Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Janulik03
Avatar
16727 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 13:40

Jejda, ako tu tak prelietavam diskusiu, tak som si nevšimla, že je reč o topánkach martens a tak som sa čudovala, prečo treba okuliare zvnutra rozklepnúť, aby netlačili. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 13:41
Reakce na Mutziputzi:

Já už tu bundu také objednala, v khaki barvě. Jsem na ni moc zvědavá, jen se obávám, že mi bude ke kotníkům .

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 14:02
Reakce na whiskas:

Nooo, mne pod kolena

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 17:53
Reakce na paktofonika:

Sweet Potato Ale ja vidím dobre, na jednom oku nemám žiadnu dioptriu iba cylinder a na druhom polku a cylinder. Len ja mám na sklách úpravu ktorá pohlcuje modré svetlo. Mne to fakt pomohlo, nebolí ma z pc hlava ani oči. 

Moc děkuji za tip! Jsem žena činu, takže už mám objednané brýle na práci bez dioptrií. Na tyhle skla zrovna měli nějakou akci, hotové budou možná už v pátek. Celkem jsem v optice strávila ani ne 10 minut i s výběrem obrouček. ;-) Opravdu se těším, poslední dobou mě oči bolí celkem dost. Takže ještě jednou díky, vůbec jsem netušila, že něco takového existuje.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:13
Reakce na Mutziputzi:

Mně dřou po celym hornim obvodu, OK, oproti svejm zásadám jsem místo síťovanejch vzala tlustý ponožky, s těma to jde, ale tlačí mě na achilovce, hlavně pravá a lautr nevim proč.

Jestli těm martenům dáš ještě šanci, zajdi do lékárny a kup si náplast bez polštářku, jmenuje se mefix nebo mepor nebo tak, je tenká papírová, ale pružná. Tou já s občas oblepím na predilekčních místech pod ponožku na ‘rozšlápnutí’ odolný boty. Hlavně na místa tření, než tlaku to funguje. Jméno přesně nevím, protože sem ji kupovala už dávněji a oni ty jména občas mění. Je to většinou v roličce. A rozšlapávala bych chvíli po doma. 

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:22
Reakce na Ounz:

Jen teda nelepit na už odřená místa. Jednou jsem to blbec udělala a pak jsem to sundala i kusem kůže.

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:30

Vypadá to, že moje noční můra se stane skutečností a budu muset strávit Vánoce s tchýní.

Celý rok jsem doufala, že se mi podaří muže zlomit, ale pomalu už to vzdávám, je naprosto neoblomný. Já si nedovedu představit, že strávím Štědrý den bez své velké rodiny. Vánoce přímo nekriticky zbožňuju a teším se na ně už pomalu od ledna  Nejkrásnější den v roce a já bych ho měla strávit s tou ...

Už jsem to zkoušela po dobrém i po zlém, poslední možnost je se rozbrečet (jenže já brečím tak jednou do roka) nebo pak už jen zbraň a lopata (a Vánoce za katrem asi taky nic moc). Jsem v koncích 

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:32
Reakce na Kokoska:

No já měla náplast na puchýře, která se neměla za žádnou cenu sundávat. No jenže se mi to za chvíli umounilo, já šla k doktorovi, nechtěla být za čuně....a už to bylo! Nejlepší je tyhle věci vůbec nesundávat.

Mutziputzi Vlastně jsem si vzpomněla, že na boty, co mě řezaly do kůže jsem  měla taková gelová lepítka. Je to taková gelová nálepka, co se nalepí do boty a pak to nedře.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:36
Reakce na Kokoska:

Já sem tvrďák, lepím to i na stržený puchýr 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:38
Reakce na Karja:

