Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 10:57
Reakce na brrr:

Zítra je druhé kolo, budou si nás zvat postupně.

​Jak se cítíš? Já jen to čtu, je mi až fyzicky špatně.

Online Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:02

viktorka_od splavu jasný, to je taky jedna z možností kterou jsem nasraná zvažovala po krádeži toho prvního. Jenže já na tom kole jezdim denně několikrát a chci prostě dobrý, pohodlný a hlavně spolehlivý kolo.

andulka01 no jako, tady se furt krade všechno, i herky. Jako neměla jsem žádný hyper kolo, ale za pětku ze supermaketu taky ne. A byl to můj Šemík prostě , za ty dva roky jsem se toho najezdili, jéje. No sere mě to. Jdu dneska pro nový, no. Snad budou mít tohle stejný

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:02

SunEclipse Tak to je jasny, ze bych nenadavala:-D Ja zase tyhle furiisky veci neumim, nekdy bohuzel;-)

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:09

Lama_z_Lana tlapkam je to strašný.

Nám kolo taky ukradli z balkonu, 5,5 m nad zemi

Od té doby se taky bojim i větrat. V téhle vedrech to už nešlo, tak jsem vcera poprosila dítě ať mi vyrobí detektor pohybu. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:09

Lama_z_Lana lituju Tě, to jsou šmejdi!

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:45

Lama_z_Lana Achjooo, to je fakt na nic, hajzl jeden.. Tlapkam moc!

Online Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 11:54

Lama_z_Lana to je fakt příšerný

Co nějaký gps tracker na Šemíka III? Něco takového https://www.trackito.com/cs/

Vlastní zkušenost nemám, vypadlo to při googlení. 

Online Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:02

Krehutka Jo, nějakej tracker mám v plánu Furt to stojí miň než nový kolo.

No nejvíc mě na tom štve ten fakt, že se tam teď asi chvíli nebud cejtit dobře, protože je spíš šance, že to je někdo z baráku/návštěva. Z venku na tu pavlač vidět není, kolo viděli jen sousedi a protejší blok. Ale jako jo, může jít někdo na blind a procházat všechny bloky a pavlače..asi lepší vědomí než že to byl někdo "naproti". Jako ještě mě napdlo se jít tam zeptat, jestli někdo něco neviděl, ale kolo mi to nevrátí a možná se budu cítit ještě hůř. 

Online dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:03

zelene.oko 

Tchán chodí v noci na balkón kouřit. Třetí patro. Jednou kolem něj profrčelo na laně kolo, pak myslím ještě jedno a dva chlapi. Volal policii, někoho pochytali, ale přesně nevím, jak to vlastně dopadlo. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:36
Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:42

Lama_z_Lana

NNo to mě normálně nasralo, jen to čtu! 

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:43

brrr

JJo přítelkyně pana ministra, to je ona. 

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 12:58

brrr Lilly_Ku Taky mě udivuje, že je někdo takového jednání schopen v práci. A ještě víc čumím, že jí to vlastně prochází. To je bezmoc. Znám jednu takovou povahu, ale doteď jsem si myslela, že to používá jen v soukromí a to taky zírám, jak jí okolí miluje a vždycky dosáhne, čeho chce.

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 13:32

Jos To nemocniční prostředí je v tomhle ale dost specifický, zdá se mi. 

Potrefenáhusa Já mám známé, se kterýma v práci kvůli vztahu dost zametli. On byl šéf a předseda představenstva jedné z největších společností u nás, ona ředitelka daňového oddělení (vdaná), interní předpisy zakazovaly vztahy na pracovišti, takže to asi rok tajili, pak otěhotněla a podala výpověď, úplné pozadí neznám, ale pochopila jsem, že záměrně, bylo jim z úzkého vedení naznačeno, že by to měla udělat, aby nebyly problémy. A jakmile odešla, on dostal okamžitého padáka, ze dne na den. Jako masakr. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:16

SunEclipse Tak jsem ty palice slusne vyridila. Ohen uhasl. Ale pripadala jsem si fakt divne a pak jsem mela vycitky, ze si ani ten barak neuklidi:-D. Ja jsem fakt desna:-D Pak teda prisel deda z prace a pochvalil me, ze ho to taky stvalo, ale ze si netroufl a hlavne mi potvrdil, ze paleni timhle stylem fakt ne. No ja jsem proste vymekla. Prej to odnesou do kontejneru, to mi doslo az doma, ze do toho obecniho, kam se to nevejde a zas bude zasvihana cela ta plocha vecma, co se ani netridej. Ja nevim, ze nektery lidi, omlady, tyhle jsou i vzdelany, jsou takovy cunata.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:27

U nas v praci bylo taky troufnu si rict klidne dve desitky paru (my jeden z nich), ale je nas cca 700 zamestnancu. My jsme teda spolu nechodili ani na obed, ani se doma o praci nebavili, ono by to bylo dost na budku. Az oak za cas, co jsme byla tehotna, jsme se navstivili v kanclu nebo na ten obed sli;-). Sef kdyz to zjistil, tak mi rekl, ze mu to nevadi, ze je to dobrej kluk:-D:-D. Verim, ze kdyby to byl nejakej blbec, s kterym by nase oddeleni uzce spolupracovalo, tak by z toho byl nestastnej, ale co by mohl delat?. Sezrat mi to jednou dala jen jedna reditelka, ze bych na sve pozici mela byt nezavisla, coz nejsem se vztahy s jinymi zamestnanci (dosly ji normalni argumenty). Jinak to moc lidi ani nevedelo.

Offline Malenge
Avatar
4245 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:30

Karja Dobře jsi udělala, že jsi tam šla. Kdo by chtěl čuchat ten smrad, ještě v tomhle vedru. Pálit nábytek na zahradě , to nevymyslíš!

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 12. srpna 2020 14:33

Karja hele na vyklízení bordelu si maj objednat kontík nebo to vyvézt na skládku, zaplatit to tedy, utčitě to moc dobře věděj, patřej do takový tý skupiny, co tim obloží kdejaký popelnice, aby to vyvez někdo jinej nebo udělaj ve vedru oheň na zahradě  na tvým místě bych výčitky vůbec neměla, ozvala ses správně.