Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 06. května 2020 10:34

My to máme zase tak, že Viníčkova matka měla ještě jeden "neplánovaný neuhlídaný" vrh o rok dřív - s teriérem ze sousedství. Štěňata byly ale moc pěkné a vypadaly úplně jako stafíci, tak je všechny udali u nás v městečku. No a když přijedem domů do ČR a procházíme se s Vindou, i kolem neznámých plotů, často tam pobíhají hnědí skorostafíci a my čas od času oslovíme lidi: Jeee, není to syn té a té fenky? A skoro vždycky je a zakecáme se ;-) Tak už má Vinda po dědině okruh polovičních bráchů, už jsme se seznámili s hodně lidma :-D

Strašně pěkné bylo, že jeden z těch bratrů se při náhodných setkáních s Vinínkem hrál, když byl ještě štěně. Pak se potkali, když už byl větší, byla u toho i jejich matka. A ten brácha na Vinnyho vyjel, docela ošklivě. V tom zasáhla jejich matka - položila Vinínkovi tlapku na záda a pohledem bráchovi úplně přikázala: Vindu ne! A brácha poslechl a přestal vyjíždět!

A jako bonus náš rakouský karanténový výhled :-D Poslední dva měsíce nevidím nic jiného a Vinny odmítá sedět na balkóně jinde než u nás v klíně ;-)

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 06. května 2020 10:41

Viatori Když jsme vezli malého Vinínka dvě hodiny do Vídně, tak polovinu cesty spal, ale zbytek napůl plakal a napůl dělal hrozný bordel. Když plakal, tak mně ho bylo děsně líto! Ale během týdne si na auto krásně zvykl. Taky první dvě tři noci plakal, bál se spát sám v pelíšku, ale brzo OK.

Dadoo Byla jsem se schválně podívat na Instagram a musela jsem zamáčknout slzu dojetí <3 Jezuuuus, ta je sladká! Vidím to tak, že budu muset překecat samba, abysme pořídili Vindovi kamarádku stafinku :D Bohužel on zatím říká, že dva takové tasmánské čerty naráz nedáme.
Moc se těším na fotky a nová videa!

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 06. května 2020 11:11
Reakce na Viatori:

Zina říkáš oblečení na venčení?!......

​Jako že takový nemáš? Já ho na naše procházky potřebuju, se tu vždycky směju, když někdo napíše např. o sukni ze Zootu, že je dobrá na venčení, to si při našem způsobu procházek louka-pole-les-rybník vůbec neumím představit.

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 06. května 2020 11:25

Offline Viatori
Avatar
192 příspěvků moje polička 06. května 2020 11:41

JanieB To byla pro Viníka dlouhá první cesta, úplně chápu, jak ti bylo. Náš si na auto zvykl taky strašně rychle, hned druhý den jsme jeli na chatu, za další týden na Moravu, cestuje pořád a do té sedačky sám vyskočí s meziskokem teda a jen do mého Mini, do SUV muže to nedá, ani kdyby se moc snažil

Vyjma jedné šňůry od tiskárny a svých hraček nikdy nic nerozkousal, v 5 měsících jako když utne, nepoužil podložku a čurá jen venku. Spinká od začátku v pelíšku a krátce si poplakal taky jen první tři noci. Nebojí se ničeho, naopak je zvědavý až drzý :), pořád dobře naladěn a připraven pro každou akci a na druhou stranu chápe, že když pracuju, nemůžu se mu věnovat a chrní. Občas neposlechne hned napoprvé, ale pak letí s takovou radostí, že mu jen lehce domluvím. Je ještě dost hravý, tak to asi patří k ještě nevybouřené povaze odrostlého štěněte. Tak jsem strašně ráda, že jsme našli právě tohle naše úžasné psisko. 

