Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 21:25

Dadoo soucítím a Bertě držím palce!

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 21:47

Dadoo 

My to zažili u kočky, krev byla na pohled světlá, hrůza. Držím palce, ať to dopadne co nejlíp. 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 21:50

MP Marge 

Voříšci jsou krásní! Jinak mě tvé posty nesmírně baví, jako člověk se docela rád zasměje cizímu neštěstí, když to vlastně není žádný opravdový neštěstí. Vidím v tom něco na způsob odříkaného chleba nejvíce. Přítele už bych bez dozoru radši nikam nepouštěla, jestli nechcete otevřít malou ZOO. Vlastně teď už ho může na každém kroku hlídat pes 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 21:55

Asi se rozkriklo, ze je to u nás dobry!!! 

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 22:04

Potrefenáhusa to vies, ide zima......

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 22:46

MP Marge Chico je parádny. K tomu výcviku, ja takisto nie som extra výcvikový typ, jasné rôzne knihy (aj tie od Šustu) som prečítala, ale realita je iná. Na cvičáku sme boli len párkrát, ako mám to v pláne aby sme zlepšili komunikáciu a určité problémy ktoré psy majú, ale v podstate nemám žiadne extra ambície. Mne v pohode stačí, že pes zvláda bežný provoz, t.j privolanie, základné povelya tak. Žiadne triky typu zadné nohy na stene alebo preplietanie pomedzi nohami pozadu u nás nehrozia. Čo sa týka amerických cvičiteľov, páči sa mi Kaelin Munkielwitz, na instagrame má veľa dobrých rád, takisto má youtube kanál a napísala aj knihu, tú u vás určite zoženieš.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 22:47

Dadoo Držím silno palce a myslím na vás. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 23:41

Dadoo 

To je hrozný! Nechci tě strašit, ale jako bych četla o Otíčkovi... problém není ani tak v tý slezině, jako v nedostatku červenejch krvinek. Není divu, že se jí blbě dejchá - červený krvinky okysličujou krev! No a když nejsou... 

Na to by krátkodobě pomohla jen transfuze, ale fakt krátkodobě. Šance je, pokud má v pořádku kostní dřeň.

Držím palce. 

Online MP Marge
Avatar
5825 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 01:46
Reakce na Zina:

MP Marge Jako tomu rozumím, ale zase to neberte tak, že budete muset dělat nějakou velkou drezuru. Spíš stanovit nějaký pravidla - rámec, aby se vám dohromady dobře žilo. A pokud jde o postel, tak nám se v ní válí násobně větší pes .

J

​Drezuru fakt ne, ja potrebuju, aby se umel vencit (a necural po byte) a primerene vychazel s lidmi i psy, abych se ho nemusela bat vodit na prochazky. To mi bude uplne stacit. 

Jeste na privolani by mohl pribehnout a budu stastna 

Online MP Marge
Avatar
5825 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 01:48
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge pozoruhodný a pestrý domácnosti jsou nej! No kdo muže rict, ze má doma partu krabů a jedinečnej psi originál, kterej nikdo jinej nemá?! 

​No je fakt, ze je to velmi neobvykla kombinace 

Mozna si to s tim papouskem jeste rozmyslim - urcite by zapadl 

Online MP Marge
Avatar
5825 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 01:51
Reakce na paktofonika:

MP Marge Chico je parádny. K tomu výcviku, ja takisto nie som extra výcvikový typ, jasné rôzne knihy (aj tie od Šustu) som prečítala, ale realita je iná. Na cvičáku sme boli len párkrát, ako mám to v pláne aby sme zlepšili komunikáciu a určité problémy ktoré psy majú, ale v podstate nemám žiadne extra ambície. Mne v pohode stačí, že pes zvláda bežný provoz, t.j privolanie, základné povelya tak. Žiadne triky typu zadné nohy na stene alebo preplietanie pomedzi nohami pozadu u nás nehrozia. Čo sa týka amerických cvičiteľov, páči sa mi Kaelin Munkielwitz, na instagrame má veľa dobrých rád, takisto má youtube kanál a napísala aj knihu, tú u vás určite zoženieš.

​Moc diky, pridavam si na seznam literatury 

A ja to tedy vidim uplne stejne - bezny provoz ano,  ale nejake propletani mezi nohama, na to nemam moral (a nesmele se priznavam, ze mi to i pripada pitome). 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 07:32

MP Marge Zase nechcem aby to vyznelo tak, že sa psom netreba venovať,ale to tiež záleží čo má pes rád. Taká Amy má rada šport, boli sme už na agility z toho je nadšená, baví ju coursing, má rada hlavolamy. Percy je nešportový typ a má rád hlavolamy, ňušanie a tak ale tie zakłady cvičíme stále, Amy má napríklad problém s chôdzou pri nohe na vodítku, na voľno počúva pekne a zase sa Percy je na vodítku vzorný a v poslednom čase to na voľno nie je žiadna hitparáda. Cvičák je takisto fajn pokiaľ máš možnosť a čas tam chodiť. Aspoň sa porozprávaš s niekým kto tomu rozumie, v prípade skupinových tréningov si aspoň Chico zvykne na iné psy a ľudí.

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 08:10
Reakce na MP Marge:

​Drezuru fakt ne, ja potrebuju, aby se umel vencit (a necural po byte) a primerene vychazel s lidmi i psy, abych se ho nemusela bat vodit na prochazky. To mi bude uplne stacit. 

Jeste na privolani by mohl pribehnout a budu stastna 

​To je vidět, že pro to máte předpokaldy, protože jste v podstatě vyjmenovala všechny požadavky na rozumný soužití člověka se psem .
A Chico je krásnej a určitě vám to starán 100x vynahradí .

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 08:54

Ak je pes nachladený, dávate mu do stravy niečo extra? 

Offline Samantha
Avatar
1808 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 08:57
Reakce na Janulik03:

MP Marge bežte, možno budú mat levíča v akcii 

   (pardon, ale to ja tak skvělý, bavit se na cizí účet... )

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:00

paktofonika jak se pes nachladí?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:06

Mutziputzi No asi ako človek, chladné počasie, striedanie teplôt. Asi som podcenila oblečenie. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:09

paktofonika Neprsknul na ně spíš někdo něco? Já neoblíkám ani v -20 st. jenom přidám na tempu a nikdy nic. 

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:14

Samantha no zistujem o sebe, že som fakt hnusná. Hanbím sa, ale nemožem si pomocť. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 09:15

paktofonika misto vody hermanek na piti, pokud barfujes jabka do jidla. Ja davam corine navic kolagen se sipkem od canvitu.