Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 08:12
Reakce na 711990:

my jsme s pritelem i po 7 letech na Vanoce kazdy u svych rodicu a nase Vanoce delame o den pozdeji. Vsichni jsou spokojeni a fungovat to bude minimalne do te doby nez budou deti. Jasne, bylo by fajn byt uplne pohromade, ale rodice vzajemne nenakombinujeme a pritel ma jen tatinka, ktery by jinak byl sam. Takhle ma kazdy to, co chce a mne je uplne jedno jestli slavime 24. nebo o den pozdeji...

At si slavi vanoce kazdy jak chce,s kym chce.Ja jen vyjadrila svuj nazor,ze bez manzela,ne!Na stedry den chci byt s pro me nejblizsi osobou a to je zkratka muj muz.

Ale presto  Vase usporadani chapu a ani mi na nem neprijde nic divneho,jen spis,ze to tak momentalne vyzaduje situace a zkratka to tak delate.Ne,ze je to z nejakych sobeckych duvodu ja chci tam a ty tam a kdyz to nejde tak nic.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 08:17
Reakce na 711990:

ja si driv neumela predstavit travit stedry den bez deti. ted jsou zcasti z domu a mladsi mame kazdy druhy rok. takze mame jednou dvoje vanoce a jednou sice spolecne, ale pak jdou kluci k druhym rodicum na bozi hod a na stepana. tak jsem zjistila ze lichy rok je lepsi:-) uzijem si klid+deti+muzeme pak navstivit rodinu, co treba loni vubec nevyslo, protoze na svatky jsme byli bez deti a pak museli do prace. proste to konkretni datum 24.12. pro me nejak pozbylo vyznam.

Jiná Realita byt o vanocich sama jela bych nekam na dovolenou, rozhodne:-)

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 08:44

Moje ideální představa Vánoc by byla já, muž a psi, moc to neřešit a nikde netrajdat. Takže jedeme nejdřív k mužovým rodičům na hory a pak letíme za mojí ségrou do Londýna :-).

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 08:53

Už téééměř 40 let trávím Štědrý večer se svými rodiči a prarodiči, kdo kdy chtěl, mohl jít se mnou, ovšem já bych nikdy v životě s cizi rodinou nebyla, ni omylem.

Offline Janulik03
Avatar
16691 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 09:05

U nás sú vianoce hektické. Je nás cca 12, lebo prídu všetci, vrátane sestry a jej rodiny. Každý kecá do výzdoby stromčeka, v kuchyni si zavadziame, minule sme skoro vyhoreli, lebo niekto zabudol na sporáku hriatô a plamene šlahali až do odsavača.

Je to hlučné, hektické, unavujúce. Ale milujem to. Neskor medzi sviatkami to už je veľmi kludné, tak si oddýchnem. Čo nemám rada, je Silvester. Ten by som najradšej prespala.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 09:17
Reakce na Jiná Realita:

oni právě děti nemají a já bych si tam připadala jak ta pověstná lampa  kdyby je měli, bylo by to pro mě jednodušší.

Já nevím,  ale pokud s bratrem a jeho ženou vycházíš dobře, jak jsi psala, tak  jim opravdu zavolej ,  nic horšího, že  to nebude ideální (může to však být horší než být sama?) a příště to neuděláš, se stát nemůže. Zase ta možnost být s nimi a třeba ty vazby posílit  ...to je škoda nevyužít a třeba to bude super...... Dopředu bych tu šanci nezahazovala.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 09:39
Reakce na paktofonika:

Děkuju za tipy

V únoru snad už ukončím "projekt zuby" a vrhnu se na oči. Dijdu k doktorce, ať se na mě zase po delší době mrkne a pak něco vyberu.  S čočkama jsem se vůbec nesžila. Pořídila jsem si je na sport původně a byl to děs.

Jinak já jsem na střední zase brýle pořád strácela. Tak jsem si před VŠ koupila jedny z nejlevnějších obrouček a ty mám dodnes

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 09:53
Reakce na Lama_z_Lana:

Ja som mala šošovky na astigmatizmus a aj tak to bolo o ničom. Stále som len zaostrovala, nevidela som dobre. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33712 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 09:55

Stěžuju si na Instagram, už asi 14 dní mi řadí příspěvky nějak nahodile, neukazuje mi, co jsem neviděla chronologicky, ale hodně příspěvků, co už jsem viděla a mě to vůbec nebaví :-(

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 10:07
Reakce na Janulik03:

aby toho nebolo malo tak sa vecer dieta stihlo pos...kadit a mne sa usla aj grcka na pyzamo. ale bodku za celym unavnym dnom dalo umrtie mladeho cloveka z okolia. to ma dorazilo uplne. vsetko ostatne su uz len banality

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 10:10
Reakce na Potrefenáhusa:

Teprve 14 dní? Já už tím trpím dýl teda, je to fakt hrozný, na FB se to dá aspoň dočasně přehodit, ale na Instáči vůbec... :( To mě vždycky tak podráždí, když to otevřu a hned na prvním místě nějaká týden stará fotka! A pak si čas od času náhodně vzpomenu na něčí profil, že už jsem dlouho nic novýho neviděla, tak manuálně vyhledám, rozkliknu a tam x postů, který se mi prostě jen na instagramovým ústředí rozhodli nezobrazit, pfff.

Offline Janulik03
Avatar
16691 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 10:11
Reakce na eless:

tak to je mi lúto.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 10:11
Reakce na Kokoska:

Vy jste se dovolala na poštu? Óóóóóó!!!

viktorka zvitezila nad ceskou postou!

a navic v balicku...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 10:20
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak to je zaujímavé, mňa to hnevá už asi viac ako pol roka. Neviem či nie už od zimy. Instagram má akýsi algoritmus a ten vyhodnocuje čo by ťa najviac zaujímalo a podľa toho radí feed. Mne to napríklad ukazuje najčastejšie tie profily ktoré najviac navštevujem a kde komentujem a tak. No blud je to riadny, ale treba si sťažovať, možno tam nakoniec dajú tačítko vypnúť. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33712 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 10:32
Reakce na paktofonika:

já to registruju fakt tak těch posledních cca 14 dní, možná od nějaký aktualizace? Štve mě to hrozně!!!

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 10:33
Reakce na Potrefenáhusa:

Já sem si toho všimla až teď...

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 10:37

Mě takhle deptá youtube na telefonu. Pokaždý, když ho spustím, tak mi jako první video vyskočí reklama na nějakej svatební salon (už několik měsíců) a nemůžu se toho zbavit

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 10:40
Reakce na Lama_z_Lana:

Haha tak Youtube je jasný, na úvodnej stránke sú väčšinou videa s podobnou tematikou aké si pozerala. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 10:46
Reakce na paktofonika:

No to právě že vůbec! To bych se tomu jinak nedivila

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 10:49
Reakce na Lama_z_Lana:

Já i tady mám reklamu na toto a v životě jsem nic takovýho nepoptávala, to maj ňáký rozbitý ty Googleads