Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Sweet Potato
Avatar
34890 příspěvků moje polička 02. října 2020 10:02

JankaM A co kameru jen zakrýt krytkou?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 02. října 2020 10:04

JankaM jestli jsi jen jako posluchač, určitě je možné vypnout kameru a mikrofon (a pokud to není nějaký interaktivní workshop, vřele bych to i doporučila). Některé platformy umožňují použít i virtuální pozadí, takže si za sebe můžeš promítat třeba pláž nebo kancelářské prostředí.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 02. října 2020 10:11

JankaM videokonference z domova (nejen) dělám běžně. Pokud je víc účastníků, budeš jen malinká v malinkém okénku. To, co je za Tebou, téměř nebude vidět, nastav si to tak, aby ti byla třeba jen skříň nebo zeď, pokud je ti to nepříjemné. Když budeš mít za sebou okno, nebude Tě vidět vůbec, jen tmavý flek, okno to "přesvětlí". Vypnout kameru samozřejmě můžeš, šetří to i kapacitu, já to nedělám, pokud tam mám být a nejsem jen nakukující v pozadí, protože mi to přijde nezdvořilé.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46142 příspěvků moje polička 02. října 2020 10:12

Tak Betty to me mrzi

Offline barbucha blogger
Avatar
30708 příspěvků moje polička 02. října 2020 10:23
Reakce na Krehutka:

Některé platformy umožňují použít i virtuální pozadí, takže si za sebe můžeš promítat třeba pláž nebo kancelářské prostředí.

​Jo, videokonference z havajský pláže, to ostatní potěší

Online continuity
Avatar
33845 příspěvků moje polička 02. října 2020 11:17

JankaM vypnout kameru a jenom poslouchat technicky samozřejmě jde, ale mě to taky přijde nezdvořilé.

Normálně se učesu a nějak vhodné obleču, když tam potřebuji být třeba s klientem. Přijde mi to vhodnější. 

Nevím přes co to budete mít, ale pozadí jde často nahradit obrazkem nebo alespoň otočit notebook tak, aby za tebou bylo něco rozumného. Já takto minule mluvila s klientem, otočila jsem to směrem na okno a kytky a ten mi pochválil kancelář

Offline JankaM
Avatar
2403 příspěvků moje polička 02. října 2020 11:26

continuity a další, děkuji. 

O nic nejde, jen se mi tak nějak obecně nedaří pořád dostat do pracovní roviny vnímání, pořád řeším jak vypadám, jak působním, co si myslí ostatní, atd. Musím na tom zapracovat. 

 

Offline rasaNori
Avatar
7746 příspěvků moje polička 02. října 2020 11:41

Uaaaaa prodej ohradky pres marketplace!!! Cena 1000. Napsala mi pani, ze teda jo ale ze za 800. Rikam klidne kdyz si pro ni prijede. Tak ze jo, zitra. Obratem mi napsala druha ze za 800. Te uz jsem odpovedela ze kdybych ji chtela prodat za 800, tak dam do inzeratu tuhle cenu. A dnes mi ta druha napsala kdyz si ti prvni pro ni prijeli, ze diky ze jste mi ji za 800 prodala a ze priste nemam lhat a podvadetjako mit 2 ucty aby jeden usetril 200 stovky, to uz je fakt pro me divny... 

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 02. října 2020 12:05

rasaNori dobry bizar..!

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 02. října 2020 12:05

rasaNori dobry bizar..!

Offline Lamicka
Avatar
13382 příspěvků moje polička 02. října 2020 12:14

rasaNori ach jo

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33850 příspěvků moje polička 02. října 2020 12:41

rasaNori Já to asi nechapu,jakoze ti napsala 2x ta stejná pani? A proč?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 02. října 2020 12:50

rasaNori Já to vůbec nechápu? Tobě napsala nějaká zájemkyně, jestli jí ohrádku neprodáš se slevou, tys souhlasila za podmínky, že si ji vyzvedne, pak ti ta samá zájemkyně napsala z jinýho účtu, že chce taky ohrádku za 800 Kč a tus nevědouc, že je to ta samá, poslala do háje, zájemkyně si pak pro ohrádku přijela, zaplatila dohodnutých 800 Kč a zpětně ti napsala, že lžeš a podvádíš? Já si to snad budu muset nakreslit? :D

Offline 711990
Avatar
17188 příspěvků moje polička 02. října 2020 13:03

rasaNori tvl co je to za lidi

Offline rasaNori
Avatar
7746 příspěvků moje polička 02. října 2020 13:26

Potrefenáhusa

To byly nejake kamosky a zkusily uhrat cenu na 800. Ta prvni komunikovala normalne a me se ji to nechtelo nekam vozit, tak jsem ji napsala ze kdyz si prijede, tak ze ji ji necham za 800, jinak nic. Ze muj cas a nafta taky neco stoji. Kdyz den neprichazela zadna odpoved, tak na dotaz od jine jestli je volna jsem odpověděla ze ano je. A zase zadna odpoved. Vcera vecer mi ta prvni napsala ze by si v 10 prijela, tak rikam ok ze klidne. A v tu chvili mi ta druha zacala psat ze by si pro ni prijela dnes a ze mam byt rada za 800. Ja ji na to napsala ze uz jsem ji prodala a zase nic. No a dnes kdyz si ji tady vyzvedli tak mi ta druha zacala psat jak je rada ze jsem ji ji prodala za tech 800 a ze jsem lhar a podvodnik. Proste bizar:D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. října 2020 13:37

rasaNori asi rozumím tomu, jak to proběhlo, ale nějak nechápuBuď ráda, že ses jí zbavila a nemusela jí nikam vést. Vlastně to dopadlo k tvojí spokojenosti.

Mě teď čeká dlouho odkládaný prodej rozkládací pohovky, tak jsem zvědavá na dotazy.

Offline rasaNori
Avatar
7746 příspěvků moje polička 02. října 2020 13:41

Evaeva drzim palce:D

Offline andulka01
Avatar
10786 příspěvků moje polička 02. října 2020 13:47

JankaM Pokud budeš jen posluchač, tak moderátor tě nejspíš i vypne nebo vyzve k vypnutí obrazu i zvuku. Ne že by ses jim nelíbila, ale zkvalitní se tím přenos a zvuk (tvůj mikrofon by jen šuměl a kamera zpomaluje přenosy).

Offline moora
Avatar
7574 příspěvků moje polička 02. října 2020 13:48

rasaNori Ja to furt nechapu, tos ji prodala ty prvni nebo druhy teda? Nebo ty prvni a ona ji predala ty druhy?

Offline Sweet Potato
Avatar
34890 příspěvků moje polička 02. října 2020 13:57

rasaNori Pani dost divná, ale ta tvoje odpověď mi taky přijde zbytečná.(edit: ta první verze)