Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:15

Mutziputzi Netuším, ak to neprejde pôjdem k vet. môže to byť psincový kašeľ, ale zatiaľ len kýcha a žiadne iné príznaky som nevypozorovala. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:17

paktofonika chodíš do těch Stodůlek?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:17

rasaNori No jablka a ovocie majú běžné, myslím že vit.C byali mať dostatok. Uvarím čaj, som zvedavá čo na to maród povie :) 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:19

Mutziputzi Zatiaľ som bola len na očkování tuto za rohom, ale nepozdáva sa mi to tam. Na očkovanie fajn, ale ak by bol väčší problém pôjdem inam.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:22

paktofonika Ač se i zde objevily pochybnosti, pro mě je to jasná volba, být tebou zkusím to případně tam

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:25

paktofonika jak pise Mutziputzi, jela jsem vykastrovat zvire na Stodulky, ac jsme z Ostravy:) a muze to byt klidne i psincak.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:38
Reakce na MP Marge:

​Moc diky, pridavam si na seznam literatury 

A ja to tedy vidim uplne stejne - bezny provoz ano,  ale nejake propletani mezi nohama, na to nemam moral (a nesmele se priznavam, ze mi to i pripada pitome). 

jako ty hovadiny jsou náhodou dobrý, jednak je to sranda, přijde mi, že to cvičení fakt posiluje vztahy, plus společně strávenej čas nějakou činností, pes má nějakou zátěž, mentální únavu a zvyká si, že jsou na něj kladený nějaký nároky, mírnej stres a psychická zátěž

Zrovna ten slalom si Rufík dost oblíbil, mně se hrozně líbí, jak celou dobu vrtí tím ocáskem

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:43

Mutziputzi rasaNori Ďakujem, počkám do zajtra a keď tak pôjdem tam. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:44

Potrefenáhusa To je pekné  Vidno, že to Rufíka baví. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:57

paktofonika jako Rufík fakt moc neni pes na nějaký cvičení, jeho nejvíc baví sedět na klíně a něco si vyprávět, venku rád kouká, kde co lítá a čuchá nebo hlídá. ale každej pes neni takovejhle salám, náš druhej pes by nějakou psychickou i fyzickou zátěž potřeboval jak prase drbání a já na to taky nemám moc čas a morál.

Offline Samantha
Avatar
1819 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:58
Reakce na Janulik03:

Samantha no zistujem o sebe, že som fakt hnusná. Hanbím sa, ale nemožem si pomocť. 

Není třeba. ​Já myslím, že se MP Marge  nestala žádná tragédie...  Tolik nového života doma, tolik nové energie  

A hlavně, pejsek vypadá, že to nebude nijak robustní jedinec, takže může být v pohodě.

Mohlo to být horší ...

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 10:00

Potrefenáhusa to je super trik na to by som ale s mojim potrebovala mať tak dvakrát dlhšie nohy

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 10:01

Samantha nebo lepší!!!!!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 10:01

Wanda von Dunajew jo, my krátkonohý potřebujem ty nízkopodlažní psy

Offline Samantha
Avatar
1819 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 10:10

Potrefenáhusa 

 Psst... Já se tady snažím utěšovat!   

Offline Janulik03
Avatar
16750 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 10:11

Samantha to by sa mohlo pritrafit mne. aspon by som nemusela nikoho ukecavť, že nie je to až tak velké teľa. 

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 10:12

Inak tiež asi nie som typ na žiadnu drezúru, skúšky, závody... ani výstavy ma nelákajú teda  na cvičák teda chodíme, hlavne kvôli socializácii, pes sa vyblbne... bývame na dedine, kde sa inak moc s psami šancu kamarátiť nemá.

Akurát mi trochu nevyhovuje, že cvičiteľka vyžaduje aport aj od psov, ktorí k nemu absolútne nemajú predpoklady... a ja teda nemám morál vynakladať kopu času a energie na učenie psa niečomu, čo mi je v bežnom fungovaní naprd 

Offline dzizisketa
Avatar
7493 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 10:43

Socializace a kontakt s jinými psy pro život ve smečce (a pozdější pohodlné venčení, kdy člověk psa jen vypustí a kouká, jak si hraje) a různé blbinky na učení, které psa zabaví mentálně a utuží vztah s páníčkem taky potvrzuju.

Offline dzizisketa
Avatar
7493 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 11:24

V noci jsem měla noční můru. Zdálo se mi, že jsme jeli metrem a Bonnie nedopatřením zůstala na peróně, takže já jsem měla tu jednu stanici staršný strach, že třeba se rozběhne tunelem a srazí ji tam vlak, ale když jsme se vrátili na tu stanici, tak nám lidi řekli, že si ji někdo odvedl, my ji pak týden hledali a když jsme ji konečně vypátrali, tak měla kupírované uši!!!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 11:34