Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:36

Karja Taky myslím, že to bylo adekvátní. Jako nelítáš tam kvůli každý kupičce listí, co si tam zapálej. Nábytek ve vedru je hnus.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:42

Doufám, že tím někoho nepobouřím, ale mám zkušenost, že občas si lidi na chalupě dovolí věci, které by si doma nedovolili, že jim to projde.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:43

Ounz No vis co, ja proste nejsem ten typ no!:-D Ja rada ziju pokojne:-D.

Hlavne ten typek to palil v respiratoru, to nevymyslis. Ja si myslim, ze jim to proste nedoslo, ze si fakt myslej, ze na vesnici jsou lidi prasata, ze tady normalne palime hadry a tak, ze jako vo co de. 

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 15:04

razorblade manzelivi ukradli kolo vcetne GPS, ktera jeste 3 dny jela, predal policii data, ze kterych bylo videt, kam se kolo v pravidelnych intervalech vracelo, a co myslis? Pry se neda nic delat, kolo hledat nemuzou. Tak uz vidim, jak ho nekdo hleda podle cisla po bazarech.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 15:06

Kokoska To jako fakt??? Ja o tom prave uvazuju, ze koupim. Rekli proc jako nemuzou??

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 15:08
Reakce na Karja:

Hlavne ten typek to palil v respiratoru, to nevymyslis. Ja si myslim, ze jim to proste nedoslo, ze si fakt myslej, ze na vesnici jsou lidi prasata, ze tady normalne palime hadry a tak, ze jako vo co de. 

​je teda smutný že to muselo zbýt zrovna na tebe, ale kdo by to měl těm tupanům říct než místní, že takový prasata nejste a že už jednadvacátý století dorazilo i na lont ber to tak že šíříš osvětu

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 15:14

Lama_z_Lana uz si to presne nepamatuju, pry ta data nejsou smerodatna a podle zakona pouzitelna, ze z nich nic nevyplyva, tak neco.

Manzel dostal soubor od te firmy, od ktere byla GPS, krasne casy a souradnice. Rano v 8 od nejakeho baraku, kolem 4-5 navrat, vecer k nejakym garazim a v noci jeste 2x. Muz se tam jel podivat, podle tech souradnic to nasel, ale samozrejme nemoh i se bal na nekoho cihat. Asi se bali i policajti.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 15:16

Kokoska Diky! Jako tak tohle je ale velky wtf

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 15:46
Reakce na Mirka:

Doufám, že tím někoho nepobouřím, ale mám zkušenost, že občas si lidi na chalupě dovolí věci, které by si doma nedovolili, že jim to projde.

Jako co treba? Snad se vsude chovam stejne, ne?

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 16:27

Kokoska Nám ukradli kolo z balkónu v prvním patře, ale bylo to dost vysoko, ráno jsme teda našli pod balkónem vyrytý stopy bot, jak někdo seskočil z výšky do rozmáčenýho bahna a taky klíč s cedulkou s adresou ubytovny a číslem pokoje, přímo v té jedné stopě. Přivolaní policajti to sepsali - bylo to dost drahý kolo - ale sdělili nám, že se to vyšetřovat nebude, že to nemá cenu, že je nikdy nechytí a je toho teď moc. Klíč prý s tím nemusí souviset a ani si ho nepřevzali. Kluk, tehdy asi osmiletej, jim nabízel, že jim odleje ty stopy do sádry  ale ani to tedy nechtěli, kupodivu

Tak jsme se pak na tu ubytovnu jeli podívat, někde v Čakovicích, zapadlý místo,  byly tam teda divný existence, taky jsme se trochu báli tam vlízt a vyptávat se, kdo bydlí na cimře číslo 16. 
Ale naštěstí to kolo bylo pojištěný, tak to dopadlo relativně ok.

Akorát dcera už v tom pokoji s balkónem nechtěla spát, musela se tam přidělat na dveře balkónu západka, řetěz a ještě klasický zámek a stejně se bála, že někdo v noci rozbije i okno.

Je to prostě hnus a policajti to neřešej.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 16:32

Ja jsem byla pro Semicka III.

