GoT

17. srpna 2017 10:06
Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 06. května 2019 23:40

brrr A co má vůbec Jaime teď v plánu? Přemluvit Cersei, aby se vzdala? Chránit ji?

(Já teda čekám, že ji nakonec zabije, ale pochybuju, že to byla jeho pohnutka jet do KL )

Online brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 06. května 2019 23:41

A666 Na Gilly to bylo vidět fest, všimla jsem si toho už v minulém díle, že si nevšim Jon ... Všichni víme, že je tele :-)

A naštvalo mě nerozloučení s Duchem.

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 06. května 2019 23:46

razorblade Šereda G. sem si zavařila mozkový závity. Gendry? Náhodou, jsem si říkala, kdyby Arya souhlasila, to by byl nečekanej zvrat!

Online razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 07. května 2019 05:45

coralline jj, choval se jak pitomec navic! Jednou si vrznout a hned vdavky! Pchaaa!

jinak jsem asi natvrdla co do Jaimeho, ale nepochopila jsem jeho pohnutky... jestli se chce pridat k Cersei, nebo ji zlikvidovat...

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 07. května 2019 06:15

razorblade Tak vzhledem k tomu, že nejdřív nechtěl bojovat a zůstal na severu a odjel v noci potom, co se dozvěděli o Danyině fiasku, tak imho Cersei zabít :) 

Online razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 07. května 2019 07:30

Klara ale tech kecu kolem toho :D

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 07. května 2019 08:47

Díl super, napínavý a moc mě bavil a budu asi za remcala, ale když si Deanerys tak vesele lítá po obloze, to si jako skutečně nevšimla toho, že se k nim z boku blíží flotila? Jinak mi u ní přijde taky zajímavý vývoj postavy, jak se z lamačky okovů a ztělesnění dobra a stává pomalu druhá Cersei  toužící po moci a ochotná udělat pro to cokoliv.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 07. května 2019 09:06
Reakce na coralline:

A666 Právě že Cersei byla aspoň matkou krále. Napochodovat si tam z nějakých ostrovů a dělat si nárok na železný trůn bez jakýhokoli "oprávnění" by mu podle mě neprošlo. Plus se musí zbavit Dany a spol. a k tomu se spojenec taky hodí.

Pak mě ještě napadlo, že Cersei třeba definitivně nasere Tyriona (třeba tim, že obětuje civilisty na svou ochranu) a oddělá ji opravdu on. Cersei to přece tvrdila ne?

​Tak v tuhle chvíli už by se asi fakt na žádné nástupnictví nehrálo, prostě kdo si tůn urve pro sebe, ten ho má....

Jinak Cersei bylo věštěno, že ji zabije valonqar (mladší bratr) - na si myslí, že by to byl tyrion, ale všichni spíše sází na Jamieho. Tak uvidíme.....

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 07. května 2019 09:15
Reakce na Klara:

razorblade Tak vzhledem k tomu, že nejdřív nechtěl bojovat a zůstal na severu a odjel v noci potom, co se dozvěděli o Danyině fiasku, tak imho Cersei zabít :) 

​Mně z toho, co říkal, připadalo, že ji chce nějak zachránit (což nutně neznamená bojovat na její straně). Podle mě se rozhodne ji zabít, až když uvidí, že jí definitivně hráblo.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 07. května 2019 09:17
Reakce na razorblade:

coralline jj, choval se jak pitomec navic! Jednou si vrznout a hned vdavky! Pchaaa!

jinak jsem asi natvrdla co do Jaimeho, ale nepochopila jsem jeho pohnutky... jestli se chce pridat k Cersei, nebo ji zlikvidovat...

​Tohle taky nevim Ale nějak mu nevěřim, že by ji dokázal zabít, kor když je s ním těhotná.

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 07. května 2019 09:22
Reakce na A666:

​Tak v tuhle chvíli už by se asi fakt na žádné nástupnictví nehrálo, prostě kdo si tůn urve pro sebe, ten ho má....

​Podle mě by si ho ale dlouho neudržel. Přišel by někdo další, kdo by si řek, že má na trůn úplně stejnej nárok. A mlátili by se tam, až by se vymlátili úplně všichni.

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 07. května 2019 09:25

coralline No o záchraně mluví jenom Brienne, říká mu že Cersei nemůže zachránit, on se k tomu nijak nevyjádřil (kromě toho že neni dobrej člověk a co už pro ni udělal)

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 07. května 2019 09:33

Klara Mi právě přišlo z toho výčtu, co pro ni udělal, že ji chce zase zachraňovat. Zmrzačil jsem kvůli ní malýho kluka atd., tak ji teď jedu zabít, mi moc nedává smysl Ale fakt bůhví, co se mu vylíhlo v hlavě.

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 07. května 2019 09:37

coralline Jo no, tak reagoval na to, že je podle Brienne good man, a že je stejně hanebnej jako Cersei. Kdyby jí chtěl pomáhat tak by snad odjel už s Jonem a ne až po zprávách že má vlastně navrch a Dany poráží. Fakt doufam že má jiný plány :)

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 07. května 2019 09:43

Klara Se právě lek, že Cersei Dany pořádně nasrala a ta ji prostě zabije a nebude si hrát na hodnou

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 07. května 2019 10:00
Reakce na coralline:

Klara Mi právě přišlo z toho výčtu, co pro ni udělal, že ji chce zase zachraňovat. Zmrzačil jsem kvůli ní malýho kluka atd., tak ji teď jedu zabít, mi moc nedává smysl Ale fakt bůhví, co se mu vylíhlo v hlavě.

​No mně právě taky, protože jsou oba "stejní"  

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 07. května 2019 10:08
Reakce na coralline:

​Podle mě by si ho ale dlouho neudržel. Přišel by někdo další, kdo by si řek, že má na trůn úplně stejnej nárok. A mlátili by se tam, až by se vymlátili úplně všichni.

​Trůn bude mít ten, kdo za sebou bude mít největší sílu aby ho získal a udržel. je jasné, že proti tyranovi se bude rebelovat spíš, ale celých sedm království už je těmy táhnoucími se konflikty vyčerpaných, jediné, kde asi zbývají nějaké významnější ozbrojené síly, je asi Dorne (BTw co to zase bylo s tím novým princem?) no a pak Euronova flotila plus zlaté společenstvo, které je nejspíše zaplacené za válku s dany, takže by to asi dodrželo i po smrti Cersei, kor pokud by Euron hrál "pseudovdovce". Dle mého má momentálně Euron pořád slušnou šanci na trůn :)

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 07. května 2019 18:11

Dany je na pěst,vaří se mi krev,jak jí stoupá ta sebestřednost. Se Cersei si nemají co vyčítat,posedlost je jejich druhé jméno. Ale zatímco Cersei ta pýcha tak nějak sluší,ten její pohrdavej úsměv ,tak D čučí jak trucovitej spratek,rozčiluje mě děsně.

Online razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 07. května 2019 18:18

rozarka me srala uz od zacatku... nez vzdycky vyjmenovala ty svy tituly

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 07. května 2019 18:29

razorblade Jo,ta se bere vážně.