Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 10:35

Naše bojové plemeno v autě ;-) Přepravka přijde dneska, zatím přechodné řešení:-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 11:05

jak tam jednou vlezou...

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 11:05

Tak díky, to jsem ráda, že v to nejsem sama. Cid to bere jako že má super podlézačku, tak se pode mnou plazí, dělá psí hřbety, nebo si co nejtěsnějc přilehne, Terk si buďto těsně přede mě sedne a s míčkem v hubě mě upřeně pozoruje, nebo mi ty míčky instaluje pod různý části těla, případně si pode mě taky lehne. Cvičení bránice je přesný :-)).

Zajímalo by mě, co je na tom tak fascinuje, protože dolů na zem za nimi "chodím" i při jiných příležitostech, tak to asi hlavní příčina nebude.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 11:11

Zina já jakmile si někam sednu/lehnu, tak na mě okamžitě naskáčou

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 11:35

já bych pupa v posteli mít fakt nemohla. je to spíš venkovní pes, pořád je od bahna, když vyleze z boudy, tak kolem šíří mocný psí odér. chápu, že u bytových psů je to jinak.

ale na gauč ho beru, nedalo se to vydržet. ale musí mít pod sebou psí přehoz, který pak sundám. on na gauči stejně dlouho nevydrží, protože mu začne být doma a. horko, b. začne vymýšlet lotroviny = čas jej vystrnadit zase ven.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 11:40

Jiná Realita tak to je, Rufík by byl zase v tý boudě vyloženě nešťastnej, von je vyloženě ten společenskej typ, nejradši nalepenej co nejblíž

Offline zelene.oko
Avatar
557 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 13:08

Potrefenáhusa Jak naskáčou? Vidím jen jednoho záškodníka. A ten hodný andělský pejsek to rozhodně není

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 13:19

Janulik03 wuaaa, to som nemala vidiet!!! Odkedy sme s kamaratkou prezerali miliony fotiek na inspiraciu k zariadeniu detskej izby, mam nutkavu potrebu kupit Zune indianske teepee a teraz, ked v nom vidim Elzu... 

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 13:21

JanieB Je nadherny  

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 13:22

JanieB urcite doporucuju ho ucit na tu prepravku, od mala, davat mu ji i doma jako pelisek, kdyz jdete pryc, aby to citil jako sve utociste, je to ohromna uleva na cestovani autem, kdyz si dobrovolne skoci do kufru a zaleze do prepravky

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 13:23

zelene.oko Rufíček to má rád natěsno :-D

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 13:28

Potrefenáhusa No svoje fleťáky si taky neumím v boudě představit, i když vím, že některý v kotcích bydlí. Ale je jich spíš míň, Cidova chovatelka měla flaty čtyři a všichni bydleli v domě, do postele teda nesměli. Ale hovíky vídám venku běžně, myslím, že to zvládají líp.

Já jsem teda v tomhle hrozná, já bych si vzala domu i toho landseera, kdyby byl můj, a že by o to stál.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 13:31

Zina ten odkaz na hladenie usi je zaujinavy, vdaka, to si este pozriem; u nas plati - aj u cierneho, aj u bodkovanej - ze hladenie usi, hocijake (jemne, "dive") = najvacsia rozkos.

K tym bandazam mam sprostredkovane info od kamaratov, ze funguju, u nas vsak obaja stvornohi ohnostroj prespia, ale aj tak robim take opatrenia bezpecnostne pri vecernom silvestrovskom venceni - znamky, menovky, svetielka, reflexny obojok, stopovacka... a to som ich vypustila na ohradenej zahrade, ehm... Ale istota je gulomet. A na jednom seminari nam este vraveli, ze pri strese napr. pocas silvestra, su dobre "pachove hry" - ked sa pes sustredi na dychanie, panika ustupuje, ale vyzaduje to samozrejme pripravu a cvik.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 13:32

Zina jako nevim u sebe, kamarádi maj toho novofudlanďáka a tam bych teda hodně váhala, leda bych ho nejdřív vzala strojkem a pořádně odsmradila, ale on je fakt extrémně silný kafe :-D

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 13:45

palahniukowa noo je to krasne, ale zrovna teraz som dost vyplasena. Elza tam tas vliezla a zaspala. A maleho nenapadlo nic lepsie, akk tam vliezt a urobit pri nej hladni kša! Vystrelila som tam, ale Elza uz medzitym stekla a prudkym pohybom papule mu zubami poskriabala celo. Nie ako skrabsnec s natrhnutim kože, len taky otlacok. Jedina sekunda nepozornosti a decko mohlo prist k urazu. A to dobre vie, ze k spiacemu zvieratu sa nema potichu priblizovat. Uplne sa kkepem. Obaja dostali kapky.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 14:55

Potrefenáhusa Tak odsmradit prvně, to je jasný, možná ani do tý postele by nemusel, ale dolní provozní patro by mu u nás patřilo určitě. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 14:58

Jo, a jak jsme si tu onehdy stěžovala na sousedku, co si stěžuje, že tu naši psi štěkali, tak její jezevec to dnes dává už 4 hodiny v kuse. A potkala jsem obouseda, co se divil, když jsem mu řekla, že už tu zas půl roku bydlíme. Tolik asi k tomu, jak to štěkání našich psů v naší fakt vzácný nepřítomnosti snížilo kvalitu života ve čtvrti :-D.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 15:18

Potrefenáhusa to je mile  u nas stejne 

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 15:21

dynda Mohučanka 

My máme doma stejný problém. Z úplného začátku byla kočka s miminem v pohodě jako na fotce, zanedlouho však začala na vnučku syčet stejně jako na všechny ostatní v její přítomnosti. V poslední době to ještě obohatila o temné vrčení. Ohnat se packou není pro ni problém. Mrzí mě to i štve a taky je to náročné je pořád oddělovat. 

Napište někdo, že se to časem spraví!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 15:23

jinx 

Goliášek leze vejš a ksichtem ke mně (šimrá fousama, přede a meje)