Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 15:56

Dadoo Držíme!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 16:09

Je silně anemicka a žlutá. Čekáme na presne výsledky krve

Offline Friga
Avatar
1566 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 16:45

Dadoo drzime palce a tlapky! 

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 16:53

Tak vytrela som paplon malemu a odlozila na chvilu na stolcek na chodbe. Elzicka pochopila ze dostala novu podlozku. Jasnee ze Murko asistuje rad. 

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 16:56

Micinka sa distancuje a caka v kuchyni na barovej stolicke. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33690 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 17:03

Janulik03 ti jsou

jaks dávala dopoledne fotky toho kotěte, moje teta má podobnou kočku, dlouhosrstou, nikdo nechce věřit, že je to obyčejný kotě z vesnice

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 17:09

Potrefenáhusa jeeeej, krasna. Som zvedava co z toho prcka vyrastie. Vedla kusok od nas ma jedna pani mainky. Ked som prisla k nej prvy krat, tak som mala faakt respekt. Jedna si sadla vedla mna a stale si ma prezerala. Velka ako jazvecik. Ani som sa nehla. Potom som si vsimla este tri na dvore, mensie. Krasne.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 17:26

Je to blbý. Hemolyticka anemie, tak silná,ze říkal,ze prakticky nemá červené krvinky. A na 99.9 %  sarkom na slezine. Proto ta krev a ještě zvetsena jatra. Ani ji nemohl dát kapacku,protože má tak blbou krev,ze by ji to zabilo rovnou. Těžce dýchá a neudrží se na nohách.

Je napichana a ráno zase na kontrolu. Musí ji stabilizovat a jestli se to podaří, uvidí se co dál. Tedy vyndat slezinu,  budeli to mít smysl. Ale máme se připravit na to,ze může umřít. Máme s tím počítat  uvidíme. Berticka je přírodní pes,je to bojovnice. Verime ze se to zlepsi.

Online Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 17:26

Potrefenáhusa 

Krásná!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33690 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 17:36

Dadoo chjojo, vypadá to úplně stejně jako u čendy, měl taky nádor na slezině....operace ukázala, že neoperovatelnej, tak už jsme ho neprobouzeli ....držím moc palce, zázraky se dějou

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 17:48

Dadoo ach jo

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 19:24

Dadoo To je mi opravdu lito 

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 19:35
Reakce na Zina:

MP Marge A víte něco o podmínkách, ze kterých přišel? Jestli ho doteď nikdo nic moc neučil, tak nic umět nebude a je to na vás :-).
Některý štěňata a bojácní psi se venku dělat potřebu bojí, je to pro ně nebezpečný prostředí, tak si s tím počkají domů. Když nebudete doma trestat a budete ho vodit ven podle potřeby (po hraní, po vzbuzení atd.), tak se to naučí rychle. S tím chválením za čurání jenom dodám, že to chce dělat tak nějak klidně a s mírou, občas  to lidi přehánějí a výskají jak o život, což může bázlivý jedince zase odradit.  

A připojím se k dzizisketa s tím, že je dobrý se k malýmu plemenu choat jako k psovi, u těch prcků to občas svádí k takový miminkovský péči a výsledek je pak mnohdy takovej, že se trápí obě strany.

​Hele, o podminkach, ze kterych prisel, vim malo, ale vypada to, ze to byl takovy ten typicky pripad, kdy si dospivajici dcera prala stenatko a rodice ji ho doprali, nacez vsichni dohromady zjistili, ze stene kupodivu neni plysova hracka   Je pomerne jasne, ze ho neucil nikdo nikdy nic.

Muj problem je, ze ja si samozrejme potrebne informace nastuduju (cimz jeste jednou dekuju Dziziskete za studijni materialy ), ale jsem si vedoma, ze na vychovu stenete vubec nejsem vhodny typ. Ja mam takovy "live and let live" pristup k zivotu, hrozne se mi prici nekomu neco zakazovat, prikazovat, vychovavat... To byl taky vzdycky jeden z duvodu, proc jsem preferovala kocky - tam zadna vychova nehrozi  Vzdycky jsem si delala legraci, ze kdybych ja mela psa, tak by sefoval cele domacnosti -  a nakonec by me sezral  Takze to bude pro me fakt nezvyk a nevim, nevim, jak obstojim!

Uz s nami ten malej parchant spal celou noc v posteli!!!

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 19:37

Jinak ale, abych napsala taky neco pozitivniho krome toho, ze krabi se zatim vzajemne nesezrali, pritel byl rano vencit a poslal mi nadsenou esemesku, ze Chico se venku vycural i vykakal  Takze se mi ulevilo, ze i pres svou bojacnost prece jej vi, jak na to! Tak snad to pujde 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 19:39

MP Marge to jsou story, tohle vsechno tak drzim pesti, at se vsichni brzo szijete a klape to....

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 19:44

nolita Diky   No je pravda, ze jsme ted takova pozoruhodna (a pestra) domacnost 

Chtela jsem toho papouska, ale to uz ted radsi ne, co!? 

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 19:49

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 19:50

MP Marge Jako tomu rozumím, ale zase to neberte tak, že budete muset dělat nějakou velkou drezuru. Spíš stanovit nějaký pravidla - rámec, aby se vám dohromady dobře žilo. A pokud jde o postel, tak nám se v ní válí násobně větší pes .

J

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33690 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 20:23

MP Marge pozoruhodný a pestrý domácnosti jsou nej! No kdo muže rict, ze má doma partu krabů a jedinečnej psi originál, kterej nikdo jinej nemá?! 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 21:16
Reakce na Janulik03:

Máme v práci návštevu. Našli sme pred firmou mačiatko a baby si ju vzali hore. Kolegyna už si ju zahovorila domov.

 

​no ježiš!