Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 20:16

andulka01 jako jasny, predavani prace fakt blby, ale ja treba otehotnela fakt neplanovane po prvnim mesici v novy praci a tyjo....jako co jsem mohla delat. Bejt za hrdinu, odejit a pak nemit materskou? Vybalila jsem to co nejdriv to slo, ale to proste bylo az po zkusebce, no. ja jen ze ne kazdej tohle planuje. Pro me to byla hrozna ostuda, protoze jsem si z toho delala srandu a taky jsem si rikala, ze tohle prece clovek musi planovat. No...nemusi:D

Online andulka01
Avatar
10701 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 20:19

711990 No tohle ale, si myslíme, nebyl ten případ... Ono nám to docvaklo až pak, že tam byla trochu příprava, ve zkušebce pracovní výkony ok, pak okamžitej pokles. A hlavně způsob oznámení a odmítnutí jakkoli předat, vyjít trošku vstříc firmě a tak.

Offline 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 20:20

andulka01 jasny, nekdo je proste sprostej a je mu to fuk, no. 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 20:34

andulka01 tato se tváří, že udělá vše potřebné, akorát ji už "upadla tužka" no. 14 dní nereaguje na nic. 

Ženy fakt si to děláme sami, čím víc takových případů, tím hůř to budou mít další holky, co přijdou po nás.  Mám ještě jednu mladou holku, ta mi už chudák sama hlásila, že nic takového neplánuje. Můžu se jí 100x zastat, už se tři kolegové ptali, jak vím, že neudělá něco podobného za půl roku.

Offline Kan
Avatar
6998 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 20:49

continuity Hele a kdyby přišla a na rovinu řekla, že se zdrží jen do otěhotnění, vzali byste ji? 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 20:54

Kan ja jo. Teda já konkrétně beru i mladé holky, které studuji. Tak prostě otěhotní no, s tím se dá asi počítat. Kolikrát vydrží déle než mladý kluk. 

Ale úplně věci nepomůže, kdyz takto zmizí fakt ze dne na den. Jednou v pondělí ráno mi zavolala, že nebude tyden - dva v práci. Tak to úplně neocenim, no.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 21:51

continuity to je dost pausalizovani. Nebo jeden nemakacenko muz taky vrhne spatne svetlo na vsechny sve muzske kolegy?

Offline 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 22:04

Lilly_Ku asi tak, no. Na HR jsem zazila milion pripadu, kdy se chlap ze dne na den zjevil na recepci s notebookem a dikycau. Ale proste zensky to maj vsechno naplanovany a delaj to umyslne, vsechny!!!

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 22:15

Lilly_Ku já jen píšu, jak to vnímají moji mužští kolegové. Já za to nemůžu. Taky píšu, že kolikrát tam holka vydrží déle, ale zrovninka v tom mém oboru jsou šéfové často chlapi. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 22:38

continuity

Ty za to samozrejme nemuzes ale to vseobecne apelovani na zeny se proste nehodi. Pokud to tak kolegove vnimaji, tak je problem u nich, ne na strane zen, jakoze kdyz se budou vic snazit, tak je kluci budou brat.

Edit: nehodi se je blba formulace, chtela jsem proste rict, ze to je nefer.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 22:46

711990 ja vim, znam to z prace taky.. v posledni dobe teda nastesti uz mnohem min :)

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 23:13

Lilly_Ku není nutné se víc snažit, pomůže chovat se transparentně a fér. 

Stejně jako žádnej rozumnej chlap nebude hájit floutka, co si zmizí ze dne na den. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 23:19

continuity to ale nebyl ten point. Slo o to, ze jsi v puvodnim prispevku apelovala hromadne na zeny. A ze si za to muzou samy. K tomu jsem se vyjadrila, panc ta formulace je fakt mimo.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 23:21

Mulen

To je pitomý. U nás v práci v jednom kolektivu právě byly zažité spíše ty dlouhodobe dovolené. Ono to bylo pracovně i pro všechny lepší. Prostě se s tím počítalo třeba půl roku dopředu, ten člověk zcela vypadl z toho jednoho projektu, vůbec se s ním nepočítalo a tradaa Asie. Jen já jsem na tohle cestování nebyla, měla jsem dovolenou vždycky týden a to bylo úplně na prd, protože objem práce jsem měla stejný a prostě na mě ten týden čekala:-D. Tak ti přeju ať ti to vyjde i bez významnějšího dupání;-)

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 23:42

Já mám jednu porvchni jen tak...musím s autem do autorizovaného servisu. Normálně bych tam nejela a sjela tady o ulici níž do našeho vesnickyho servisu. ale leží mi tu x měsíců nějakej dopis, že ta naše kara může mít nějakou výrobní chybu či co....no nicméně sambovi jsem odkyvala, že tam dojedu ja, on je to taky dost významne dlouhej cas bez dětí že jo:-D:-D. a teď mi to doslo. Já mám to auto úplně hrozny! Jako jízdne a technicky super, ale vzhled není jeho předností! To bude ostuda. Je omlácený a poškrábány ze všech stran, zrcátko má slepené izolepou, vevnitř vypadá jak šestkrát poblity, každá sedačka, jak tam děti nechávám jíst a lézt po sedačkách, panebože to bude ostuda. A ještě do Hondy, já když vidím na silnicích Hondu, tak jsou to samý nablýskaný CRVecka a teď přijedu já. Já se propadnu, propadnu. Ještě pocuranou plinu bych tam mohla někde nechat. 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 23:48

Karja no lituji tě!

To jsem takto musela s autem výjimečně do servisu, páč si muž nevsimnul, že nám prochází technická a odletěl si před dovolenou do Bruselu nebo kam. Tak jsem ho nakonec musela zavolat a dát ho technikovi k telefonu. ten chlap se se mnou  bavil jak s momentálně zaostalou. Já se s ním tím jeho slovníkem pro dámy vůbec nebyla schopna domluvit!

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 23:53

continuity Ježíš, já se rozhodně nebudu s nikým bavit:-D. Pojedu tam ,,na babisku,, - a moji paní se na nic neptejte:-D:-D . Snad se nebudou stitit do toho sednout:-D. Jako mě beznej servis nevadí (v našem vesnickým to probíhá takhle ,,dobrý den, mám tady tu Hondu na xxx, ,,čus, hod mi klíče na stůl,čau,,), ale tohle určitě bude nějaký moc hoch a to pro můj pekáč není:-D. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 23:56

Karja na to každej v servisu kašle. Fakt. Dojeď si tam, dostaneš nový komponent a oni už tam viděli mnohem horší věci. Brácha takhle dostal po pěti letech nový motor, tj. v podstatě nové auto. 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 00:03

Pinot Noir Hahaha, tolik toho asi blbě nebude, není to v záruce, je to nějaká možná chyba za kterou ručí výrobce nebo jak to rict. Bože, no co ten vnitřek, ale já to mám ze všech stran obouchany budu vypadat jako ...no jako ženská z vtipů o blondýnach! 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 00:04

Karja on si na sedadlo natáhne igelit,to se vůbec neboj. Si to nech rovnou i umýt a vyluxovat.  delaji to dobře a levněji než v těch komerčních myčkách.