Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 23:10

continuity No tak na kecani ja uz nejsem vubec typ! Pak se bude rikat, ze ja jsem rikala, ze starosta atd atd. To ja uz jsem spis typ, ze reknu, ze to smrdi jako prase, uz me tim.s....a at jsou do p.....:-D. Jenze to nema s ohledem na muj vyzor bohuzel vubec zadnej vyznam.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 07:13

Karja nemuzes poslat maminku? zminovalas ze je dost vostra..:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 07:13
Reakce na barbucha:

brrr 

Ambiciózní, hm. Tak tý se zbav rychle, abys z těch schodů neletěla nakonec ty.

​no presne.

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 07:40

viktorka_od splavu viktorka_od splavu Moje mamka je vostra jen na nas, ta spis do techto situaci vysila me. Spis poslu samba, to je ten typ co si s nima opece burta nad horicim usakem, da dve piva a prijde s tim, ze jsou to nejvic nejlepsi lidi, co kdy videl, jsme pozvany na navstevu a na spolecnou dovolenou. Jak to dopadne s tim palenim vsak tezko rict.

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 07:42

Karja Hlavně jim to zkuste říct, sambo je dobrej nápad, i kdyby to mělo dopadnout, jak říkáš :-)

Jim to možná ani nedošlo, že je to obtěžující, fakt lidi někdy nepřemýšlí. A možná ani netuší, kde je tam sběrný dvůr a že tam třeba nemusí platit....

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 07:44

brrr To je strašný, tyhle historky. Fakt by mělo platit "co je v domě, není pro mě". Tyhle vztahy na pracovišti je mor, dokonce jsem slyšela, že někde to výslovně zakazují nějaké vnitropředpisy. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33676 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 07:57

Garfie Hlavně když se ty lidi pak rozejdou, tak to často rozmetá celej kolektiv 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 08:12

Potrefenáhusa tak to víceméně dopadlo na vedlejšim pracovišti. Byli výborný kolektiv, pořád nějaká akce, společné víkendy a super nálada. Potom se tam dva dali dokupy a to byl začátek konce. I když potom odešli, tak se tam změnil šéf a z kolektivu 10 lidí a už 8 pryč.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 08:15

I u nas se to dost rozmaha, protoze prichazi dost lidi a dost je v tom veku po prvnim rozvodu, spis mi prijde, ze za chvili bude vyjimka, pokud u nas nekdo partnera mit nebude. 

Jsem zvedava na prvni rozchod.

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 08:22

Karja a proč to nezkusíš normálně, bez nadávání? Někteří lidi jsou jenom nedovtipní - když tam přijdeš, pozdravíš, a poprosíš, jestli by toho nemohli nechat, že ti jde kouř do oken, a navrhneš, že třeba by to mohli odvézt do dvora, tak máš šanci, že to opravdu udělají. A řekla bych, že vyšší než když tam vlítneš jako fůrie. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 12. srpna 2020 08:22

Garfie U nas ve spitale je tech vztahu tolik, ze se v tom neda ani orientovat. Nejhorsi je, kdyz mate doktora a jeste k tomu manzelku a exmanzelku. Dokonce bych rekla, ze my co nemame partnera zdravotnika jsme v mensine...Nedavno se rozesel par kolegu primo na oddeleni a ted ty tanecky, aby jim spolu nevychazely sluzby..

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 09:08

brrr A jeje. Ambiciózní slečna, argument žárlivost a slzičky k tomu? Tak to jsem taky zažila, slečinku jsem si stáhla do týmu z recepce a jak rychle ji narostly lokty jsem jen čuměla. A než mi to došlo, letěla jsem ze schodů. (Slečna chodila s reditelovym šoférem, no). Tak doporučuju řešit hned, ujistit ostatní i ji že bereš pouze profesní argumentaci a že ona má prostě své místo a mantinely. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 09:27

Prosim minutu ticha za mojeho milovanyho Semicka II., kteryho mi nekdo bytelne zamcenyho!! ukrad v noci z pavlace pred bytem

A ty hajzle! Preju ti poradnej syfl a at ti ten kokot upadne!!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 09:29

Ach jo, to me mrzi:((

Offline Magráta
Avatar
7768 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 09:32

Lama_z_Lana tedy to mě mrzí :-(

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 09:34

Lama_z_Lana Už ZASE??? Naprosto tě podporuji v tom přání pod obrázkem!

Online razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 09:36

Lama_z_Lana Mela jsi ho registrovany u MP? My jsme si kdysi kola dali do jejich databaze a oni nam na ne na nejaky misto vypiskovali cislo, aby byly snadnejc dohledatelny. Pochopila jsem, ze oni pravidelne kontrolovali zastavarny. Bylo to teda jeste v dobach pred nastupem internetu a internetovych bazaru, tak to treba uz vzdali tuhle aktivitu...

Offline zelene.oko
Avatar
556 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 09:38

Lama_z_Lana A můžeš napsat, jak bylo zamčený? Zajímalo by mě, co zloději překonají. Já mám docela bytelnej abus zámek a dost na něj spoléhám.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 09:42

Lama_z_Lana k*koti!! To me mrzi :(

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 09:42

Lama_z_Lana , to naštve, zvláště, když je to opakované.