Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Máša
Avatar
26. července 2017 10:06

Takže jsem prodala kočičí škrabadlo, které dostal kocour k vánocům,  protože ho nemiloval, prakticky nikdy na něm nic neprováděl a vytrvale jej ignoroval, zabíralo to akorát místo a pro něj stokrát lepší prkýnková bedýnka od zeleniny, poslala jsem dál s lehkým srdcem. Dnes ráno, kocour sedí před místem kde stávalo škrabadlo a mňouká, teda vono to spíš zní jako žalování, protože nedělá ani mezery na nadechovaní a jede jak gamofon. Nevíte co chce?

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. července 2017 10:08
Reakce na Máša:

Skrabadlo? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33785 příspěvků moje polička 26. července 2017 10:10
Reakce na Máša:

kupte si nějaký drahý křeslo nebo sedačku a po škrabadle ani nevzdechne

Máša
Avatar
26. července 2017 10:17

Dala bych sem fotku, ale z mobilu mi to nejde, sedačku ničí a němého sluhu z masivu taky, potom miluje tu dřevěnou bedýnku a krabici Zajíci. Na škrabadle vydržel tak dvě-tři vteřiny a to jsem ho tam ještě musela posadit. Nevděčník.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33785 příspěvků moje polička 26. července 2017 10:19
Reakce na Máša:

Goliáš byl na škrabadle snad jednou v životě, už jsem ho taky poslala pryč. Ale myslim, že kdybysme měli takový to pořádný vysoký, nějakej kočičí strom, tak že by si dal říct.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 26. července 2017 10:48
Reakce na Jiná Realita:

Naše dělají mňák, když se nese večeře. Roztomilé miau umí taky. Větší repertoár má kocour, ten vrká, ptá se mňáu?, ňě ňě, umí vrčet jako pes, je toho hodně.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 26. července 2017 10:52
Reakce na Máša:

Myslím, že chce škrabadlo. Se škrabadly je ten problém, že se musí správně umístit, aby měly ten efekt, to znamená tam, kde je nejlepší výhled a přehled = tam, kde to bude nejvíc překážet. To je prostě střet dvou světů nebo možná souboj o vládu nad prostorem.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33785 příspěvků moje polička 26. července 2017 11:05
Reakce na dynda:

a přesně tam my máme to křeslo!

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 26. července 2017 11:20
Reakce na siouxsie:

Potrefenáhusa 

Odpal (zmiz, vypadni, huš atd.) by BYL super povel, kdyby nám fungoval, bohužel je to povel, co jde hodně proti flatí společenské povaze, mrzutá vlkodavka ho zvládala bravurně :-).

A abych je jenom nepomlouvala, tak předevčírem jsme zahlédli asi 10-15 metrů od nás takového středního hnědého psa na volno, akorát že po pár krocích se ukázalo, že to není pes, ale koloušek. A zvládli jsme to se Cidem s prověšeným vodítkem (byť s očima navrch hlavy), z něj snad ještě něco bude :-O.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 26. července 2017 12:01
Reakce na Zina:

Ten náš si to taky většinou vykládá jako "pojď ještě blíž a olízni mi ucho". 

Jinak vidím, že tlapka se hojí, to je dobře. U nás už je noha taky v pohodě, teď už to musí jenom odrůst. Akorát jsme na dovolené narazili na křížence retrívra s agresivnější povahou, a tak si pes ke svým 11. narozeninám pořídil ještě prokouslé ucho. Jako kérku v uchu už má, tak jestli chtěl ještě piercing, měl říct, vzala bych ji do nějakého hygienického salonu.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 26. července 2017 23:30

ktora z nich je Zuna? 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 26. července 2017 23:33
Reakce na palahniukowa:

Ta pravá, přece! Podle jiskry v oku .

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 26. července 2017 23:37
Reakce na Krehutka:

...a skore uzdravenie marodovi! ;-) 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. července 2017 23:39
Reakce na palahniukowa:

Ta pravá, podľa ušiek 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 26. července 2017 23:42
Reakce na paktofonika:

bingo! boli si dnes vecer "so sestrou" zaplavat a na zmrzku (sorbet) :-D

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. července 2017 23:50
Reakce na palahniukowa:

To je život. Bodaj by sa všetci mali tak dobre ako tie naše opice.

A tu už tretí deň prší, takže u nás gaučing 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 26. července 2017 23:54
Reakce na paktofonika:

gaucing & prijemna spolocnost = 

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 27. července 2017 09:45
Reakce na Krehutka:

V podstatě jo to zhojené, ale asi bude chvíli trvat, než tam doroste nová tkáň, a do té doby to asi bude náchylné. Udělali jste dobře, že jste to nechali zašít, pořád mě mrzí, že my ne. Ale krom prvních 2 minut to ani nekrvácelo, pes na to šlapal, tak nás nenapadlo jet s tím na veterinu.

Nevyžádaný piercing nic moc, přeju, ať se brzy zahojí.

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 27. července 2017 09:46
Reakce na palahniukowa:

To bylo snadný, Zunka je hezčí :-).

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 27. července 2017 10:02
Reakce na Zina:

Ucho se zatáhlo poměrně rychle a přestalo krvácet, ani pes nevypadal, že by mu to nějak vadilo. A jako byla to částečně i jeho vina, kdyby poslechl hned a přiběhl k noze místo těch dvou zbytečných kroku k tomu druhému psovi (zvědavý pakoš, co se chtěl jít očichávat, protože jsme přece všichni kamarádi. V jeho světě prostě pořád svítí slunko a duha a všechno hrozně fajn...), nemusel mít díru v uchu. Slibovali jsme mu pak takovou tu velkou žlutou náušnici, co nosí krávy .

A jinak výčitky neměj, kdyby nám ta packa přestala krvácet, taky nikam nejedeme. Psi jsou v tomhle poměrně odolní a samoopravovaci. Hlavně, že nedostal infekci. Tak ho za mě podrbej a že přeju, ať je brzo packa v cajku a může zas do rybníku.