A ten nejbytelnejsi retez ze vsech!!!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 16:33

Jennyfor jako fakt tohle

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 16:48

Kokoska To bych si snad to kolo v noci ukradla zpět. Já osobně asi ne, ale jak znám svého manžela, tak on asi ano.

Lama_z_Lana to je děs ty krádeže. U nás je kočárkárna, která kupodivu odolává, i když sklepy už několikrát vykradli. Taky si myslim, že musí mít radu z okolí, protože to není každý sklep, ale jen ty speciální. Drahé kolo, sběratel alkoholu, internetový obchod. Chápu, že můžou vědět dům, ale přesně který sklep stojí za námahu? To jim musel někdo poradit.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 16:49

Já tohle nějak nechápu, že se do toho nepustí, ani když dostanou důkazy přímo do ruky, jako s tou GPS a klíčema od ubytovny a pokoje. Čím to je, že je to rekativně malá škoda? A od jaký částky by to teda řešili.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 16:49

Já tohle nějak nechápu, že se do toho nepustí, ani když dostanou důkazy přímo do ruky, jako s tou GPS a klíčema od ubytovny a pokoje. Čím to je, že je to rekativně malá škoda? A od jaký částky by to teda řešili.

Online continuity
Avatar
33709 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 17:16

Zina naší policajti to řešili. Kolo našli dřív než jsme přišli na to, že nám chybí. chytli místní smazku, která už měla brucet, na slušném horském kole, tak jim to přišlo divny. Trochu si ho podali, celkem z toho bylo dost sraní pro všechny, výpovědi, bločky, kriminálka, zajištění stop. Pak to došlo k soudu, muž tam musel 2x (pokazde se omlouvat z prace a rešit to).  a soudce dál cloveku, který v době, kdy skutek udělal a už čekal na nástup do vězení, další podmínku? 

Státní zástupkyně málem omdlela, pry se odvola, ale k tomu už nikoho z nas nevolali, tak ani nevím jak to dopadlo.

Jsem si vzpomněla na toho chudáka s pěti houskami a zdůvodňování proč musel jít sedět na dva roky. 

Navíc v případě, že je lapnou, pojišťovna uz neplní, chlap byl povinen zaplatit škody ( menily se obe kola a rozbil dětskou sedačku za dva litry, která k tomu byla přidělaná). odsouzen byl na 500 Kč, které měl splácet, neviděly jsme samozrejme ani korunu. Tak možná proto?

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 17:19

Mirka Hele, ráno jsem se cestou do práce málem poblila.

Měli jsme to sezení každý extra, abychom se zas nepoštěkali. Předpokládám, že její verze bylo něco ve smyslu, že ona nic a do budoucna bude sekat dobrotu. No, šéfové dali na mě (měla ještě pár dalších záseků), ale hlásím Pyrrhovo vítězství. Mnohem radši by byli, kdybych souhlasila se spolupráci, teď jsem lehce za hysterku. Uvidíme, jak to půjde. Kolega mi zůstal, ale bude mít pár dnů dovolenou (plánovanou). Spolu jsme schopni aspoň nějak pracovat, už jsme si to dneska nacvičili.

Pocity nic moc teda.

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 17:27

Všechny s ukradenými koly, aktuálně Lama_z_Lana potlapkávám.

Online continuity
Avatar
33709 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 17:32

brrr no alespon malé vitezstvi, uvidis, ono si to s kolegou sedne a trochu to vyšumi. Žádná kaše se nejí tak horká jak se uvaří a osobně si myslím, že dlouhodobe ti muze i prospět. Minimálně ti ji tam nikdo pár dalších let nebude cpat. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 18:08

Lama_z_Lana

To mne mrzí

zelene.oko 

Nám taky před pár lety ukradli kola z pod přístřešku u domu, kam nebylo vidět z ulice, a kola byla spoutaná a přidělaná kvalitním řetězem. Vytipovali si nás, když jsme se jednou vraceli, pak si to asi obhlídli a přinesli si na to vercajk.

Pojišťovna nám nic nedala (přístřešek neměl zámek) a policajt mi řekl, ať se jdeme podívat na blízké bleší trhy, že bychom tam ta kola mohli najít