Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 27. července 2017 13:27
Reakce na Máša:

u nás se na škrabadle akorát spí  a na škrábání jsem jim v našem ústavu koupila dvě vyřazená křesla za 40 Kč

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 27. července 2017 13:31
Reakce na Jiná Realita:

Viktorie je hrozně ukecaná, když přijdu domů, dělá pořád "mňá mňá"

Matýsek moc nemňouká, jen když si chce hrát nebo ho probudím, tak udělá takový "vrrm"

Ota mňouká táhle a vysoko "ňáááá"

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 27. července 2017 13:44

Přihlásila jsem nás na na podzimní dogbiatlonovou sérii, do kategorie sprint (3x600 m; enduro 3x3 km bych asi umřela). Vzhledem k tomu, že asi nestihnu žádný trénink, kde bych si tu střelbu vyzkoušela, myslete na nás prosím 17. září (Hlavně na mě, Bonnie je běžec od přírody).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33683 příspěvků moje polička 27. července 2017 13:46
Reakce na dzizisketa:

šli bysme vám fandit, ale nebylo by to nebezpečný pro oko? :-D

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 27. července 2017 14:08
Reakce na Potrefenáhusa:

Pušky jsou laserové, tak když se nepostavíte za terč, žádné oko by nemělo přijít k újmě

Offline Malvin
Avatar
1032 příspěvků moje polička 27. července 2017 14:45

Z dovolené.   

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 27. července 2017 15:48
Reakce na Malvin:

To je nádherná kočička.!

Od té bych brala kotě, umačkala bych ho...

Offline Malvin
Avatar
1032 příspěvků moje polička 27. července 2017 16:13
Reakce na Miru:

On je Alwin kastrovaný kocour, takže kotě nebude . Ale jako kotě byl k sežrání   

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 27. července 2017 16:15
Reakce na Malvin:

Uaaa.!, to je Slaďoušínek.!!!

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 27. července 2017 20:07
Reakce na Magráta:

My máme táhle a vysoko mňoukající kočku taky. Zní to asi jako A kdy dostanu JÁÁÁÁÁÁÁ?

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 28. července 2017 09:49
Reakce na dynda:

jo, ono je to takový zoufalý a táhlý ... nebo když ho na jaře chytly roupy, tak seděl za oknem a naříkal

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 28. července 2017 14:37
Reakce na siouxsie:

Tak jsem zkoušela to položení se Cidem. Za chůze to děláme tak, že ho prostě "vedu" na pamlsku, pak během chůze zavelím lehni a snížím ruku dolů, pořád za chůze, jak ji následuje, tak si lehne. Na začátku jsem ten pamlsek dávala hned, teď udělám pár kroků a pak ho hodím. Natočila jsem si to kvůli vám na mobil, abych se na to podívala, při tomhle jde nejdřív dolů zadními a pak předními.

Ze stoje ho k tomu přiměju tak, že si zase vezmu nějaký hodně žádaný pamlsek, ukážu mu ho, když stojí, a dám lehni a ten pamlsek mu dám rychle mezi přední nohy. Jak pospíchá, tak se k němu rychle sklapne, nejdřív přední, pak zadní nohy. Vypadá to efektně, přemýšlím, že tomu přiřadím nějaký jiný povel, třeba právě sklapni :-D.

Ten druhý postup mi teda jde jen s mladším psem, ten 10letý už do cvičení není tak hr a hlavně tam jsem už ráda, že si vůbec nějak lehne.

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 28. července 2017 14:57
Reakce na Zina:

jé, to jste moc hodná, že jste si dala tu práci  mně se provádění toho povelu právě taky moc líbí (když to někdo umí, že?) a chystala jsem se taky používat jiný povel, abych to odlišila. chtěla jsem použivat povel "flat" (jako že se má rozplácnout), ale "sklapni" se mi líbí víc

teď se s ním soustředím na plazení se (což mu jde skvěle!) a pak se vrhneme na to zalehnutí. už se těším, jak se vyblbneme, až budu oba nové příkazy kombinovat

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33683 příspěvků moje polička 28. července 2017 14:59
Reakce na siouxsie:

povel "naval botu"

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 28. července 2017 15:09

a mám nějnovější výsledky z odnaučování jeho vyžlích výskoků bez kontaktu se snahou mě ve stoje "olíbnout"... to pako jak je stále natěšený a pozitivní, tak mě byl schopný takto "děkovat" za vycházku snad milionpětkrát. takže teď se většinou dokáže sám korigovat a zbrzdit ještě před výskokem. když už tu viditelnou seberegulaci párkrát za sebou zopakuje (tj. nevyskočí mi dát toho hubana), tak ho pochválím jak moc je šikovný, no a tím ho zbavím všech zábran a lup! a samou radostí mi olízne brýle!  no jo, ale jsme spolu zatím jen 3 měsíce...

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 28. července 2017 15:10
Reakce na Potrefenáhusa:

to je TAK nevinný pohled! já bych mu tu botu snad i nechala...

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 28. července 2017 15:45

"Trochu" míň retrofotky než ve vedlejším vlákně, ale cca 20 let to už bude - náš první mazlík. Dospělé psy nesnášel, štěňata mu mohla dělat cokoliv, s našimi kočkami žil v symbióze, na scénu s telátkem si pamatuju, tam byl velmi něžný a tele patřičně vykulené.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 28. července 2017 17:43
Reakce na Emerald:

fotka s teliatkom je bozi  

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 28. července 2017 17:50
Reakce na siouxsie:

gratulujem k uspechom vo vychove a pri vycviku   este mi tak napada, co mam napozeranu "nasu" cvicakovu vyzlu - ona velmi nerada lezi. niekedy lezi iba akoze, aby sa nahodou nedotkla bruchom zeme, ale ma smolu, lebo nema ziadne chlpy, takze kazde toto podvadzanie je hned vidiet. v exterieri s nou mozno trenovat iba v lete... neviem, ci len tato je taka citlivka, alebo je to nejaky vyzli znak :-) 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 28. července 2017 17:55
Reakce na Potrefenáhusa:

je skandal, ze toms este Rufika neoslovilo do reklamy!!!!