Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. července 2017 19:58
Reakce na palahniukowa:

Dnes som stretla Zunkinho brata Alexa  Bol presne ako Zunka, biely s veľkými čiernymi škvrnami. Z diaľky už som si myslela, že sa blížiš ty a Zunka. Zaľúbené pozeral na Amy, ale panička ho nechcela pustiť. Lepšiu fotku nemám, strašne sa vrtel :-)

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 25. července 2017 21:12
Reakce na Jiná Realita:

Normálně - kočka je nesmírně obratné zvíře disponující asi trilionem senzorů, to je jasný. Takže o nějakých přešlapech, omylech, já nechtěl nemůže být řeč, ke všemu při TOM nahazují hrací ksichtík. Prostě kočka vyskočí na nábytek, kam samozřejmě nesmí, něco na jeho povrchu najde, naježí si tu svoji roztomilou makovičku, uši vytočí dopředu a střídavě jednou a druhou pacičkou hraje hokej s čímkoliv, co ještě neshodila na zem. To jede tak dlouho, dokud je co shazovat. Doporučuju udělat si hodinu etologie a pustit kocoura do baráku 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. července 2017 21:43

máte někdo kočičku, která dělá miau miau, jako roztomilé kočičky v reklamách? dnes mi došlo, že všechny, které znám, dělají MŇÁK! MŇÁK!! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46116 příspěvků moje polička 25. července 2017 21:46
Reakce na Jiná Realita:

naše:

mňaf!

mňáái!

mniiiAf!

a vrkůů, samozřejmě:-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33792 příspěvků moje polička 25. července 2017 22:30

Vrkuuuu je uplne nejbožejší kočičí zvuk.a pak jeste takovej tichej vrk,kdyz treba skočí na gauč a ducne hlavičkou nebo kdyz na nej clovek sáhne,kdyz spí 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 25. července 2017 22:35
Reakce na paktofonika:

to je mile :-) Alex je fesak a ako tak pozeram, Zuna ma rodinu vsade  clovek si mysli, ze ma doma original krizenca, ktoreho si so ziadnym inym psom nepomyli a nakoniec su vsetky oriesky v hre rovnake! 

ale Zuna posledne dni vyzera takto

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. července 2017 22:40
Reakce na palahniukowa:

To je parádny pršiplásť :D Tu tiež už druhý deň prší. Sú u vás záplavy? V Prešove hlásili tretí stupeň

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 25. července 2017 22:48
Reakce na siouxsie:

tak ten box asi ani oficialne neexistuje, je to len taka handmade pomocka skuste napr. vyuzit nejaky predmet (stolicka, stolcek, upravena paleta...), ktory mate po ruke - pouzivala som stolicku prevratenu na zemi tak, aby tam to U bolo - neprakticke, ale da sa to aspon skusit na zaciatok. to rozkydnutie v lahu a sede je uplne normalne - ono ani clovek nesedi na gauci vzdy predpisovo s vyrovnanym chrbtom. ale ked to rozlisuje, tak je to frajer :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33792 příspěvků moje polička 25. července 2017 22:56
Reakce na palahniukowa:

Rufíček má dvojníka ve Švédsku, Brownieho, sleduju ho na insta a strašně ho žeru!

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 25. července 2017 22:57
Reakce na paktofonika:

tak to hlavne kvoli tej inkontinencii dbam o to, aby bola v suchu a teple - hlavne ked sa ochladi a prsi... a zaplavy u nas nastastie nie su, ale prsi, pada kamenec a je zima a veterno; hromy-blesky a vypadky prudu mame denne... no a centrum Presova + cesty su zatopene... takze pocasie nic moc :-/ ale plavacie vesty ako ma Amy nastastie zatial nepotrebujeme, lebo home office :-)

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 25. července 2017 23:01
Reakce na Potrefenáhusa:

nj, tie vase severske plemena :-D Brownie je sice skutocne cely na zjedenie (a vtipny & sikovny!), ale to je Ruficek tiez + ma ovela symatickejsi a pohodovejsi vyraz v tvari!

edit: a vlastne Svedsko a psy a (hociktory) Skarsgard... 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33792 příspěvků moje polička 25. července 2017 23:03
Reakce na palahniukowa:

Brownie je trochu čivavoid :-D

Umí ale strašnou spoustu věcí! 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 25. července 2017 23:13
Reakce na Potrefenáhusa:

civavoid  to znie priam nebezpecne! a ta stojka je velmi efektna!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. července 2017 23:19

do areálu pupova venčení se nastěhoval psík mývalovitý  co si počneme. dnešní venčení byla katastrofa. pupek šílel, nedal se ani udržet. navíc jsme psíka už dvakrát potkali. jestli si pořídí rodinu, kupuju si kvér  myslivci nás ještě nabádali, abychom ho chytili, že je to strašná škodná, všechno jim žere a nedá se chytit. ale já fakt nechci, aby pes něco chytil a ještě od toho pak chytil kdovíjaké breberky nebo třeba vzteklinu nebo co to může mít.

Offline Kiore
Avatar
207 příspěvků moje polička 25. července 2017 23:49
Reakce na Jiná Realita:

máte někdo kočičku, která dělá miau miau, jako roztomilé kočičky v reklamách? dnes mi došlo, že všechny, které znám, dělají MŇÁK! MŇÁK!! 

náš druhý největší (necelých 5 kg) kocour umí ukázkové mňau tím nejtenčím hláskem, jaký jsem kdy u koček slyšela 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. července 2017 05:27

Su dost nalehave mnouka a je to ukazkove mnau (a taky vrka a ruzne si pro sebe mruci  laskyplne i pekne nastvane, kdyz neco chce a nemuze to dostat, nebo mrci, kdyz nekam bezi, to se ji ten hlasek trepe spolu s temi skoky). Ale Bu dela neco, co pripomina bud kratounke KNIK, popr. jen IK nebo, pokud je v razi, tak neco jako KŇÁAA, KŇÁAAA (asi mnouka cinsky ) a ma vysoky trochu vrzavy hlas. 

Offline dzizisketa
Avatar
7488 příspěvků moje polička 26. července 2017 09:31

Ha, my taky říkáme, že B. povrkává, když si tak jakoby mrmlá pod vousy nebo ten zvuk vydává, když se raduje, těžko ho popsat.

A jedna včerejší modelka

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33792 příspěvků moje polička 26. července 2017 09:48

Goliášek dělá ještě takovej jeden srandovní zvuk, takový dlouhý táhlý můůůůůů a tak se u toho zoufale tváří, většinou je to první zvuk nad prázdnou mističkou, pak to začne zintenzivňovat :-D

A když se někdy hodně rozjede ve hře, tak pak chodí po bytě a tak po kocourovsku pořvává :-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33792 příspěvků moje polička 26. července 2017 09:48
Reakce na dzizisketa:

hodně modelka

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. července 2017 09:58
Reakce na palahniukowa:

No jasne to chápem, zdravie je na prvom mieste.