Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 02. října 2020 14:05

Sweet Potato

Prodavam po holkach vic veci ted a stvou me lidi kteri neumi akceptovat cenu v inzeratu.

Offline Aranel
Avatar
4541 příspěvků moje polička 02. října 2020 14:11
Reakce na Evaeva:

rasaNori asi rozumím tomu, jak to proběhlo, ale nějak nechápuBuď ráda, že ses jí zbavila a nemusela jí nikam vést. Vlastně to dopadlo k tvojí spokojenosti.

Mě teď čeká dlouho odkládaný prodej rozkládací pohovky, tak jsem zvědavá na dotazy.

​"Dá se to rozložit?" "Nabízím výměnu za škrabadlo pro kočky" "Dovezete mi to do Kyselých Prdelákovic?"

Online Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 02. října 2020 14:14

rasaNori Tak ale takys to nakonec prodala levnejc, ne?tak proč to nezkusit

Online viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 02. října 2020 14:30

rasaNori raci bych to spalila na zahrade btw to je normalni ze neco prodas a jeste to kupci odvezes?

Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 02. října 2020 14:37

viktorka_od splavu ja hodne jezdim po meste a sirem okoli, tak kdyz mam moznost tak nemam problem neco nekam priblizit:)

Potrefenáhusa neprustrelna logika... Nevim ja to nezkousim, vidim cenu akceptuju cenu. 

Offline Isca
Avatar
4476 příspěvků moje polička 02. října 2020 14:39

Aranel "Kdybych chtěla škrabadlo pro kočky, nechám si tu pohovku"

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 02. října 2020 14:44
Offline Gatita
Avatar
7187 příspěvků moje polička 02. října 2020 14:47

rasaNori raci bych to spalila na zahrade btw to je normalni ze neco prodas a jeste to kupci odvezes?

​to je na dohode. Uzus je, ze si prijedou. Ale jednou jsem kupovala z druhe ruky ohradku (!) a prodavajici byl skvely a sam se nabidnul, ze mi to monstrum doveze domu. Jinak ja mam dost dobre zkusenosti, ale jen s detskymi vecmi. V jinem segmentu to bude asi des a bida. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 02. října 2020 14:55

Gatita no ale ze s tim uz v te cene predem pocitala...

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 02. října 2020 14:58

Sem tam neco prodavam na vintedu nebo na aukru a ze zkusenosti uz vim,  ze pokud nekdo zada slevu,  nebo se pta na zbytecny rozmery,  chce dalsi a dalsi fotky, nikdy nekoupi. Takze pitomy a zbytecny dotazy ignoruju. Asi nemam zapotrebi byt ironicka nebo neprijemna. Vec klidne nekam dovezu. I v pripade,  ze ji dam zadara. Jsem rada,  ze to nemusim hodit do kontejneru a jsem moc velkej minimalista na to,  skladovat nepouzivany veci.

Offline slniecko admin
Avatar
17628 příspěvků moje polička 02. října 2020 17:43

JankaM ja si za seba dávam paraván, ale v princípe väčšinou to ľudia nasmerujú na stenu, alebo nejaký obraz. Vypnuté ideo je bežná vec (asi nie u continuity , ktorá robí v IT a tým pádom sú všetci vybavení dobrým pripojením), lebo bežne je problém, že to niekomu vypadáva a kadečo, a vtedy je lepšie si vypnúť obraz, aby zostalo viac kapacity na zvuk.

Offline 711990
Avatar
17188 příspěvků moje polička 02. října 2020 18:11

slniecko jezisi

Offline Tak Betty
Avatar
5016 příspěvků moje polička 02. října 2020 18:13

viktorka_od splavu ještě jak ses ptala proc chtěli na mobilu vypnout sledování, tak důvod byl, že to tak nemůžou prodat na bazaru. Řešila jsem to telef. s nějakou zástupkyní Alzy.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 02. října 2020 18:45

Tak Betty jo, no to ja vim ze nemuzou, ale myslela jsem zes ho dala na opravu.  desny pristup:-(

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 02. října 2020 20:16

slniecko vypnuté video je bežná vec aj v IT, ale je dobre byt  připraveny na eventualitu, že ta niekto poziada, aby si si ho zapla. Tie moderné videokonferencie systémy vydržia dosť, teamsy najprv znížia kvalitu prenosu než video vypnú. 

Osobne sa zda lepšie komunikovať s videom, ani ma nezaujíma, či to tým ostatným pristane, ale tá mimika a reč tela je v komunikácii dost nenahraditelná. Technickým problémom rozumiem, ale vypínať video len kvôli tomu, že sa sama sebe nepacim je take... Ani neviem ako to nazvať. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. října 2020 20:22

Ja som dnes natrafila na video konferenciu, ktorej sa účastnil Barack a je to fakt vtipne urobené, že sedia ako v prednáškovej sále za sebou :D

https://twitter.com/BarackObama/status/1311780749109010447?s=19

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 02. října 2020 20:26

paktofonika to vedia po novom teamsy. Minule to kolega zapol a celkom sme sa pobavili. 

Offline notna
Avatar
6577 příspěvků moje polička 02. října 2020 21:41

slniecko to je přesný!

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 02. října 2020 22:23

Dovezla jsem si domů nový monitor a má rozbitý stojánek. To zas bude

Když jim to řeknu, zpět ho v rámci ty 14 denní garance nevezmou,navíc je očividně už jednou vráceny.  reklamace, to bude anabáze na 30 dní a pak nelze využít to právo na vrácení, pokud nebude vyhovovat. 

Do školy jsem zaplatila několik tisíc za kroužky a školy přírodě, které zatím nenastaly a kdovikdy nastanou. Nejsu úvěrová instituce.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 03. října 2020 00:22
Reakce na slniecko:

JankaM ja si za seba dávam paraván, ale v princípe väčšinou to ľudia nasmerujú na stenu, alebo nejaký obraz. Vypnuté ideo je bežná vec (asi nie u continuity , ktorá robí v IT a tým pádom sú všetci vybavení dobrým pripojením), lebo bežne je problém, že to niekomu vypadáva a kadečo, a vtedy je lepšie si vypnúť obraz, aby zostalo viac kapacity na zvuk.

​To je ze života!