Ty náplasti na puchýře je dobrý,když už teda, tak sundávat tahem ze strany. Ale je to peklo,jednou sem měla pocit, že mi na ní zůstal celej malíček 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:38

dnes rano som isla do brna na nakup do m&s. cesta trvala raz tolko co mala lebo na ceste bola nehoda audiny s kamionom takze bol prejazdny len jeden pruh. o kus dalej boli prace na cestach a tam to stalo dost dlho uplne bez pohnutia. do toho sa mi zobudilo dieta v aute lebo sa to kvoli tej kolone nehybe takze automaticky zacalo revat po cely ten cas co kolona stala bez pohnutia. okrem toho stale lialo. netrafila som odbocku z dialnice lebo bola asi debilne oznacena alebo mi to zakryl akurat ten kamion takze som sa otocila pri avione opat na dialnicu a konecne nejakym zazrakom dorazila do olympie. samozrejme bez gps. tak som konecne zaparkovala a zlozila kocik a naplnila podvozok potrebnymi haraburdami. samozrejme stale lialo. dieta som brala rovno na prebalovak a krmenie. vymyslal a nechcel jest takze to trvalo skoro tristvrte hodinu. potom bol cas obeda pre "velkych" u vietnamcov. nudle mali okrem zeleniny a masa este aj kus igelitu ako bonus. asi po ho hodine a pol od prichodu sme sa konecne dostali do obchodu kvoli ktoremu sme tam sli. skysli sme tam dost dlho. bol blby napad si brat dieta do kabinky a zaroven sa pokusat narvat do stahovacieho pradla. so zarezanym kusom muciaceho odevu sa ta najuzsia driekova cast zasekla bolestivo na vyzratych stehnach a do toho sa dieta rozhodlo dat hlavicku dole z kocika. slzy v ociach od bolesti ale dieta uspesne chytene za nohavice pred dopadom na zem bolo na tu zem odlozene a tortura stahovaciek mohla pokracovat. po bolestivom telocviku a odhanania dietata od oslintania zablatenych koliesok na kociku som si povedala ze radsej nebudem zrat a stahovaci muciaci nastroj vratila na vesiak. dalsie skusanie odevov prebehlo pre istotu na striedacku s druhou osobou aby sa dieta nepokusilo o dalsi typ sebadestrukcie. po velmi dlhej dobe som odisla s riadnou zasobou veci na spanie a bombardakov. usmev z uspesneho nakupu ze som nasla vsetky veci po ktore som isla ma presiel ked som videla sumu na uctenke. stale sa ukludnujem tym ze mam v tejto oblasti handier na par rokov vystarano. po 4,5 hodinach nocneho spanku a nasledne otrasnej dopravy a draheho nakupu to chcelo trochu kofeinu a niecoho sladkeho v predrazenej kaviarni. oddych netrval dlho lebo dieta zacalo vrieskat a bol opat cas sa pohnut. v rychlosti sme nahliadli do rossmana na dekorativnu kozmetiku znaciek ktore u nas nie su ale tie boli ako po nalete kobyliek. tovar bol totiz v zlave a ostalo tam uz len par testerov. dieta spokojne na rukach stichlo. opatovna snaha o prebalenie a zldhave krmenie pred cestou trvala nekonecne dlho. nejakym zazrakom sme sa konecne dostali von z obchodaku a poskladali i nalozili vsetko do auta. sice uz nelialo ale bola tma ako v pytli. nikde nesvietilo poulicne osvetlenie a nebolo znacenie ktorym smerom je dialnica. netrafila som asi spravny vyjazd z arealu pretoze som sa ocitla na nejakej zvlastnej ceste ktora tiez nebola osvetlena. dieta samozrejme zase vrieskalo pretoze vie kedy sa potrebujem sustredit a pomaha mi aby som to nemala lahke. riskla som odbocit najblizsie spat na brno a tam sa nastastie objavilo poulicne osvetlenie aj tabule na dialnicu. na dialnici dieta konecne stichlo a spalo. neviem ako ale nejak som dosla do mesta v ktorom byvam. na poslednu chvilu som zisla z obchvatu a obisla opat stojacu kolonu. konecne doma parkujem a opat skladam kocik a nakladam haraburdy uz aj s nakupom. dieta opat ozilo a dava to najavo zvukovym prejavom. po takom dni to chce iba slane krekry s vinom a potom zopakovat prebalovanie s krmenim a konecne padnut na hubu a zaspat. takze nazdravie a dobru noc!

