Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 19:31

Mrakoplas to mně mrzí, u naší trouby to funguje tak dobře, že příbuzný, který nám ji instaloval, si asi po 5 letech myslel, že ji vůbec nepoužívám. Nemůžu si to vynachválit (AEG).

Renusatko no, výhrůžně na mne bliká nápis PYR na displeji...ale v tomto počasí by to byla sebevražda.

Offline Anička dušička
Avatar
90 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 20:24

Ak by niekto chcel počúvať, ako krásne Stephen Fry číta Harryho Pottera, dá sa (zdarma) tu: https://stories.audible.com/pdp/B017V54W6O?ref=adbl_ent_anon_ds_pdp_pc_cntr-0-0

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 20:44

Mohučanka ja tam mam tusim dva stupne pyrolyzy (Bosch), skusala som nejaky slabsi(kratsi?) tak je to mozno tym. 

Offline Lamicka
Avatar
13346 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 20:46

Anička dušička dekuji, uz posloucham :)

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 21:06

Mrakoplas aha, tak to nevím, já mám jenom jeden, zmáčknu čudlík, trouba se zamkne, začne hučet, kocour se celej zježí a uteče, trouba se nahřeje na 600 stupňů...když to všechno skončí a vychladne to, tak vlhkou utěrkou setřu mini hromádku sazí na dně a trouba je jako nová.

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 21:32

Mohučanka

Závidím, já včera naší předpotopní Moře věnovala půl hodiny s čističem na trouby a houbičkou. 

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 21:34
Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 21:47

Mohučanka jo, tohle si vyžádal manžel, když jsme kupovali novou troubu. Je to vážně super. teď jsme tedy taky v očekávání, kdy to spustíme :)

Offline tenzie
Avatar
294 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 22:04

Lamicka harryho v aj mam komplet, klidne pujcim :) čte se to fakt dobre.

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 22:08

Hrozně jsme se dneska pohádali s kolegou, teda je to spíš kamarád, už pár roků "jíme z jednoho talíře, pijeme z jednoho hrnečku", publikujem spolu články,.... Nejhorší je, že jsem věděla, že to takhle dopadne a snažila jsem se tomu vyhnout. No, te%d jsem za hysterku a totální blbku. A ke všemu mám z toho všeho slušnou depku.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 22:24

brrr a proc?

Offline continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 22:26

brrr tlapkam. Toto je nejhorší, člověk vidí ten konec a nelze to odvrátit.

Vyspíte se z toho oba a bude zas dobře. 

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 22:39

Candance Jasně, že kvůli ženské :-) Jeho přítelkyně je zároveň naše kolegyně a je fakt dobrá, akorát já se dlouhodobě práci s ní vyhýbám (ještě dýl než dělám s kolegou). Zní to divně, ale když s ni pracuješ, tak tam vůbec nemusíš být, všechno zvládne, jenže já u toho být potřebuju, protože si to jinak nepamatuju a mám ve všem zmatek. No a to jsou potom "dva kohouti na jednom smetišti" a ještě jsme obě docela tvrdohlavé a jakákoliv poznámka z mé strany je brána jako kritika. Takže jsme se pracovně vyhýbaly, jinak spolu vycházíme normálně (chodíme do hospod, má ode mě půjčených docela dost peněz, atd.). No a teď nám přibyla do pracovního kolektivu a už se dostáváme do spirály, kdy já jsem nervozní, že musím kolem ni chodit po špičkách, kolega na mě nasraně startuje, já na něj. Teď jsem měla týden dovolenou a všechno je jinak, přeorganizované všechno (kancl, dokumentace, práce). No a tak jsem udělala tu blbost, že jsem kolegovi řekla, že mi vadí. Doštěkali jsme se fakt totálně, ve finále, když šel z práce tak se ani nerozloučil (že se se mnou neloučí přítelkyně jsem si zvykla). Jsem z toho hrozně otrávená, stěžovat si není komu, je nás málo, každá ruka dobrá.

P.S: Jo a já jsem vedoucí :-)

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 22:41

continuity Bohužel nevyspíme, viz moje odpověď Candance. Ale dík.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 23:02

brrr Má od tebe půjčený peníze a nezdraví tě ?

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 23:06

MP Meri Jo. Je fakt, že jsem ji to sama nabídla, protože vím, že mají plat fakt na prd a měla velké výdaje se zvířectvem.

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 23:15

brrr mně přijde divné,že jsi vedoucí a chodíš po špičkách. Tam je něco divně.A kancl bych zadala uvest do původního stavu.Někdy člověk do toho hovna musí šlápnout.Pročistí se vzduch.

Offline continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 23:20

brrr njn, sex na pracovišti je vždy naho.no.

Ty jsi šéf, musíš mit  víc rozumu a tudiz budeš to smířeni muset začít ty. A řekla jsi ji, že je fakt dobrá a ze to ty u toho potřebuješ být a proč? Že to není nedůvěra k ní, ale prostě tvoje potřeba?

Asi bych ji řekla, že je oba potřebuješ a zaroven zcela jasne  vymezila a nastavila kompetence, co může rozhodnout a ovlivnit ona, co už musí konzultovat s tebou. Chodit po špičkách je špatně, lepší je fakt do toho říznout. Může být naprdla, ale ono se to nakonec zrovna, pokud nemá na výběr. 

Offline continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 23:21

Tak Betty tak to chození po špičkách se někdy provozuje u totálně nepostradatelných lidí, kteří můžou lehce zdrhnout. Špatně to je, většinou to nevede k ničemu dobrému. 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 03:49

Nevím jak ani co  ale udělala jsem si včera něco s ramenem, takže strašně bolí v klidu a ještě víc, když s ním hýbu.  Zítřejší péče o 2 dětí bude asi výživná

A nejvíc mě na tom asi se-e že si nedokážu dát vlasy do culiku a motaji se všude, zejména pod mimino když ho mám v náruči nebo s ním něco dělám