Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
KoraKora
Avatar
03. ledna 2018 21:34

Janulik03  Elzička je taková krásná psí dáma.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 03. ledna 2018 21:34

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. ledna 2018 21:53

rasaNori tak se vytváří pouto 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 03. ledna 2018 22:04

rasaNori to je mile

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 03. ledna 2018 22:34

samí krasavci tady ... 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 03. ledna 2018 22:46

KoraKora elzicku miluje kazdy kto k nam pride. Je fakt dama a jemna a elegantna. Pokial niekto nenastartuje motorku za plotom. Vtedy strati glanc a reve ako besna. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 03. ledna 2018 23:06

rasaNori ehm, úplně ot, ale co máte prosím za podlahu O:-)

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 00:40

Jiná Realita uplne idiotskou:D puvodni majitel si nelamal hlavu se skladbou, takze na pul metru betonu naflakal smrkove prkna, ktere se kupodivu ve vlhkem dome ruzne rozestupujou a na spouste mist je to uz privrutovane k zemi a ruzne se to vlni a tak;)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 00:46

rasaNori na fotkách vypadá moc pěkně 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 07:27
Reakce na Jiná Realita:

rasaNori na fotkách vypadá moc pěkně 

​Že jo, taky jsem si všimla.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 07:28

rasaNori Chlupatá chůvička je milá.  A za odměnu Lipánka.

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 07:38
Reakce na JanieB:

Zina Díky za radu ;-) A můžu mít ještě jeden dotaz? Když jdem na procházku, potkáváme často děti, ty ho chtějí hladit a on se z nich může zbláznit. Já moc nevím, jak reagovat, jestli je nechat, nebo jestli ho tahat zpět (ještě neposlouchá na odvolání, když je vzrušený, že ho hladí děti). On sice nikdy nestiskne, ale má ostré zoubky, tak je možné, že by nějaké malé dítě mohl zubem škrábnout (nebo dítě by se škráblo o něj) a mohl by s tím být problém. Jak jste to u malých štěňat řešili vy? Je mu necelých 10 týdnů.

​Já nechávám děti, aby psa (3m) hladily a mazlily. Myslím, že je fajn aby se socializoval se všema a s dětma hlavně. Minule mi utekl pomazlit plačící holčičku, ale už od chovatelů je na děti zvyklý. Pokud se bojíš, že škrábne nebo stiskne jehličkama, možná spíš upozorni rodiče, že se to může stát.

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 09:37

OK, děkuju za rady;-)
rasaNori: super;-)

A ještě jeden obrázek toho našeho bojového plemene;-) Dneska už musíme začít s tréninkem (přijde k nám trenérka-vychovatelka), abysme splnili ty přísné rakouské podmínky, brzo tu vstoupíme do psího klubu, snad to nějak půjde. Psík všecko pěkně zvládá, vydrží taky v noci spinkat cca. od půlnoci do sedmi (a to bez vyčůrání), jen zatím nenese dobře, když je sám. Na tom začínáme taky pracovat, protože za dva týdny musíme služebně na ples a to bude celý večer sám (přes den si ho přítel bere sebou do práce, do rodinné firmy). Ale je taaaak sladký a oddaný! Ty oči:-) 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 09:42

JanieB ooo

je nádhernej!

To dáte! Já bych psa na gauči chtěla a v posteli nechtěla (teoreticky).

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 10:12

JanieB Ještě je varianta, že vy to s tou postelí dáte, ale muž ne. Tak to bylo u nás, i když muž byl na začátku nejpřísnější prosazovatel toho, že do postele nepolezou, a pak to sám zvoral, když se nechal Terkem překecat. Mně je to teda příjemný, když se na gauči přitulí, ale na druhou stranu si myslím, že na tom šťastné soužití nestojí.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 10:13

Bledule to ty fotky pěkně klamou teda :D nejlepší je jak tu běhá roomba, mezi těma prknama jsou mezery, které stejně nepovysává, takže jednou za týden je stejně nutné to oběhnout s vysavačem. Njn třeba nás to donutí ji časem předělat. Konec OT :)

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 10:14

Mimochodem, kdo doma cvičíte, taky vám z toho psi (kočky) vždycky udělají takovou show? Já jak hodím na zem karimatku, tak bych to mohla začít na natáčet, s nima se to prostě nedá. Už jsem si kvůli tomu přestěhovala cvičící plac do koupelny, kde se před nima můžu zavřít.

Offline Len
Avatar
2214 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 10:27

Zina 

Jo - říkám tomu kočičí jóga. Z cvičení a relaxace se stane akorát tak cvičení bránice... Kočka mě bere jako prolejzačku.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 10:32

Zina Jógamatka je nejoblíbenější hračka kocoura, která nikdy neomrzí. Už jsou v ní vykousané díry. A i kočičí dáma, která se s tou podložkou sice nepere, se "odnikud" zjeví a zasedne ji okamžitě jak si ji někdo rozbalí...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 04. ledna 2018 10:32

Zina jako to je peklo s nima, kočka si lehá všude možně a Rufík pod obličej mezi ruce a lehá si na záda