Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline continuity
Avatar
33711 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 00:06
Reakce na Karja:

. Pojedu tam ,,na babisku,, - a moji paní se na nic neptejte:-D:-D . 

​to si musim zapamatovat

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 00:09

continuity Tak dlouho tam kysnout nechci a myslím, že i tak to bude dražší, než co to tady dělají třeba kluci na zivnost. Heele já si asi na babisku i dám nějakej outfit, až ten outlook vozu trochu vyvážim:-D

Edit:(jo umyta a vyluxovat, no to bude hned, já myslela že mluvíš o čištění. To by možná bylo na dva dny:-D) 

Offline Myrtila
Avatar
2983 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 04:58

Tyjo, jeste k tomu rizikovemu, nevim teda, jak to u tech zminovanych dotycnych probihalo, ale ja doslova utekla z prace - rano jsem prisla, za hodinu zacala krvacet, a v tu chvili mi bylo uplne jedno, ze mam rozdelanou praci v labu, o kterou prijdu, a uprimne mi bylo i uplne jedno, jak se s tim popasuje zamestnavatel. Nakonec jsem byla doma jenom tyden, ale kdyby to bylo nutne, taky mi "upadne tuzka". Pokud se chceme rozmnozovat, tyhle situace u zen bohuzel obcas nastanou. 

A jinak bych si chtela mirne postezovat, ze jsme doma zase nemocni, nikam nechodime, tak uz fakt nevim, odkud to tahame  Ja se snazim cely leden dostat na ockovani a celou tu dobu se mi strida ryma, kasel, nebo ryma s kaslem. No a ted ma, po mesici relativniho klidu, dite zase horecku. Uz sotva lezu unavou, nevyspala jsem se uz nekolik mesicu. 

Offline Candance
Avatar
5350 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 06:10
Reakce na 711990:

andulka01 jako jasny, predavani prace fakt blby, ale ja treba otehotnela fakt neplanovane po prvnim mesici v novy praci a tyjo....jako co jsem mohla delat. Bejt za hrdinu, odejit a pak nemit materskou? Vybalila jsem to co nejdriv to slo, ale to proste bylo az po zkusebce, no. ja jen ze ne kazdej tohle planuje. Pro me to byla hrozna ostuda, protoze jsem si z toho delala srandu a taky jsem si rikala, ze tohle prece clovek musi planovat. No...nemusi:D

​To same a dvakrat

Offline Candance
Avatar
5350 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 06:16
Reakce na Lilly_Ku:

continuity to je dost pausalizovani. Nebo jeden nemakacenko muz taky vrhne spatne svetlo na vsechny sve muzske kolegy?

​To je jine. Nemakacenko muze byt i zena. Ale tady byla diskuze o otehotneni. A to je zatim vyhradne mozne u zen. 

Proste mlade zeny otehotnet muzou, otazka je, zda s tim zamestnavatele pocitaji ale to je jejich problem. Tim, ze se ty zeny zachovaji nefer, nedelaji dobrou sluzbu tem dalsim.

I kdyby odesla ze dne na den, je mozna dobre asponvyjit vstric a  sdelit duvod -rizikove, je mi zle...ne se uz neukazat a mlzit.

Offline Candance
Avatar
5350 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 06:17

Karja s tim mytim souhlasim. I ford i peugeot docela levne. 

V peugeotu se mnou mluvi jako s blbkou uplnou (coz jsem, co se tyka auta)

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 25. ledna 2022 06:47

Já mám ve škodovce strašně milého pana, který se mnou mluví jako se sobě rovným.

O autech snad něco vím a úplně nesnáším takový ty typky,  který když vidí ženskou tak nasadí povzneseny výraz a mluví s ní jak s debilem.  A nejlépe s oslovenim paninko.  A je fuk jestli je to značkový servis nebo strejda z HD.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 07:18

Karja Mně ho jednou v servisu i umyli, aniž bych si to objednala, asi se na to nemohli dívat!!!  (taky jsem tam byla za Babišku, jak jinak, ale byli milí!)

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 07:23

Karja no je to pitomý. Kdybych s tím počítala dýl dopředu, ale týden, to nestihnu ty svoje věci uzavřít. Jinak měsíc dovolené bych brala, ale potom ještě týden v zimě a týden na vánoce aspoň

Včera jsem si psala pro a proti jet teď (šéf není nakonec proti) nebo to odsunout (snad jen o dva měsíce). A vyšlo mi spoustu věcí proti a prakticky jen jedna pro (ten měsíc volna) Tak jsem se rozhodla, odsunem to doufám na duben. Ale stejně z toho mám blbej pocit a trochu depku.. Už to bylo všechno zařízené, škola, kroužky  a tak

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 07:35

Mulen sepsani je dobry postup, ale presto bych radila jet vyhradne podle toho, co vyhovi dceri. Ozdravovna ji pomuze a to bych brala jako jedinou prioritu. A jeste mysli na jedno: budes na PN, 60% platu a jestli budes praci sudlat vzdalene po vecerech, tak budes akorat za trubku. A jeste budou nastvani, ze mas "tu dovolenou". Mozna nejedete naposled a toto je blby precedens. Vlastni zkusenost, mnoho let zpet...

