Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 15. června 2020 23:06

Potrefenáhusa no to ne, ale bohužel tu o tom bylo napsáno už mnoho. já to vidím fakt i ze své zkušenosti, že jsem opravdu moc šťastná, že jsem se dotyčnýho zbavila, ale kdybych bývala byla uvažovala přízemněji a racionáněji tak by ten následný život byl prostě jednodušší. prostě proč to dělat jednodušší jemu?!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 15. června 2020 23:07
Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 15. června 2020 23:16

Byla jsem v pozici milenky ženatého muže, podváděné přítelkyně i rozešlé po osmi letech těsně před založením rodiny, težko říct, co mě ještě čeká. Život přináší různý situace, snažím se to nevidět černobíle. Ale vždycky dbám na nějakou velkorysost a rozumnou lidskou domluvu. Většina těch chlapů (i žen) z těch vašich příběhů jsou fakt sráči ... 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 15. června 2020 23:19

barbucha Jo, pravdu díš. V obou případech

Já ten dnešní den hodnotím jako malý krok pro člověka, ale velký pro lidstvo. Teď večer už je táta takovej smířenej, chtěl připravit na ráno čistý tričko, aby paní neřekla že je čuně, ono to na něj bude mít dobrej vliv

A až si trochu zvykne, domluvím si nějakou pomoc s koupáním, to je vždycky akce na dvě hodiny a do vany ho dostávám jak Ing. Pavel Pavel ty sochy.

Prostě salámovou metodou to musím nějak přerovnat, abych mohla taky žít svůj život.

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 15. června 2020 23:25

Jennyfor to půjde, uvidíš

Offline Makara
Avatar
2237 příspěvků moje polička 15. června 2020 23:26

Jennyfor to zni mnohem lip, nez ten prvni post. Drzim pesti.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 15. června 2020 23:31

Jennyfor 

Držím palce. Ale doporučuju přísnost a tvrdost větší jak s tím malým dítětem... nenech si nic líbit - ty nejsi ta, co od někoho něco chce a potřebuje. Zní to hnusně, ale nastavení hranic může pomoct.

Offline An.Fial
Avatar
82 příspěvků moje polička 15. června 2020 23:38

Jennyfor

Tvoje příspěvky čtu už dlouho,  nejen těch posledních pár v tomhle vlákně.

Jsi skvělý člověk. Držím palce.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. června 2020 23:45

Jennyfor skvělá zpráva, nakonec se na ní bude těšit, uvidíš. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 16. června 2020 00:04

Všem, všem, všem

Jste tu na mě všechny tak milý, jsem ráda, že jsem si tu mohla odložit, jste skvělé ženské a je fajn, že tohle virtuální místo existuje. Díky.

Offline letfenixa
Avatar
7982 příspěvků moje polička 16. června 2020 00:23

Jennyfor tak otec sa začína zmierovať s realitou, tričko je prvý krok, skvelé

A tiež mám známu, blížila sa jej 50-ka, narodeniny má tesne pred Vianocami (naviac Eva), vymalovala byt v dvojgeneračnom dome, kde žili so svokrovcami, upratala, nachystala oslavu 50-ky a manžel jej dal darček - rozvod. Netušila o milenke, s ktorou sa dráhy schádzal dokonca v byte svojich rodičov, s ich požehnaním!

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 16. června 2020 01:12

letfenixa To jsou teda všechno příběhy, no, život je pestrej a plnej překvapení.

Já si teda teď ještě vzpomněla na jednu story, kamarádka s manželem a třemi malými dětmi se vrátili na Štědrý den ráno domů z předvánoční návštěvy rodičů na Moravě, protože hned další den měli odjíždět na hory.

Muž vynosil kufry do domu, a pak jí oznámil, že se stěhuje k milence, teď hned, všechno jí nechává a mizí jako gentleman jen s kufrem svých osobních věcí.

Jako hlavní důvod, proč opouští rodinu a ještě o vánocích, jí vysvětlil, že chce tančit nahý v lese a pářit se za úplňku na pasece jak lesní zvěř, na což je ona už moc upjatá. A odjel.

Že si k tomu už i tu lesní vílu našel, zjistila kamarádka záhy, taky to gentlemanské gesto bylo trochu na nic, když dům měli na hypotéku a splátky teda šílený. 
Ale dopadlo to dobře, s bankou se dohodla, muži splatila, co do toho dal, ale spláceli ten domek v té době sotva rok, tak to naštěstí moc nebylo, po nějaké době se podruhý vdala za dobrýho chlapa a už je to tak skoro dvacet let a klape jim to. 
No a ten tanečnik to moc nevyhrál, nějakou dobu ty víly střídal, nakonec zůstal sám.

Ale od tý doby máme právě rčení, když někdo opustí ženu, nebo je nevěrnej, tak říkáme, že chtěl asi tančit nahej v lese. A už jsem úplně zapomněla, z čeho to vzniklo, nějak jsem toho jejího prvního chlapa vymazala z hlavy, já už si jí spojuju jen s tím druhým.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 16. června 2020 01:24
Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 16. června 2020 07:20

Jennyfor jsem ráda že to má nějaký (snad pozitivní) vývoj

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 16. června 2020 08:08

Pinot Noir Podobny pribeh mam taky. 6 let pokusu o dite, kdyz to klaplo po opakovanem umelem oplodneni (problem mela ona, lekari ji tvrdili, ze bez um.opl. dite nebude), tak on prohlasil, ze neni pripraven na dite, odesel od ni a jeste ji nutil, aby dala dite pryc. Do roka mel dite s jinou. Nastesti narazila na fajn chlapa a s nim ma dalsi 2 deti.

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 16. června 2020 08:15

Vzpomnela jsem si jeste na nejlepsi rozchodovou hlasku. Kamaradce rekl pritel pri slavnostni veceri, kdy cekala zadost o ruku "Kracime spolecne dopredu po jedne ceste, jen ta moje cesta odbocuje ke Klare."(spolecna znama)

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 16. června 2020 08:30

Jennyfor Jsem vám chtěla napsat už včera, a pak mi to vypadlo, že na cizí lidi, myšleno ošetřující personál, jsou nemocný (asi teda nejen) většinou přívětivější, víc s ním spolupracují a míň si na něj dovolí, takže je možné, že otec vezme nejen paní na milsot, ale ještě se na ní bude těšit a strkat jí všimné :-).

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 16. června 2020 08:33

Jinak ty příběhy tady jsou maso, ale aby byla rovnováha zachována, tak musím napsat, že když jsem odešla z několik let trvajícího vztahu já, tak mi ex nabídl nějaké vyrovnání, byť byt byl jeho a vztah jsem ukončila já a moje představa byla ta, že hodím na záda krosnu s knížkama, do podpaží popadnu počítač a půjdu.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 16. června 2020 08:35

Jennyfor Lamicka Tak pareni na pasece a odbocujici cesta, to je fakt.... boze, kam na to ti borci chodi..???

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 16. června 2020 08:39

Jennyfor to s tím čistým tričkem je dobrý znamení :) Tatínek si zvykne a ještě budou kámoši