Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:28

Trošku mě děsí, že bychom se mohli dopracovat až do situace, že mě zalehne tenhle gang 

Mají už v hlavičkách budíky. Sejdou se všichni a Bezoušek řve z nich nejvíc, že chtějí jíst! A to mají granulí pořád plnou misku. Konzervička je ale prý lepší..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:31
Reakce na dynda:

Ginevra 

To je zajímavý. U nás se to spravilo díky tomu, že syn přestal kočky tolik chytat a tahat za kožich, uši hlavu... A přestal, až když od kocoura dostal. Jinak teda kocour ho chodí chránit, když brečí. Obě kočky ho mají rády, nikdy na něj nesyčely.

​já myslím že nejdůležitější je aby se kočka před malým trapičem měla kam schovat, aby mohla přijít jen když sama chce a případně možnost utéct a nemusela se bránit. akorát jsem to teda pochopila tak že ta Ginevry přijde sama a útočí bezdůvodně?

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 21:41

Dadoo 

to je jak z filmu od Hitchcocka

Offline Kiore
Avatar
207 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 22:27

Sweet Potato Vyřídim kocourovi i příteli 

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 22:35

DrowRanger To samozřejmě, to se musí dělat tak nějak pořád, průběžně, při hře a normálním kontaktu. A když to chce člověk extra posichrovat (jako my s bojovým plemenem v Ö), dají se k tomu dělat třeba 5-10x denně pár minut tato cvičení...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 23:05
Reakce na Dadoo:

Trošku mě děsí, že bychom se mohli dopracovat až do situace, že mě zalehne tenhle gang 

To chceš ale!!!

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 06:56

DrowRanger kdyz do nas kouse, kdyz nas chce vyprovokovat ke hre (kdyz ma jako pocit, ze si jen tak sedime na pohovce a nevenujeme se mu), takze kdybychom mu v takove situaci dali hracku, tak by se mu jen potvrdilo, ze to funguje, ne?

nebo treba rano, jak ma radost, ze se zase vidime, tak je schopen kousnout treba do nosu

samozrejme lehce, nic cloveku neni, ale stejne bychom radsi, kdyby liznul

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 07:13

viktorka_od splavu ani náhodou, ale on byl maly koťátko, bez maminky..to nešlo jinak 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 08:05

viktorka_od splavu mne se včera někdo vyblil do postele a teda udělat to někdo jinej,než nejkrásnější oranžovej micáček,tak letí na minutu!!!!!

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 08:49

baltik aký je starý? Nás tiež skúša, najradšej by sa aj teraz hral celý deň, na začiatku pomohlo dôrazne ignorovať ak hrýzol spolu s tým otočením sa k nemu chrbtom, pri hre som mu dávala vždy ak začal hrýzť hračku, aby som tú pozornosť presunula a tiež mal vždy k dispozícii niečo na obhrýzanie (paroh alebo nejakú gumenú hračku). Časom veľmi pomohlo, že sa naučil rozoznávať povel fuj a káravý tón hlasu, takže potom stačilo upozorniť, že sa mi nepáči čo robí. Nemyslím, že by ten presun na hračku ho utvrdzoval v tom, že robí dobre keď hryzie, skôr si ju spojil s tým, že hračka je na hranie a hryzenie a ruky nie.

Ono sa to zlepší keď trochu dospeje, aj náš ráno miesto obliznutia hrýzol, teraz už oblizuje 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 08:49

pardon, zdvojený príspevok.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 08:52

Potrefenáhusa no chudák malej . Asi dostal něco špatnýho k jídlu.

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 09:15

Potrefenáhusa Nám když teď kamarádka hlídala psy, tak se oba poblili v autě (v životě to neudělal ani jeden), naštěstí teda v našem, který jsme jí dali spolu s těma prezentama na hlídání. To udělat nějakej kamarád v opilosti, tak už ho chlap asi nikdy nenabere.
Kamaráda, kterej ji pak v tom hlídání vystřídal, zase poctili nějakým zeleným průjmem... Přitom oba hlídači jsou zodpovědní a krmili tím, co měli ode mě, a a pamlsky jsem jim s sebou dala taky já. 
Bylo to hlídání celkem na 4 dny, proto jsem tu psala, že oni prostě nechtějí, abysme někam bez nich jezdili (doma se samozřejmě hned opravili).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 09:19

crazydaisy vožral kytku (došla tráva)

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 09:23

Potrefenáhusa jak mohla dojít tráva?! Doufám, že máte doma jen samé nejedovaté rostliny!

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 09:50

Dadoo Počkej, za chvíli začnou vybírat nejen mezi granulema a konzervou, ale začnou probírat i značky:-D.

A co kočky, zvládneš je pochytat na kastraci nebo jak to budete řešit? Myslim kočky, kocoury v gangu bych ještě nechala, to by byl dost tvrdej oříšek pro začátek:-D. Nebo jsi to už absolvovala?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 09:58

crazydaisy von chodí vozirat sloni nohu,má to taky ty travovity listy.a ne,ze mi teď někdo napíšete,ze je jedovatá,vozira to už spoustu let 

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 10:06

DrowRanger ma rok, tak to jsem myslela, ze uz prestane

nebo kdyz prijdu domu z prace, tak mi okusuje radosti ruku s hodinkama :)

na ne a karavy ton hlasu samozrejme zareaguje, ale nevim, jak docilit toho, aby se ani nevrhal?

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 10:06
Reakce na Potrefenáhusa:

viktorka_od splavu mne se včera někdo vyblil do postele a teda udělat to někdo jinej,než nejkrásnější oranžovej micáček,tak letí na minutu!!!!!

můj kocour ožírá dracenu..(není jedovatá, žene??!)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 10:38

baltik hm a je to bolestive uhryznutie? nas trebars pri skrabkani robi to, ze ma prednymi zubami tak akoby stipka, alebo mi ozdibava nohavice/tricko/snurku na teplakoch, to beriem ako prejav absolutnej lasky. Vyskusajte to s tou hrackou, nam to dost zabralo + predpokladam, ze pomohlo aj to, ze je starsi (v maji bude mat 2 roky) a uz sa trochu ukludnil.