Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. června 2020 12:17

Kokoska no a sedátko do sprchového koutu? my jsme museli dědovi úplně překopat koupelnu, měl bezbariérový sprchový kout a v něm sklopné sedátko na zdi.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33725 příspěvků moje polička 16. června 2020 12:28

Klara fakt to neklouže (měla jsem toho krokodýly), ale uplně strašnej byl ten mejdlovej bordel, co se držel v přísavkách a musel se furt mejt 

ale pro babičku bylo nejhorší to přehození nohy přes okraj vany

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 16. června 2020 12:28

Kokoska Ono ani ve sprcháči se nemusí stát, ale ten zvyk je zvyk.

Třeba moje tchyně má pocit, že nikdo nevyluxuje a neuklidí lépe než ona, takže každý týden padá na kolena a šolichá hadicí od vysavače pod skříněma.

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 16. června 2020 12:31

euridike Garfie já si pamatuju, jak hrozně mě její smrt zasáhla ... bylo to necelé 3 měsíce po tom, co zemřela mamka, a celý to na mě dolehlo  

Offline Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 16. června 2020 12:37

Klara Jiná Realita Bledule sprcháč mají k dispozici v "koupelně pro hosty" u nás. O podložku by prý určitě zakopnul, židlička je taky z různých důvodů špatně a sedátko zabudované do zdi zas nechce dělat manžel, sekat do zdi a pak slyšet, že to je stejně špatně (to i chápu). Takže buď to nějak zvládají v naší vaně nebo šolíchají v umyvadle. 

Já už jim nic vnucovat nehodlám, vždycky z toho byly nakonec nepříjemnosti, že je do něčeho nutím. Oni tu vanu mají za jedinou možnost, už kdysi dávno mi máma tvrdila, že ve sprše se člověk pořádně neumeje.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 16. června 2020 12:40
Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 16. června 2020 12:51

Magráta Taky si to dodnes pamatuju, ten šok, byla hrozně mladá :-( Pro tebe teda o to horší, tatínkovu smrt mám taky takhle spojenou s jedou živelnou katastrofou, stalo se to chvíli po sobě. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 16. června 2020 13:14

viktorka_od splavu tyjo! Asi bych se bála, že to bude prosakovat

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 16. června 2020 13:16

Potrefenáhusa Nepoužívam žádný sprcháče, tak to asi taková hrůza nebude, jsem teď zvědavá :) Do vany jsem lezla u mámy, sedla jsem si na okraj a otočila se o 180 stupňů, ale ona tam má madlo a mokrej okraj fakt dost klouže, tak to asi neni doporučitelný

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 16. června 2020 14:32
Reakce na Kokoska:

Teda to jsou příběhy, částečně k smíchu a částečně k pláči. 

Mně teda dost pomohlo v mých výčitkách svědomí, když jsme se rozvedli na mou žádost někdy koncem listopadu, že rozvod ještě nenabyl právní moci a ex už slavil Silvestra s jinou.

​Můj švagr se švagrovou ještě nejsou rozvedení kvůli nějakým majetkovým věcem. Švagr už má 4 další děti se dvěma ženami

Offline Malenge
Avatar
4266 příspěvků moje polička 16. června 2020 14:38

Renusatko Tak to je ovšem asi rekord  a super dlouhý rozvod!

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 16. června 2020 14:53

viktorka_od splavu Tohle je super varianta, jen asi na napuštění vany to nebude.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 16. června 2020 15:00

MalengeJá si myslím, že ještě nemají podanou žádost, ale jinak je to necelých 5 let.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 16. června 2020 15:01

Renusatko Na to mě napadá jediné - rozsévač

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 16. června 2020 15:05

Renusatko A ty dve zeny jsou kapku mdleho ducha kazdopadne

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 16. června 2020 15:10

Jos Netuším. Kvůli jedné se rozešli, s tou má jedno dítě a asi s ní ani nikdy nežil. S tou druhou teď žije a má s ní děti tři, tak to už asi plánovali oba. V každém případě se všichni celkem normálně baví a o všech svých 5 dětí se stará. 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 16. června 2020 15:13
Reakce na euridike:

Připomnělo mi to známou, s manželem byli spolu dvacet let, tři děti - manžel "statečně", beze slova a bez varování, odešel jednoho dopoledne, kdy nikdo nebyl doma, sundal i záclony a závěsy z oken //poněvadž se budou hodit do nové domácnosti//, vzal si třeba i vánoční ozdoby, z mrazáku si odnesl tři husy, co dostali od tchyně, která má malé hospodářství - a měla jsem teda pocit, že tu známou nakonec nejvíc naštvalo to, že sebral ty mražené husy...

​Já se přiznam, že rozchod i pochopim a že to asi bejvá v různejch situacích a a chvílích, ale tohle to "odnesu si co není moje, protože se to může hodit" to je fakt weird..

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 16. června 2020 15:15

Párkrát jsem se rozešla, rušila společnou domácnost, ale vždycky velmi korektně, dohodli jsme se bez problémů. Taky mi bývalí zůstali blízcí.

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 16. června 2020 15:20

Ounz Hlavně balení krámů před stěhováním je úplně nejhorší věc ever, stěhovat se jenom s taškou musí bejt nádhera a ne si tam dobrovolně cpát husu a vánoční ozdoby :D

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 16. června 2020 15:24

Vzpomínám si, že jednou jsem se stěhovala s mraženým srnčím, páč bývalý to neuměl uvařit a byl myslivec. A po jednom mi zbyla v mrazáku zabijačka a samodomo uzené. Na co já si tu s vámi nevzpomenu.