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:38
Reakce na MP Meri:

Taky jedu na Vánoce ke tchýni, i když jsem se tomu roky vyhybala. Vzala jsem to tak, že pro mě Vánoce v současný podobě nic extra neznamenaj a nikdo navíc nereaguje na rušení dárků se mnou. S širší rodinou se scházíme někdy až 26. a upřímně příbuzný děcka nedělají poslední roky nic jinýho, než že hrozně zloběj, takže to do vánoční pohody má hrozně daleko....Ale pro přítelovi rodiče vánoce důležitý jsou, no tak tam pojedeme šířit radost. Ale jen na jeden den a noc, takže pohoda. Zachránit mě může jen sněhová vánice, ale tu bych nechtěla přivolávat, taky by mě mohla zablokovat kdoví kde:-D.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:42

Jsem si s těma odřenýma nohama vzpomněla, jak jsem si kdysi koupila krásný, dost drahý boty. Párkrát jsem si je doma obula a přišly mi pohodlný. No a pak jsem si je vzala na jeden významný večer. Už asi po hodině jsem měla pocit, že stojím na žiletkách. Snažila jsem se to nějak vydržet, ale nešlo to a musela jsem odejít. Venku jsem se hned zula (v únoru). Nebyly ještě mobily a my nemohli sehnat taxi. Bosá, s krvavýma nohama, jsem jela tramvají a ze zastávky mě muž nesl až domů. Od té doby každé boty testuju na kratší dobu a na akce, kde se dlouho stojí nebo chodí nosím jen ty prověřené, pohodlné.

Offline SunEclipse
Avatar
3119 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:54
Reakce na MP Meri:

To zní, jako kdybyste doteď trávili Vánoce vždy u vaší rodiny. Proč by nemohl strávit vánoce se svou rodinou tentokrát váš muž?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:55
Reakce na MP Meri:

asi vás to neuklidní, ale pořád lepší, než trávit vánoce sama, nad čímž silně uvažuju já. s našima to vypadá, že bohužel rozhodně ne. no, jejich volba. jinam se nemám kam nasáčkovat, současné single známé osoby všechny budou trávit vánoce právě s rodiči nebo třeba se sourozencem nebo u přátel, které neznám, a nacpat se k bráchovi a jeho ženě by nešlo, moc často se nestýkáme, i když spolu vycházíme jinak velice dobře, prostě ten vztah není tak blízký, abych si na štědrý den u nich nepřipadala hloupě.

taky vánoce miluju, dost mě to děsí. jindy už dělám měsíc přípravy, letos je mi to nějak jedno. nemám žádný dárek (vlastně jeden pro bráchu jo, ale jindy už jich mám plné police), žádný plán, ještě jsem si nekoupila žádnou novou ozdobu, což je u mě signál vážné poruchy 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 21:56
Reakce na MP Meri:

hele, a co vzít tchýni ke zbytku rodiny? 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 22:02
Reakce na MP Meri:

A existuje nějaký objektivní důvod, proč trávit Vánoce s tchýní, pokud je ti to proti srsti? Já si teda nedokážu představit, že bych partnera nutila jet k někomu, koho nemá rád, obzvlášť o svátcích, které jsou pro něj důležité. Zkusila bych volit kompromis, Štědrý večer spolu sami doma a pak návštěvy příbuzenstva. 

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 22:06
Reakce na Krehutka:

tak ja za kompromis povazuji, ze jeden rok u jednech rodicu, druhy u druhych (a treti treba doma, to je fuk). kdyby sedeli doma sami kazdy rok, to je jine. 

jeste si to umim predstavit v pripade, ze nekdo v rodine je hodne nemocny, takze to budou pro nej treba posledni vanoce, tak samozrejme ustoupim. ale rikat, ze moje rodina je lepsi (vetsi, veselejsi) a proto budeme tam je v partnerstvi dost blbe).

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 22:09
Reakce na Jiná Realita:

zavolej brachovi, hned zitra. proc bys nemohla byt u nich? hlavne pokud treba maji deti? jinak jak kdybych slysela moji matku. 

jinak letos asi budu s rodinou u segry a nejak hrozi, ze svara bude na pohotovosti v tom samem meste sam. asi si budu muset trochu dupnout a pozvat ho k nim taky. kdysi se daval ke stolu dalsi talir pro necekaneho hosta a my uz nejsme schopni prichylit ani vlastni rodinu. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. listopadu 2017 22:11
Reakce na continuity:

oni právě děti nemají a já bych si tam připadala jak ta pověstná lampa  kdyby je měli, bylo by to pro mě jednodušší.