Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline baltik
Avatar
4433 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 11:37

Potrefenáhusa propletani mezi nohama naseho taky bavi, ono ho obecne strasne bavi s nami delat cokoliv, on si jen sedne na target a uz zacne zvedat jednu tlapku po druhe, jako pojd pojd, co chces za povely, vsechno udelam :)

ale zase na voditku venku strasne taha, kdyz jsou kolem zajimavejsi podnety, tak cokoliv natrenovaneho jako by nebylo

Offline Kokoska
Avatar
28351 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 12:10

Potrefenáhusa 

U vás si to představuju jako v té reklamě - ta část s náběhem koček :D

http://www.tvspoty.cz/moneta-money-bank-prijdte-na-lepsi-k-nam/

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33756 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:03

Kokoska no...

jako ty dvě venkovní kočky nás poznaj podle auta, takže sotva zabočíme, už vybíhaj a vyskakujou na sloupek od branky, kde maj misku a tak různě se tam mrcasej a nakrucujou

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:07

Bertička je bojovnice. Dneska další injekce a udělala pár krůčků. Dostává pít vodu s medem, jídlo pořád odmítá.

Vodu jí chodí uchlastávat Žigulík, který to vůbec nepotřebuje!!!

Zítra další injekce a pak snad nějaké léky. Bude to dobré, určitě jo 

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:14
Reakce na paktofonika:

MP Marge Zase nechcem aby to vyznelo tak, že sa psom netreba venovať,ale to tiež záleží čo má pes rád. Taká Amy má rada šport, boli sme už na agility z toho je nadšená, baví ju coursing, má rada hlavolamy. Percy je nešportový typ a má rád hlavolamy, ňušanie a tak ale tie zakłady cvičíme stále, Amy má napríklad problém s chôdzou pri nohe na vodítku, na voľno počúva pekne a zase sa Percy je na vodítku vzorný a v poslednom čase to na voľno nie je žiadna hitparáda. Cvičák je takisto fajn pokiaľ máš možnosť a čas tam chodiť. Aspoň sa porozprávaš s niekým kto tomu rozumie, v prípade skupinových tréningov si aspoň Chico zvykne na iné psy a ľudí.

​U mne je prave problem ten cas. Ale zase ten ma pritel, tak by pripadne mohli chodit spolu? Diky, ze jste mi to pripomnela, poptam se.

Zatim jsem vypozorovala, ze pejsek je velice akcni a kontaktni, a nema rad, kdyz doma jen tak zbuhdarma sedime. Jeho nejoblibenejsi zabava je predstirat, ze neco ukradl, litat po byte jako blesk, schovat se pod postel a chnapat nam po rukach, kdyz se ho snazime chytit 

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:16
Reakce na dynda:

MP Marge 

Voříšci jsou krásní! Jinak mě tvé posty nesmírně baví, jako člověk se docela rád zasměje cizímu neštěstí, když to vlastně není žádný opravdový neštěstí. Vidím v tom něco na způsob odříkaného chleba nejvíce. Přítele už bych bez dozoru radši nikam nepouštěla, jestli nechcete otevřít malou ZOO. Vlastně teď už ho může na každém kroku hlídat pes 

​Ja jsem psikovi kladla na srdce, aby na pritele daval pozor a nenechal ho nic jineho adoptovat  Jinak se sem nevejdeme - krabi rostou a budou potrebovat nove terarium! 

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:18
Reakce na Zina:

​To je vidět, že pro to máte předpokaldy, protože jste v podstatě vyjmenovala všechny požadavky na rozumný soužití člověka se psem .
A Chico je krásnej a určitě vám to starán 100x vynahradí .

​Jako hezkej, to on je, mizera  Ale pres noc uz se zase vy... na koberec!!! 

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:19
Reakce na Janulik03:

Samantha no zistujem o sebe, že som fakt hnusná. Hanbím sa, ale nemožem si pomocť. 

​Vzdyt je to sranda 

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:20
Reakce na Potrefenáhusa:

jako ty hovadiny jsou náhodou dobrý, jednak je to sranda, přijde mi, že to cvičení fakt posiluje vztahy, plus společně strávenej čas nějakou činností, pes má nějakou zátěž, mentální únavu a zvyká si, že jsou na něj kladený nějaký nároky, mírnej stres a psychická zátěž

Zrovna ten slalom si Rufík dost oblíbil, mně se hrozně líbí, jak celou dobu vrtí tím ocáskem

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:22
Reakce na Samantha:

Není třeba. ​Já myslím, že se MP Marge  nestala žádná tragédie...  Tolik nového života doma, tolik nové energie  

A hlavně, pejsek vypadá, že to nebude nijak robustní jedinec, takže může být v pohodě.

Mohlo to být horší ...

Paneboze, takove "tele" k nam do bytecku!!! No, mela jsem kliku 

Online Zina
Avatar
5853 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:27

MP Marge Hele, stačí mu jedna pohovka, na který, což je velká výhoda, dokáže prochrápat celej den! 

Offline Samantha
Avatar
1787 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:44
Reakce na MP Marge:

​Jako hezkej, to on je, mizera  Ale pres noc uz se zase vy... na koberec!!! 

​Já jsem v záuční době koberce srolovala. Než to pořád drbat...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 15:55

Dadoo vzhledem k tomu ze je to posledni dobou nejak caste, pro jistotu mrkni na http://zverolekarka.com/babesioza-psu/

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:07

Tak Chico se mi postaral o ranni rozcvicku! Odchazela jsem dnes z domova pred sedmou, protoze mam dvoudenni konferenci v Chicagu. Malej previt cekal u dveri, a ac jsem tusila, o co mu jde, tak se mi stejne propletl mezi nohama a prosvistel na chodbu, kde se zacal prohanet sem a tam, a kdyz jsem ho volala, tak se mi nepokryte poskleboval! Ja vystajlovana v botach na podpatku, no myslela jsem, ze ho zabiju! Sprintovala jsem za nim po celem baraku (podotykam, ze bydlim v dome, ktery rozmery pripomina male letiste) a nakonec ho, cela zpocena, dohnala v prizemi u vchodovych dveri, ktere byly NASTESTI zavrene. Myslim, ze permanentku ve fitku muzu uplne klidne zrusit 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33756 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:16

MP Marge no to můžeš, já ti to teda nechtěla psát, ale Chico mi hned připomněl pejska mojí kamarádky, kterej vypadal jak miniaturní černobílej chrtík a rychlej teda byl tak, že mu nikdy žádnej pes nestačil :-)

Online Zina
Avatar
5853 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:25

MP Marge Mě zas napadlo, že mu to probíhání mezi nohama půjde epesně :-D.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:29

MP Marge  SOm tak rada, že konečne patríš aj do tohto vlákna, je to sranda a bavím sa

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:32
Reakce na Samantha:

​Já jsem v záuční době koberce srolovala. Než to pořád drbat...

​Ja bych rada, ale mam v pokojich ty nastalo, co srolovat nejdou 

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:33
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge no to můžeš, já ti to teda nechtěla psát, ale Chico mi hned připomněl pejska mojí kamarádky, kterej vypadal jak miniaturní černobílej chrtík a rychlej teda byl tak, že mu nikdy žádnej pes nestačil :-)

​Takze muzu zrusit i podpatky!? 

Offline MP Marge
Avatar
5792 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:34
Reakce na Zina:

MP Marge Mě zas napadlo, že mu to probíhání mezi nohama půjde epesně :-D.

​No, to jste mela svatou pravdu - je v tom FAKT dobrej  Mne rano pripadalo, ze je rychlejsi nez svetlo... A jak je malej, tak vsude proklouzne!