Online Pinot Noir
Avatar
24486 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 07:41

Karja no, svolávačka. To se děje pořád. Záleží, co píšou v tom zvacím dopise, podezření na vadu může být u čehokoliv, někdy je to blbost, někdy se mění celé převodovky, motory, elektronika... Často i po mnoha letech. Nemá to se zárukou nic společného. Radši bych jela, stav auta neřeš a rovnou je nech to vyčistit.

Offline Candance
Avatar
5350 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 07:53

Mulen nemuzes tam byt tyden na HO, uzavrit svoje veci a pak PN?

Offline Kokoska
Avatar
28316 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 08:17

Paninko mi nastesti v servisu jeste nerekli, ale jezdim tam nerada. Mela jsem 2x nejakou vetsi vec, slibili termin a za dva dny volali, ze to urcite nestihnou, pricemz bylo jasny, ze to auto tam ty dva dny stalo a nikdo na to ani nekouk. Jednou mi ho dokonce vratili, ze s tim muzu jezdit, nez jim za tyden prijde soucastka.  Tak ja tam davam auto s urcitym problemem, termin domluveny dopredu, a oni na to nemaj soucastku...

Manzelovi se to nikdy nestalo, vzdycky mel vsechno driv nez puvodne rekli. Takze ted naposled, kdyz to chtelo vymenit brzdove oblozeni a nejake dalsi drobnosti,  jsem tam rano jela s manzelem, s technikem mluvil on a voila, odpoledne bylo auto hotove. Stvou me neskutecne.

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 25. ledna 2022 08:20

Karja Nase auta vypadaji uplne stejne. To aby sis nemyslela, ze maji vsichni vypulirovano. A poblity jsou realne doopravdy, psem . A vzdycky to v servisu i trochu vypulirovali, to co slo... Jediny horsi auto na planete je to otcovo. Ten si koupil posledni auto pred smrti a konecne poradny (jak sam rika) a jeste nebyl ani v mycce (uz neni poznat ani barva skoro), a ten vnitrek je peklo. Vozi treba shnily jabka v prepravkach, po tom mu skacou psi...Jeste ze ma tmavy skla . Budes v pohode!

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 08:31

Candance Pavlena Promýšlela jsem to fakt dlouho. Myslím, že Julince prospěje i pozdější termín, ale přesto...

Prostě pitomej covid!

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 08:33

Jos Já to mám spíš obouchany. Sambo mi to koupil po nějaké paní od tří dětí co bydlela na Andělu:-D. Takže si to umíš představit fakt domrveny všude a já to ještě dvěma kolizema při parkování domrvila. 

Online rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 08:59

Nase auta vozim do servisu zasadne ja, rozvezu deti, odvezu auto, pujcim si nahradni, odpoledne zpet. Kdyz jsem naposled vezla disko, tak jsem si pro neho prijela s corinou v kufru. A technik na cele parkoviste Tak to je ten pes, co nam ucpal vysavac:D minule uz vysavac vyfasovala starsi, po nich to auto vypada jak vytazeny ze srotaku vzdycky. Ale snad jen jednou se se mnou bavili jak s pitomcem, tak jsme si to na miste vysvetlili a od te doby pohoda. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 09:19
Reakce na Lilly_Ku:

continuity to ale nebyl ten point. Slo o to, ze jsi v puvodnim prispevku apelovala hromadne na zeny. A ze si za to muzou samy. K tomu jsem se vyjadrila, panc ta formulace je fakt mimo.

​Trochu mimo, ale já obecně jsem strašně alergické na jakykoli "apel na ženy". Třeba takový ty proklamace typu "ženy, volte ženy v politice" apod. mi úplně otevíraj kudlu v kapse. 
Přitom jsem rozhodne pro rovnoprávnost a okolí mě určitě považuje spis za feministku ... ale o to víc mě asi tohle uráží, jakože proč bych měla vybírat kandidáta kamkoli podle pohlaví? Přijde mi, že to jde úplně proti té nosné myšlence. Těmahle proklamacema mě zklamal třeba právě Heroine pred volbama. 
No nic, jak říkám, příspěvek trochu OT, ale musela jsem si ulevit

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 09:21

MP Meri  mám to stejně. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 09:34

MP Meri Jako já tě nechcu nějak nevyžádaně školit, ale šlas pak i nějak dál za ty "proklamace"? Přijde mi, že iniciativa Zakroužkuj ženu, na kterou to předpokládám poukazovalo, přinesla celou řadu argumentů, proč by to naopak mohl být dobrej nápad, jestli s těma argumentama nesouhlasíš, tak je to asi v pohodě, ale zrovna "Proč bych měl/a volit podle toho, co má dotyčný/á mezi nohama?" má ta iniciativa hned jako první položku ve FAQ, no...