Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. října 2020 21:46

viktorka_od splavu Od toho to face ID predsa je, že keď sa na mobil pozrieš, tak sa odomkne nie? Či to má inú funkciu? Čítať myšlienky to zatiaľ nevie. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 01. října 2020 21:47
Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 01. října 2020 22:18

viktorka_od splavu tak šéfová mela apple s FaceID a dalo nám celkem práci vyzkouset, jak se u ní bude aplikace chovat v neodemcenem stavu ( byl tam sandbox, který se odemykal zvlášť). 

Navíc me celkem baví telefon za 20 litrů, který má jenom faceID, ale nepodporuje otisk prstu. ( Mě to přijde hodně problematické zabezpečení.)

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 01. října 2020 22:23

To mě baví, tahleta debata o mobilech. Možná bych to měla dát do přiznání... ale já mam nokii asi za litr která telefonuje, smskuje, fotí, budí, buzeruje s kalendářem, spárovala se s noťasem... víc od mobilu nechci! Na otisk prstu funguje... Resp. debata mě spíš udivuje, protože nevim co bych mohla po mobilu žádat víc Ale já jsem stará struktůra, tak tomu nerozumim... do sámošky za mě mobil asi žádnej nepůjde, co?

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 01. října 2020 23:11

barbucha Ja jsem mlada steuktura a ztratila jsem se uz ve druhym prispevku:-D. A notebook mam, co se sotva sparuje s vlastni nabijeckou:-D. A televizi mame po babicce, navic po akci nova podlaha se neco rozladilo v kabelazi a nefunguje. No jiny pristroje nemame:-D. Kdyz prijdu ke kamosce na navstevu, tak obcas nevim, k cemu ty veci jsou. Asi tri navstevy mi trvalo, nez jsem rozklicovala takovou integrovanou zasuvku s hodne zasuvkama v kuchynskem ostruvku

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 01. října 2020 23:42

Karja 

Vot těchnika!

Jo a televizi jsem dostala od mladýho pána, když se už na tu mojí kredenc nedokázal bez zachvění podívat

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 02. října 2020 05:31

continuity na to jsem asi moc natvrdla, abych pochopila kde byl problem

no a myslis ze faceid je nespolehlive? chtela bys tristupnove zabezpeceni? ja jsem na toto malo paranoidni, nastesti to nemam v popisu prace:-) abych pravdu rekla jeste nedavno jsem telefon nezamykala vubec

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. října 2020 05:59

viktorka_od splavu Ja som to asi pôvodne pochopila zle. Ono sa tej známej odomykal telefon i pri použití inými ľuďmi? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 02. října 2020 07:23

paktofonika nene, odemykal prostě když se chtěla jen mrknout kolik je hodin a tak, musela ho znovu vždycky zamykat. já nevím jak je to u jiných telefonuu, ale mně se při pohledu nebo zvednutí jenom probudí a ještě na něj musím sáhnout aby se odemknul. mně to takhle úplně vyhovuje a nenapadlo mě do té doby nad tím přemýšlet. Kdyby si ona na to nestěžovala tak by to asi bylo OK

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 02. října 2020 08:22

viktorka_od splavu ja si myslím, že odemykání telefonu, u kterého stačí, že ti ho někdo strci bezkontaktne před obličej je nanic. FBI to takto chvíli dělala, když jim to Apple odmítl odemykat :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 02. října 2020 08:44

Já se priznam, ze mě vůbec nebaví sledovat vývojový trendy, porovnávat funkce, výkon, kapacitu, pripadne riskovat, ze mě s tři roky starym telefonem někdo pošle do muzea. 
a taky mám docela velkou nechuť k cinskejm značkám typu huawei, xiaomi a tak

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 02. října 2020 08:44

Si jen odložím, fakt rok na ...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 02. října 2020 08:51

continuity zatim po mne (snad) nejdou

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 02. října 2020 09:17

viktorka_od splavu no ty píšeš na apple samou chválu, že ani po pádu ho není třeba vyhodit. To nevím jak myslíš. Já jsem si ho  koupila v červnu. Koncem srpna se mi rozlepil a od té doby řeším s Alzou reklamaci. Asi byla chyba, že jsem ho kupovala přes Alzu. Nejdřív mi napsali email, že mám vypnout sledování, což se mi bez mobilu nepovedlo. Mobil mi přišel zpět, sledování jsem vypla a už 14dní jedeme druhé kolo reklamací. Do reklamace jsem uvedla, že chci vrátit peníze, tak jsem zvědavá jak se k tomu postaví.

Pokorně jsem se vrátila k Blackberry a budu vybírat nový. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 02. října 2020 09:27

Tak Betty tjo to me rekvapuje (ne to rozlepeni to uz jsem resila se servisem pri vymene displeje takze to nevidim poprve, nebyla to ovsem chyba pristroje nybrz servisu/vadneho dilu) ale ten pristup Alzy. tos kupovala fungl novy nebo pouzity? bych rekla ze uz do toho nekdo vrtal. a proc by na mechanickou zavadu chteli vypnout sledovani. zvedla bych jim mandle ze by si to za ramecek nedali...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 02. října 2020 09:30

Tak Betty jinak ja nerikam ze se nemuze rozbit, to fakt muze:-) nicmene nemusi se pak zahodit. pokud ho teda opravi slusne, dite mi dalo trochu nahlednout pod poklicku tohoto byznysu a je to celkem sila

Online rasaNori
Avatar
7713 příspěvků moje polička 02. října 2020 09:33

Potrefenáhusa me taky ne, ale kdyz mi odchazel fotak na A3 od samsungu, tak muj technikou nepolibeny muz sel a v ramci vanocniho prekvapeni mi koupil huawei. On neresi nejake recenze, dal v obchode strop a rekl at to pry dobre foti:D

Offline JankaM
Avatar
2394 příspěvků moje polička 02. října 2020 09:43

V příštím týdnu se mám poprvé účastnit jedné online konference-semináře a nějak se nemůžu přenést přes to, že tam budu na kameře a všichni mě uvidí a v našich bytových poměrech i podstatnou část bytu,nebo aspoň kuchyň. Vím že to asi nikoho z účastníků nezajímá, ale stejně . Nebo je možné - vhodné kameru vypnout a jen poslouchat? Do diskuse se obávám s ničím nepřispěju.          

Edit. překlep

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 02. října 2020 09:52

viktorka_od splavu byl nový, na použitý věci jsem bohužel háklivá. Moje ú chylka. Ale když to někomu vyprávím tak říkají Alza na nákup dobrý, ale reklamace na houby.

A ještě, já už z toho mobilu nemám radost.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 02. října 2020 09:54

JankaM Neporadim jak, ale urcite jde kameru vypnout. Mela jsem jednoho trochu paranoidniho kolegu a tomu se po prevzeti uz pouzivaneho notasu kamera zahadne "rozbila", takze ji neslo pouzivat. Novy model notasu dlouho hledal, az nasel takovy, co kameru vubec nemel...