Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:46
Reakce na betsey:

to mi na tom přijde právě boží. a navrch milionkrát zaplacený

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:54
Reakce na betsey:

Ja keď idem domov tak na nič nemyslím iba na tie moje opice čo ma tam čakajú. Síce je to teraz dosť náročné ale ono si to sadne a bude to paráda. Prechádzka po lese je relax, zahrajú sa teraz aj trochu sami, mäso im nevarím, kúpem ich len raz za čas(Percyho som ešte nekúpala ale do sprchy skáče sám), polovicu víkendu prespia. Pohoda.

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:54
Reakce na betsey:

Když jste na to sama a chodíte do práce, tak to fakt trochu pruda je, zvlášť když chcete vést nějakej společenskej život. Já bych třeba neměla to srdce psa po celodenním čekání na můj návrat jen rychle vyvenčit a zase někam zmizet. Když je vás na to víc a nějak se prostřídáte, nebo si ho můžete brát do práce s sebou, tak je to hned o něčem jiném.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:56
Reakce na Potrefenáhusa:

ako áno, psy sú čistá esencia dobrej nálady a pozitívnej energie, to ako vítala pri dverách pri príchode a proste celá tá bezpodmienečná láska sú úžasné (na rozdiel od mačky, ktorá ak sa náhodou uráči vôbec ukázať, hodí len okom a dôstojne odkráča zasa preč)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:59
Reakce na Zina:

Nad tým koľko času pes zaberie veľa ľudí nepremýšľa. Priatel bol tiež dosť zaskočený, ale nakoniec pohoda. Striedame sa.

Teraz je ale dosť škaredo a psy mi nechcú chodiť von. Amy už pri dverách z domu protestuje a odmieta pokračovať, radšej by sa hrala doma. Na dlhé prechádzky a vybehať chodíme, ale žeby boli radosťou bez seba to nie. V lete by Amy vonku aj nocovala. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:01
Reakce na betsey:

jako ona když je to jen ta péče a starost a člověk k tomu čoklovi nemá vztah, tak to vopruz a strašnej úvazek  je, ale u vlastního psa mi to fakt přijde radost, i když se mi kolikrát o půlnoci taky do deště nechce. A pes to fakt mnohonásobně vrátí, taky proto je člověk má, nemůžou furt jenom prudit :-)))

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:02
Reakce na Zina:

no veď práve, že som bola na to sama, a tiež som nemala to srdce len rýchlo na päť minút zbehnúť s ním von a zasa si utekať po svojom, takže hlavne to bolo blbé, že po práci rýchlo domov (čo mám 25 km), a venovať sa mu, za normálnych okolností som zvyknutá po práci zbehnúť s kamoškou na kávu, ísť na nákup, povybavovať si veci, cvičiť a tak rôzne

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:04
Reakce na betsey:

jj, to nejde se psem takhle, musí ho do toho člověk fakt dost přednostně komponovat.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:04
Reakce na betsey:

No ale tak to sú veci ktoré proste človek obetuje a rozumný nad tým premýšľa už pred tým než si psa vezme domov.  Takisto ak plánuješ dieťa tak už rozmýšľaš nad tým čo všetko sa ti v zivote zmení. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:06
Reakce na betsey:

jojo presny. a kdyz jsem se tu poptavala na kockovityho psa tak prej nee:-)

@potrefenahusa mne to "zaplaceny" prijde fajn kdyz clovek nic jinyho (=nikoho) nema, pokud jo je toho na me moc

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:10
Reakce na paktofonika:

no veď preto som si nikdy psa ani nekupovala, ani nechcela. To bola len výpomoc pre našich, a ten pes ma naďalej veľmi miluje, aj ja jeho mám rada. To nie, že by som sa k nemu správala hnusne, alebo mu neprejavovala lásku, spával som mnou aj v posteli, len proste ma celá tá logistika trochu obťažovala a utvrdilo ma to v tom, že pes nie je pre mňa

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:13
Reakce na betsey:

Já myslím, že je docela dobrý si to takhle vyzkoušet, kdyby to lidi dělali, nebo aspoň pořádně promysleli, tak by byly míň plný útulky.

Jinak se přiznám, že ač fakt velkej milovník psů, tak být sama, asi bych si psa cíleně nepořídila. Teď mám možnost pracovat z domova, ale to nemusí být napořád, a mít normální práci s docházkou, tak by to znamenalo přes týden večer už nikam nejít. Sice existujou i málo akční plemena, který nepotřebujou tolik pohybu, ale imo neexistuje na světě pes, kterýho by těšilo být sám. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:15
Reakce na Zina:

Tak ja by som psa asi chcela aj keby som bola sama. Do barov a reštaurácií nechodím, kamarátov nemám, v podstate nebyť psa sedím len doma.

Horšie to bude ale v Prahe tam mam toho na plane dosť, ale verím ze si nájdem čas na všetko. 

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:48
Reakce na paktofonika:

Tak bary a putyky by mě mrzely ze všeho nejmíň, těm taky moc nedám, a do kina a divadla se dá s trochou snahy taky jít jindy, ale mám i jiný koníčky, který se odehrávají po večerech ve všední den, a těch bych se vzdávala nerada. Když už jsou lidi aspoň dva, tak je to hned snazší :-).

V Praze jsou možnosti vyžití samozřejmě super .

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:55
Reakce na betsey:

ako áno, psy sú čistá esencia dobrej nálady a pozitívnej energie, to ako vítala pri dverách pri príchode a proste celá tá bezpodmienečná láska sú úžasné (na rozdiel od mačky, ktorá ak sa náhodou uráči vôbec ukázať, hodí len okom a dôstojne odkráča zasa preč)

Hele, to zalezi. Moje kocky jsou dost vitaci typy. Pokazde bez vyjimky nastoupene za dverma, vitaji, hned zacnou povidat, vrni a otiraji se o nohy a sotva sundam boty, jdou za mnou...no jak dva pejsci  fakt bezvyjimecne. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:56

Psy mam rada, ale nikdy bych si ho neporidila. S mym zivotnim stylem neslucitelne. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:58
Reakce na jinx:

cíl maj nakonec všichni stejnej! :-D

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:11
Reakce na Zina:

No tak som to trochu prehnala, normálne chodím von aj medzi ľudí ale nebaví ma toto mesto. Ja tu tak trpím, nepáči sa mi tu, nemám to tu rada, nemám tu známych no des. Neviem sa dočkať toho dňa až odtiaľto odídem. 

Do Prahy sa teším. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:13

Bu asi jo, ale Suzettka je teda ukaz, pr. ta ma nejake zradlo tezce na haku. Granule muzou chrastit, obaly od kapsicek sustit, Suzette vetsinou tezky nezajem. Mozna...treba...pozdeji...se objevi u misky. Zobne tri granule a jde pryc.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:14
Reakce na paktofonika:

A uz se ti to stehovani blizi? Praha je super.