Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 12:22

Viktorka (E.T.)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 12:24
Reakce na Zina:

nesnasim kdyz se doma kupi smeti. nastesti mam kdyztak koho poslat:-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34887 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 12:26
Reakce na Solathis:

Ne, to zní strašně! Držíme všechny palce i tlapky!

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 12:45
Reakce na Solathis:

Chudak mala. Jak se k tomu stavi chovatelka? Zkusila bych s ni probrat financni minimalne spoluucast, Zizi mate docela kratce

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 12:55
Reakce na moora:

Solathis To je mi moc líto a držím palce!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 14:24
Reakce na Solathis:

Ach jaj, hneď som si o tom prečítala no a držím palce. 

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 14:35
Reakce na Solathis:

držím palce

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 14:47
Reakce na Solathis:

Určitě to dobře dopadne!

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 16:07

Díky všem za účast. Řešení je takové, že při operaci bude odebrána poškozená část kloubu, řezem se tedy uměle vyrobí "zlomenina", kterou následně tělo vyřeší a vytvoří pakloub. No, nebudu mít jednoho normálně vzrostlého pejska, je mladší, než byl Inkoustek, než si zlámal tlapku a pak přestal růst úplně. Co se dá dělat, pod prášky na bolest ji držet nemůžeme do nekonečna.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33832 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 16:11
Reakce na Solathis:

šmarjá, teda chudinka

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 16:12
Reakce na Solathis:

A ako sa to prejavilo? Fakt je mi ľúto že si tým vy a Zizi musíte prejsť. Mne stačil prvý rok Amy, furt u veterinára, našťastie sme tam už pol roka neboli s ničím vážnym. 

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 19:52
Reakce na moora:

Chudak mala. Jak se k tomu stavi chovatelka? Zkusila bych s ni probrat financni minimalne spoluucast, Zizi mate docela kratce

Tohle se hodně špatně řeší, pokud to není dané ve smlouvě. Medvědův brácha má velké problémy, je po několika operacích, chovatelka vrátila půlku ceny štěněte, aniž by to měla uvedeno ve smlouvě. Taky měli uvedeno ve smlouvě pravidelné kontroly v CHS, tam s pejskem nebyli ani jednou. A taky nebylo prokázáno, že je to vada genetická, ale s největší pravděpodobností na štěně skočil jiný pes.

Co jsem se já setkala, tak jakýkoliv problém v chovu se vždy snaží "ututlat". Bohužel je to vizitka a nikdo pak nechce špatné reference jak ze strany CHS fenky i pejska.

Přeji úspěšnou léčbu, hlavně šikovného veterináře a pejskovi co nejméně bolesti.

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 20:30
Reakce na janička24:

Kupte kalhoty! To tenkrát měl chudák nějakej exémek v třísle a nechtěli ho tejrat límcem :D

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 20:48
Reakce na janička24:

My jsme ve smlouvě nic podobného uvedeného neměli, přesto když se u 3měsíčního Terka ukázalo, že tam bude problém, tak nám chovatelka nabídla finanční spoluúčast na vyšetřeních. Nabídky jsme nevyužili, ale dodneška si jí za to vážím, zvlášť když vidím, jak to taky může vypadat.

Solathis Mně je líto, že tomu musíte s Žížlkou čelit, ale věřím, že to zvládnete. A že bude možná kvůli tomu prcek, přece tolik nevadí, aspoň z ní Ink nebude mít mindrák :-).

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 20:52
Reakce na Solathis:

Ten popis zní hrozně, ale oni jsou mrňousové houževnatí, Žížalka to určitě zvládne.

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 22:56
Reakce na Kokoska:

Kupte kalhoty! To tenkrát měl chudák nějakej exémek v třísle a nechtěli ho tejrat límcem :D

Taky mě to napadlo.... Ale nemůžu z něho udělat úplný pako. 

Ještě mě napadlo, dát nohu do dole udtřižené nadkolenky a izolepou omotat u nohou nahoře i dole. Na předních to popřípadě dát na dva tři culíky. A nebo vážně oblek ze slabé šusťákoviny. Na výstavě jsem dostala několik vizitek, tak je pohledám.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 23:03
Reakce na paktofonika:

predminuly vikend mi zacala kulhat, proste se probudila a na tlapku nechodila. pak se to trochu zlepsilo, ale ne do stavu, kde by byla uplne v poradku, rikala jsem si dobre, jsme u nasich, vylitla mi tu nekolikrat schody, janci s kocourem, bestem, faustem, asi si neco natahla. jenze se to nelepsilo, kulhala furt, tak jsem se o vikendu dohodla s manzelem a v pondeli tam sjela, aby nahodou nekde nemela neco skripleho... :(

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 09:22

Bu zas rano bavila 

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 12:27
Reakce na jinx:

ježiš ta packa !!!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. listopadu 2017 12:57
Reakce na Magráta:

Nic jsem netusila, vesla do koupelny a tam toto. Jsem dostala zachvat smichu  a jeste vrnela