Viník je krásný, obdivuju jeho stavbu těla, je ho řádný kus. Náš Banjo je drobeček, z 5 štěnat přežila jen dvě a to už ani jeho srdíčko na ultrazvuku nebylo vidět, v podstatě ho při císaři a kontrole dělohy po vyjmutí jeho sestřičky našli

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 06. května 2020 11:45

Zina Jezis, ta byla bozi!!!!! Skoda, ze ji zpuchrela brzo ta guma, ale furt ještě jsem ji nevyhodila

ale visco, s rufickem si proste jdeš po cestě, kytky kvetou, ptáci zpivaj...nikdo na tebe neskace, klacky ani balonky házet nemusis, pes je úplně suchej, pak spolu posedite na lavičce a něco si vypravite....

Offline Viatori
Avatar
192 příspěvků moje polička 06. května 2020 11:47

Zina Ne naopak, v posledních týdnech mám pocit, že za roušku schovám všechno a to v čem chodím na venčení nosím.... ehm všude prostě. Je pravda, že naše venčení se zřejmě trochu liší od věnčení vašeho, já bych asi mohla i v těch šatech

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 06. května 2020 11:48

Černá objevila kouzlo Goliáškova proutěného křesílka

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 06. května 2020 12:28

JanieB to je hezký, jak mamka zasáhla

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 06. května 2020 12:29

clothilde zahradník :-)

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 06. května 2020 12:30

Potrefenáhusa Tos byla ty! Ale pánbů tě potrestal a dostala jsi Trnečku! Já tu sukni ještě mám, je to moje hodobóžová.

Viatori Tady ilustrační foto z procházky


Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 06. května 2020 12:34

JanieB Maminku treba poslúchať, zaujímavý príbeh. A ten relax

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 06. května 2020 12:35

Potrefenáhusa Teraz vidím, že nie je čierna ako čierna, je aj čiernejšia

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 06. května 2020 13:01

Zina ja te s tim vencicim obleceni chapu!  Friga sice do vody skoro neleze, ale prochazky pole, louka, rybnik, les provozujem taky, casto chodivam po ruzne rozblacenych cestach, po okrajich mokradu a mivam zablacene boty a nohavice kolem kotniku. A pak jeste chodivam do psiho parku, kde se muze stat, ze na me nejaky pes skoci ci mi vleze na klin, kdyz sedim na lavicce.  

A vcera Friga dokonce do vody vlezla, protoze ve vode byla mys! (Mys se mi nepodarilo vyfotit, zdrhla do te roury)

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 06. května 2020 13:26

Friga Friga je super a myš měla asi štěstí, ne? .-) Jinak ano, ten terén tak odpovídá našim procházkám. A hadry na venčení jako takový v pohodě, ale že mě lidi neznají v civilu, dost smutně vypovídá o mým společenským a celkově sociálním životě!

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 06. května 2020 14:29

Zina Viatorimám už troje epesní kalhoty a to bych ještě před rokem přísahala, že nic podobného kapsáčům na sebe nikdy neoblíknu... no haha!

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 06. května 2020 14:29

Zina Ted jsem googlila a myslim, ze 'mys' byla hryzec vodni. Nebyl prvni, ktereho jsme s Frigou potkaly. Myslim, ze hryzec mel stesti, ze Frigu vodim na voditku, Friga je dost rychla a mrstna. Ja ji v loveni nijak nepodporuju, takze ma smulu  Ja jsem docela asocial a mimo skolu mam asi nejvic znamych prave mezi pejskari, nekteri z nich me poznaji i v normalnim obleceni, vetsina ne

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. května 2020 15:58

Offline stes
Avatar
7344 příspěvků moje polička 06. května 2020 16:32

Dadoo ted to tu docetla, zkoukla IG, jsem ve vsem pozadu... No nemam slov, mam pocit ze bych do patku neusnula nebo naopak potrebovala plato rohypnolu, abych sla spat a vzbudila se v patek

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 06. května 2020 16:46

Z dnesni prochazky