Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 21:11
Reakce na paktofonika:

Krosnu by ale mohl nosit Pupík a v ní by seděla Jiná Realita :-).

Percy je srandovní, jak dlouhá tůra to byla? 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 21:21
Reakce na Zina:

Tak žiadna extra túra to nebola, išli sme cca hodinu a pol a prešli asi 5 km. Percy to ale ešte nedá, na ľade sa mu chodí zle, snehom sa brodil len tak tak. V taške bol spokojný :D 

Offline whiskas
Avatar
19548 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 16:38

Prosím o radu/názor. Může mít kočka rýmu? Naši berušce se kolem čumáčku udělal takový hnědý flek a navíc se mi zdá, že ji teče z nosu. Ji normálně, vlastně by jedla skoro pořád. Diky.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 18:49
Reakce na whiskas:

Určitě může mít, často se k tomu přidávají i zakalená očka. Ale jestli jí normálně, tak je to dobrý a prostě potřebuje voraz jako člověk:-). K veterináři bych ještě nešla, nevím, jak často s kočkou chodíš či je zvyklá, ale pokud normální jí a nevypadá vyloženě hodně ztrápeně, tak bych jí nechala čas. 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 18:53
Reakce na whiskas:

Jo, naše kočka měla jednou zápal plic, ale to fakt vypadá jinak a mnohem vážněji:-). Tak divně sípala (což jsme přisuzovali k věku a hlavně k tomu, že ona neuměla mňoukat, prostě nějak neměla hlasivky a vypadávaly z ní často divný zvuky), ale začala i kulhat, tak jsme hned jeli a nakonec z toho byly jen antibiotika na tři dny. Tak možná kontroluj to sípání.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 19:09
Reakce na whiskas:

jestli neni ockovana muze mit chlamydie. ja bych k veterinari sla.

Offline whiskas
Avatar
19548 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 19:21
Reakce na Karja:

Děkuji. Kromě té "rýmy" a divného čumáčku bych řekla, že jí nic není. Jí, pije, jen tedy více mňouká (ale jen, když se v její blízkosti objeví nějaká potrava - jako by měla pořád hlad - a to nedostatkem opravdu netrpí ). Mňouká divně, ale to od malinka. 

Vlastně ano, lehá si na divná, pro ni neobvyklá místa, spíše do chladna, zatímco běžně vyhledává teploučko. 

Teď jsem jí osahala čumáček a má ho možná trochu teplejší, ale nijak výrazně horký. Tak nevím ... 

Offline whiskas
Avatar
19548 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 19:24

Očkovaná je, v očkovacím průkazu má plán na další očkování až na duben 2018.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 19:36
Reakce na whiskas:

Tak uvidíš v pondělí, jak se to vyvine, navíc ti tady ještě někdo zkušenější může poradit. Ale to bude snad dobré, na chladná místa může, ale raději bych zabránila průvanu a jestli máte někde vyloženě ledovou dlažbu tak tam bych jí taky něco dala ať má smůlu:-).

Offline whiskas
Avatar
19548 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 19:42
Reakce na Karja:

 vlezla si do koupelny, ale ne na dlažbu, na perforovaný koš na prádlo, který je tam opřený o zeď. Když je v pohodě, cpe se k topení, proto mi ten její výběr nového místa přišel divný. No, uvidím, jak jí bude zítra a v pondělí.

Děkuji .

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 20:09
Reakce na Noren:

Kvido je naprosto boží.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 21:15
Reakce na Zina:

To si umím představit a už se sněhu nemůžu dočkat, ale tady pořád nic.

Jeďte na Kokořín!!!!

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 21:56
Reakce na Potrefenáhusa:

Jestli je to vrch v Nedvězí, tak tam je to moc hezký 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 21:58
Reakce na crazydaisy:

Ano, Nedvězí 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 22:10
Reakce na Potrefenáhusa:

Před pár lety jsem byla na návštěvě v jedné chalupě těsně pod kopcem a mají z okna úžasný výhled, jen o něco málo horší než z vrcholu kopce. Chalupa to je taky moc hezká, ale ten výhled, to je něco

Offline whiskas
Avatar
19548 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 23:08

Tak já nevím, začínám asi panikařit. Šíša navíc začala docela dost slintat a je taková apatická. Nicméně, jakmile v kuchyni zašustím papírem, tak se přihrne a "loudí", ačkoli v misce má své jídlo. Oči zakalené nemá, jen se prostě chová divně. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 00:16
Reakce na crazydaisy:

?

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 08:35
Reakce na Potrefenáhusa:

Ne, tahle to nebyla. Ona, alespoň tehdy v létě, nebyla z cesty vidět. Vedla k ní zarostlá cesta, která byla poslední  odbočka před před tou, která vedla na vrchol.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 08:38
Reakce na Potrefenáhusa:

No skoro to vypadá, že budeme muset za sněhem fakt někam popojet. A koukám, že Rufíček má nějakýho sympatickýho parťáka.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 11:03

tomu, čemu na těch fotkách výš říkáte sníh, já říkám špinavá cesta 

prosím vás, dojeďte na moravu, tady máme už třetí den sněhem třeba úplně obalené stromy a pořád to drží. dokonce drží sníh i na drátech vysokého napětí.