GoT

17. srpna 2017 10:06
Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 06. května 2019 20:20

A ještě jedna poznámka: jak na začátku měli skoro všichni Sansu za blbku, nakonec to vypadá, že je jedna z mála lidí, kdo tam ještě ví, co dělají.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 06. května 2019 21:01

Haha! A kdopak si vsiml Starbucksu?

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 06. května 2019 21:07
Reakce na A666:

takže bych ve výslekdu na trůně nejradši viděla Jona, ale jestli fakt nebude chtít vládnout, tak je možné, že prostě dobrovolně odjede zpátky na zeď.

​Zeď už teď vlastně ani není potřeba ne?

Pořád mi to šrotuje Přemýšlím, kdo zabije Cersei. Je celkem jistý, že to nebude Arya. Ne potom, co zabila NK (mimochodem, kdo ještě žijící je na jejím seznamu?). Takže já sázím na Jaimeho. Zabije ji a pak sebe.

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 06. května 2019 21:08

Lama_z_Lana Teď jsem to viděla někde na netu. To je pravý? Jdu to hledat

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 06. května 2019 21:12

coralline Asi jo! Já si toho teda nevšimla.

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 06. května 2019 21:14

Lama_z_Lana Je tam!

Taky jsem si sama nevšimla. Fakt nechápu, jak to ty lidi dělaj.

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 06. května 2019 21:42

Není nesmysl,aby Jon s Dany tvořili pár? Teda královský,když to nemá budoucnost,děti údajně nepovije?

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 06. května 2019 21:57

rozarka Tak Dany nebude mít děti (údajně), ať bude vládnout s kýmkoli jiným nebo sama. Vlastně by jí mělo dojít, že až zemře bez dědice, začne další boj o vládu Leda by si nástupce vybrala, otázka je, jak by byl respektován.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 06. května 2019 22:26

coralline 

Tak na druhou stranu kdo ví, c se tam nahoře skrývá, nedivila bych se, dkyby se rozhodl, že je pořád ještě potřeba to střežit. Anebo odejde na dálný sever za divokými, stejně mezi ně vždycky zapadal nejlíp a byl by s Duchem (jo, poslední scéna, jak se Jon zdraví s Duchem na dálném severu, to by se mi líbilo ).

Já si říkám, ž evšichni čekají, že Cersei zabije Jamie anebo arya, takže já sázím na Eurona, až mu docvakne, jak to s tím dítětem je.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 06. května 2019 22:27
Reakce na coralline:

Lama_z_Lana Teď jsem to viděla někde na netu. To je pravý? Jdu to hledat

​Jo, koukla jsem na toznova a fakt to tam je. Ale taky jsem si nevšimla

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 06. května 2019 22:29
Reakce na coralline:

rozarka Tak Dany nebude mít děti (údajně), ať bude vládnout s kýmkoli jiným nebo sama. Vlastně by jí mělo dojít, že až zemře bez dědice, začne další boj o vládu Leda by si nástupce vybrala, otázka je, jak by byl respektován.

​Dany měla nějaké silné řeči o něčem připomínajícím demokracii, ale na to, že by něco takového prosazovala, se až moc drží toho železnýho trůnu.......

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 06. května 2019 22:55
Reakce na A666:

Já si říkám, ž evšichni čekají, že Cersei zabije Jamie anebo arya, takže já sázím na Eurona, až mu docvakne, jak to s tím dítětem je.

​Tak záleží... jestli mu jde hlavně o moc, tak potřebuje Cersei živou. Aspoň zatim Může ji pak nenápadně zabít, až se dítě narodí a vládnout za "svýho syna".

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 06. května 2019 22:58
Reakce na A666:

​Dany měla nějaké silné řeči o něčem připomínajícím demokracii, ale na to, že by něco takového prosazovala, se až moc drží toho železnýho trůnu.......

​Demokracii leda dokud by volili ji. Jinak máte utrum, milánkové, vidím, že tu demokracii neumíte používat

Offline razorblade
Avatar
8190 příspěvků moje polička 06. května 2019 23:01

Patej dil by se mohl jmenovat "Hunting Hora", do fanklubu mu pribyl dalsi clovek, ve trech by ho uz mohli zvladnout. Jo a nejvetsi radost mi udelalo, ze ten sereda G. dostal kosem... :D

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 06. května 2019 23:14
Reakce na coralline:

​Tak záleží... jestli mu jde hlavně o moc, tak potřebuje Cersei živou. Aspoň zatim Může ji pak nenápadně zabít, až se dítě narodí a vládnout za "svýho syna".

​Tak já mám pocit, že na nějaký "legální právo k vládnutí" už se dávno nejede - viz. cersei, c se sama korunovala po smrti Tomena. Euron má asi větší brannou moc než Cersei plus by se to určitě dalo nějak chytře zaonačit a nastrčit na někoho jiného

Jinak Jamie je tak očekávaný jako to, že NK zabije Jon, takže už proto bych řekla, že to tak nebude anebo se Cersei odpálí sama

Offline brrr
Avatar
10047 příspěvků moje polička 06. května 2019 23:19

To dítě může být klidně Euronovo, vždyť Cersei mohla potratit a znovu otěhotnět. Ostatně jak dlouho trvalo než Dany nepořídila s Cersei, odletěla na sever zachraňovat Jona z toho ostrůvku, dorazit se všemi armádami na Zimohrad, vybojovat bitvu a vrátit se zpátky do Králova přístaviště? Vím, že můžou použít Malíčkův teleport, ale nedalo by to pár týdnů? A to už C. nějakou dobu těhotná byla.

Offline brrr
Avatar
10047 příspěvků moje polička 06. května 2019 23:20

Udivilo mě, že Jaime vůbec na Zimohradě zůstával, že nejel hned, vždyť to bylo jasné, že tam nevydrží. A Bronn byl divný.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 06. května 2019 23:20

Jo a přiznám se, že když byli před těma branama, tak jsem přemýšlela, jestli se všichni přemístili záhadně na Casterley Rock anebo co. Protože to teda Kings Landing z dřívějška nepřipomínalo ani náhodou, tyhle totální přeorávání okolí (která by měla být alespoň reliéfně neměnná) jsou horší než kelímek od starbucks. Leda by teda chtěli naznačit, že cersei vyplundrovala vše v dohledu KL na stavbu balist......

Jo a "pobavil" mě Bronn, co se zničehonic zjevil, vyhandloval jeden hrad za druhý a zase zmizel...... K čemu to tam k čertu bylo?

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 06. května 2019 23:22

brrr 

No na druhou stranu na Gilly nebylo těhotenství nějak extrémně vidět (tipla bych to na 5. měsíc) a prý je to z Oldtownu, takže to tak trochu dává časový rámec......

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 06. května 2019 23:36

A666 Právě že Cersei byla aspoň matkou krále. Napochodovat si tam z nějakých ostrovů a dělat si nárok na železný trůn bez jakýhokoli "oprávnění" by mu podle mě neprošlo. Plus se musí zbavit Dany a spol. a k tomu se spojenec taky hodí.

Pak mě ještě napadlo, že Cersei třeba definitivně nasere Tyriona (třeba tim, že obětuje civilisty na svou ochranu) a oddělá ji opravdu on. Cersei to přece tvrdila ne?