Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:18

brrr Teda, to je mi lito... a ostatni kolegove se za tebe nepostavi? Nebo ty ma taky omotany kolem prstu?

Offline continuity
Avatar
33118 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:18

Potrefenáhusa já dělala ve fakt rodinné firme a fungovalo to, pokud ten šéf měl důvěru svého nadřízeného, jak píše Torrah . ( I když jako šéf byl příšerný, ale to je jedno). Ve výzkumu nevím. 

Problém v těch malých firmách vidím v tom, že zatím co v korporatu dostane novej teamleader milion softskill školení jak to zvládnout a jeho nadřízený mu taky může lecos ukázat, ve firmě o 50 lidech jsi s deseti podřízenými Top management a člověk si musí poradit sám. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:32

Torrah naprosto souhlasím. U nás jsou manželé v nejvyšším vedení, ale na jiných úsecích, což znamená, že se nás šéf nikdy nezastane, protože by šel proti manželce. O tom, že přejímá její názory na nás (bez nás), hned doma v kuchyni, ani nemluvím.

Offline Janulik03
Avatar
16553 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:39

brrr tak potlapkavam a moc ruzovo to nevidim. Su ludiaktori dokazu otravit kolektiv resp niekoho z kolektivu a ostatnych predvedcit ze to nie je ich vina. Proste kricia hlasnejsie a hlavne zacnu prvi 

Offline brrr
Avatar
9898 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 18:57

razorblade Janulik03 Jako šéf se za mě postaví (doufám), ředitel to řeší stylem "občas je nutné se kousnout a jednat s lidma, se kterýma si nesedíš". Ale vím, že i on se za nás postaví, když nastává boj s vyššími místy. Akorát tady je to šul nul. Problém je, že to není akce na pár dnů nebo týdnů, ale ještě na měsíce a roky. Tak dlouho bych zuby skousnuté neudržela.

Ono je vtipné, že ta kolegyně u nás ofiko zaměstnána není, ona je subdodávka. Pracují jak šroubci a mají minimální platy, nějaké lepší místo tady moc nejde sehnat. Děláme si srandu, že s tou kolegyní nesmíme chodit po schodech, ať nás z nich neskopne. Asi tak.

Zítra je druhé kolo, budou si nás zvat postupně.

Offline Pavlena
Avatar
6539 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 19:15

brrr Tlapkam moc a jen pod caru dodavam, ze s nekym (navic podrizenym! ), kdo o me verejne prohlasi takovy veci, bych teda nadale pracovat nemohla... Dostanes z ni aspon ty pujceny penize...? 

Offline Mrakoplas
Avatar
8718 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 19:47

brrr ach to je des, tieto situácie su moja nocna mora. Drzim palce nech to v ramci moznosti dopadne co najlepsie.

Online Karja
Avatar
35501 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 21:17

Ja mam posledni dobou ale stesti na deni v sousedstvi....Prijeli prazaci do domu po babicce, jezdi tak ctyrikrat rocne cca, ale tento vikend se to jali nejak uklizet/vyklizet...Jenze oni vsechno pali! Prvne mi prislo, ze pali jen nejake vysekane vetve, ale ted tam maji krabice plne veci, drobny nabytek, ohen plapolal cely horky den, smrad vsude...Jako fakt jsem premyslela, ze jim nabidnu pujceni kary, sbernej dvur je 3 km, a to me napadlo uz jen u tech vetvi, i to byl himus.

Offline continuity
Avatar
33118 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 21:20

Karja

já bych nenabízela káru, ale rovnou oznámila, že to je na pokutu. 

Offline letfenixa
Avatar
7804 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 21:29

brrr držím palce, nech to dopadne čo najlepšie

Online dzizisketa
Avatar
7372 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 21:39

brrr

To je pomalu jak u nás, taky jsem vysmahla na poslední chvíli. Třeba oddělení prezentace a styku s veřejností se během jara úplně rozpadlo, tam zůstal z původní sestavy jeden člověk. Náš povýšili z odd. na sekci, ale bývalá šéfová je zatím jen pověřená vedením, protože podle GŘ na vedení sekce nemá a zatím se nenašel nikdo jiný. Už bych se tam měla stavit a zjistit co a jak, na druhou stranu se mi do toho vůbec nechce. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45844 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 21:40

brrr ach jo to zní hrozně:-( já se takhle párkrát v lidech zklamala a musím říct že z toho mám dodnes špatný spaní, nesu to blbě, tak se tomu snažím co nejvíc vyhnout. jestli jste si s kolegou (byli) blízcí, tak to bude z její strany umocněný žárlivostí a to pak nejede vlak.. držím palce!

Offline RoSa
Avatar
8061 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 22:37

Karja co zavolat starostovi? u nás na chalupě je aktuálně zákaz rozdělávání otevřeného ohně třeba...

Offline barbucha blogger
Avatar
30397 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 22:40

brrr 

Nechápu, jak může někdo - veřejně - argumentovat tím, že jedeš po jejím partnerovi Slzy k tomu... to bude dobrá hysterka... a s takovou to asi lepší nebude. 

Online Karja
Avatar
35501 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 22:46

RoSa Hahaha, nas starosta je blb.

continuity Vis co, ja zas nejsem ten typ, ale asi budu, uz tam jsou nejaky stohy pripraveny, tak uvidim co nasledujici dny bude. Mne to jde hodne do oken a do zahrady, loznice mi vycuchla ted v deset vecer.

Offline RoSa
Avatar
8061 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 22:51

Karja a máte tam ten zákaz teď? nebo pak zavolat hasiče - ten poplatek za výjezd neni zrovna malej a mohl by je od dalšího pálení odradit...

Offline brrr
Avatar
9898 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 22:56

viktorka_od splavu barbucha Ona je hlavně fakt ambiciozní (a chytrá, to absolutně nepopírám). Proto ji vyhovuje pracovat s ředitelem, on nemá čas a ona je pánem. No, má smůlu, že nemá ještě ani dodělanou školu a to místo hned tak taky nebude. To by někoho z nás fakt musela shodit z těch schodů.

Offline continuity
Avatar
33118 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 22:57

Karja jako v dobrým, pratelsky je upozornis. Víte, je pracovní den, starosta blb, od toho se dá čekat lecos, tady na druhém konci se nestačili divit 

Já jsem zastánce toho, že dětem se nelze, ale blbým spoluobčanům klidně. 

Offline brrr
Avatar
9898 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 22:57

dzizisketa Oddělení pro styk s veřejností je to, kde teď šéfuje přítelkyně pana ministra? O tom jsem něco slyšela.

Offline barbucha blogger
Avatar
30397 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 22:58

brrr 

Ambiciózní, hm. Tak tý se zbav rychle, abys z těch schodů neletěla nakonec ty.