Navonět se tímto parfémem znamená stát se jasmínem. Žít jako jasmín. Začít myslet jako jasmín. Soustředit všechnu svou sílu, abyste stvořili jedinečné květy. Věnovat jim všechnu péči, aby zavoněly včelám. Dovolit slunci vůni ještě zesílit, aby se stala drogou. Aby bzučící opylovačky toužily pít sladký nektar jenom z vašich kalíšků. Teprve potom, když včely splní svůj úkol, si můžete dovolit odpočinout. A nechat se ukonejšit něžnou vůní vašich květů do snu, ve kterém se vám bude zdát o dokonalých jasmínových mýdlových bublinách.

Všechny podoby jasmínu. Jasmín čistý opojný zlatý. Jasmín hřejivý sladký jantarový (podle mě je tam homeopatické množství ylang-ylangu a santalu). Jasmín něžný průsvitný (podle mne neznatelný dotek tuberozy). Jasmín mýdlový bílý se zelenkavými okraji (s lehce perlivými aldehydy). A v základu bych to viděla na jemné pižmo. A po celou dobu na mě žádný indolický tón. 

Jasmín mám ráda. Krásný a lákavý popis!

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. října 2017 08:33
Reakce na alibi:

Nádherný popis mé oblíbené vůně 

Škoda, že už se nedá koupit..Zbytek odstřiku střežím jako oko v hlavě.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. října 2017 10:03
Reakce na Martula:

Tak ještě, že je to tady zmíněno, alespoň ji nemusím zkoušet

alibi Moc pěkný popis, který k vyzkoušení láká. 

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. října 2017 10:18
Reakce na Renusatko:

Extrait 10ml bohužel už k dostání není, dá se ale koupit na oficiálních stránkách Nasomatto 4ml roll-on CPO za

42 EUR:
https://www.nasomatto.com/store/nuda/

Občas ho hodím do košíku a pak ho vždycky zase vyhodím, když mi v objednávce naskočí nekřesťanské poštovné 29 EUR Ale jednou tu objednávku asi odkliknu..je to nejlepší jasmín, jaký jsem kdy zkoušela.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 30. října 2017 10:39
Reakce na alibi:

Co děláš, Libu, ve stavebním podniku?!?Máš působit úplně jinde v poetické sekci

Znáš jasmín od Diptyque-Essences Insensées 2015? Někdy dodám vzorek k popisu, ju?:)

Online Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 30. října 2017 10:44
Reakce na Martula:

Nebylo by možné udělat výhledově nějaký hromadný nákup?  Nuda mě zaujala, ale taky jsem zjistila, že kromě CPO přímo na wbu Nasomatto se nedá jinde sehnat. Kdyby se nás pár sešlo, rozpočítané poštovné by nebylo tak šílené 

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. října 2017 11:20
Reakce na Darya:

Ano, to by výhledově určitě šlo

Cervanek
Avatar
30. října 2017 11:39
Reakce na Darya:

Martula k nakupu Nuda 4 ml bych se k Vam take pridala - to uz jsme na postovne 3 a uz to vychazi lip 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 30. října 2017 12:50
Reakce na alibi:

Krásný popis, první reakce mého unaveného mozku byla: Alibi by si měla založit hnutí Žít Jasmín.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 30. října 2017 14:03
Reakce na Dalia:

Martula Renusatko Luna 

děkuji, psala jsem tu recenzi v posteli večer na mobilu a byla jsem z toho tak unavená, že jsem mužovi na otázku: "už jdeš konečně spát?" odpověděla "no jasmín!" 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 30. října 2017 14:04
Reakce na alibi:

Krásné...

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 30. října 2017 14:05
Reakce na alibi:

Nuda (Nasomato) ... V překladu nahý.

Navonět se tímto parfémem znamená stát se jasmínem. Žít jako jasmín. Začít myslet jako jasmín. Soustředit všechnu svou sílu, abyste stvořili jedinečné květy. Věnovat jim všechnu péči, aby zavoněly včelám. Dovolit slunci vůni ještě zesílit, aby se stala drogou. Aby bzučící opylovačky toužily pít sladký nektar jenom z vašich kalíšků. Teprve potom, když včely splní svůj úkol, si můžete dovolit odpočinout. A nechat se ukonejšit něžnou vůní vašich květů do snu, ve kterém se vám bude zdát o dokonalých jasmínových mýdlových bublinách.

Všechny podoby jasmínu. Jasmín čistý opojný zlatý. Jasmín hřejivý sladký jantarový (podle mě je tam homeopatické množství ylang-ylangu a santalu). Jasmín něžný průsvitný (podle mne neznatelný dotek tuberozy). Jasmín mýdlový bílý se zelenkavými okraji (s lehce perlivými aldehydy). A v základu bych to viděla na jemné pižmo. A po celou dobu na mě žádný indolický tón. 

,

ale toto som veru čítať nemala , ooooo nemala ! Zasa nebudem kľudne spávať...

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 30. října 2017 14:05
Reakce na Korsičanka:

děkuju.

jo jo, poetická sekce - a umřu jako Mácha hlady 

Diptyque-Essences Insensées 2015 neznám.