Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 16. června 2020 08:44
Reakce na Lamicka:

Vzpomnela jsem si jeste na nejlepsi rozchodovou hlasku. Kamaradce rekl pritel pri slavnostni veceri, kdy cekala zadost o ruku "Kracime spolecne dopredu po jedne ceste, jen ta moje cesta odbocuje ke Klare."(spolecna znama)

​to mi připomnělo ten film Pravá blondýnka :-)

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 16. června 2020 08:51

Magráta ten si moc nepamatuju, ale jestli to tam bylo podobne, tak treba je to jeho oblibeny film?

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 16. června 2020 08:53

Teda, kdybych viděla některé ty rozchodové situace ve filmu, tak si řeknu, že má scénárista bujnou představivost To se fakt vkrádá myšlenka, že přes všechnu nepohodu je bez takových exemplářů člověku líp.

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 16. června 2020 09:07

Lamickano, ona (Elle) čekala, že když jí pozval na večeři, tak že jí požádá o ruku, a on řekl, že se musí rozejít (znám ten film nazpaměť )

Offline Malenge
Avatar
4266 příspěvků moje polička 16. června 2020 09:16

Koukám, že tyhle šílené scénáře nejsou tak šílené, jak by se mohlo zdát, neuvěřitelné. Kamarádka podobně dopadla po 8 letech vztahu, kdy už mluvili o svatbě a dětech, pak spolu koupili byt, načež asi po 2 týdnech (ani se nestihli nastěhovat) ten vůl začal koktat, že přemýšlel a dospěl k závěru, že se ženit nechce, že to odporuje jeho světonázoru. Kamarádka byla lehce smutná, ale pak mu řekla, že to pro ni až tak důležité není a že teda v pohodě a budou plánovat tu rodinu jako nesezdaný pár. Načež on začal koktat, že teda vlastně přemýšlel opět, že si chce život užívat a ne se zakopat s dětmi, že je vlastně nechce. To už kamarádka věděla, že to nepůjde, ale chtěla to nechat chvíli uležet s tím, že si promluví druhý den. Tak on odešel z toho jejich bytu, kde něco zařizovali a ona vyšla na balkon nadýchat se vzduchu a tu ho viděla vyjít ven a zamířit rovnou pod strom, kde na něj čekala milenka a ruku v ruce odešli do západu slunce  kamarádka nic netušila. Milenku si vzal a dítě měli do roka od balkónové scény.

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 16. června 2020 09:29

Magráta jo, tak to asi mohlo byt :)

Offline Kokoska
Avatar
28318 příspěvků moje polička 16. června 2020 09:37

Teda to jsou příběhy, částečně k smíchu a částečně k pláči. 

Mně teda dost pomohlo v mých výčitkách svědomí, když jsme se rozvedli na mou žádost někdy koncem listopadu, že rozvod ještě nenabyl právní moci a ex už slavil Silvestra s jinou.

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 16. června 2020 10:18

Jennyfor To je straně hustej příběh, pamatuju si to ještě z MP, to je ten, co si koupil červený conversky, že jo? Jsi dobrá, žes to všechno ustála. A pořád máš naloženo, je to nefér :-(

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 16. června 2020 10:35

Připomnělo mi to známou, s manželem byli spolu dvacet let, tři děti - manžel "statečně", beze slova a bez varování, odešel jednoho dopoledne, kdy nikdo nebyl doma, sundal i záclony a závěsy z oken //poněvadž se budou hodit do nové domácnosti//, vzal si třeba i vánoční ozdoby, z mrazáku si odnesl tři husy, co dostali od tchyně, která má malé hospodářství - a měla jsem teda pocit, že tu známou nakonec nejvíc naštvalo to, že sebral ty mražené husy...

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 16. června 2020 10:52

A tomi připomnělo jednu holku, která se dohodla s manželem, že se rozejdou a že se odstěhuje ona. On šel na nějaký týden k rodičům, aby jí dal prostor na sbalení věcí, a když se dozvěděl, že se odstěhovala, šel tam zase bydlet a zjistil, že si s sebou vzala nejen záclony a závěsy, ale i toaletní papír a záchodovou štětku

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 16. června 2020 10:53
Reakce na barbucha:

Jennyfor 

Držím palce. Ale doporučuju přísnost a tvrdost  

​Správně! Spravedlivá a přísná, jak správný Anděl má být....

Jinak já mám zase kamarádku, snažili se o dítě a když otěhotněla na dovolené, oznámila to celá natěšená manželovi a on jí naoplátku, že někoho má a odchází (bylo asi rok po svatbě). Ona navíc chodila jako těhotná ke své tchýni-gynekoložce, ta ji nutila do potratu, no psycho. U rozvodu uvedl jako důvod nudu a stereotyp, načež prý soudce, zjevně borec, zareagoval, že to není zábavní podnik, ale manželství!

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 16. června 2020 10:59
Reakce na Garfie:

... a přísná, jak správný Anděl má být....

​Harfy v nebi?

Za dva dny by Zuzana Navarová měla narozeniny...

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 16. června 2020 11:07

euridike  Nemůžu uvěřit, že už je to tak dávno, co zemřela. :-(

Offline Pinot Noir
Avatar
24493 příspěvků moje polička 16. června 2020 11:12

Mohučanka takhle vybílila byt přítelkyně mému bráchovi. Měli se brát, už měli natisknuté pozvánky, objednané cukroví... Rozešla se s ním, on zdrcený odešel na jednu noc k našim a vrátil se do holobytu. Přitom ona studovala, nepracovala a nebylo v tom bytě jejího až na osobní věci vůbec nic.

Offline Malenge
Avatar
4266 příspěvků moje polička 16. června 2020 11:19

Pinot Noir Ty kráso, ta to musela plánovat pěkně dlouho, přece jen tak přes noc bez přípravy nevystěhuješ byt. Neuvěřitelné, čeho jsou lidi schopní. Tak ale se jí brácha zbavil ještě včas a relativně lacino, koláčky se snědly, pozvánky roztrhaly a on nemusel řešit rozvod.

Offline Pinot Noir
Avatar
24493 příspěvků moje polička 16. června 2020 11:28

Malenge mně ho bylo v tu chvíli samozřejmě líto, ale jinak mi její úprk nijak nevadil 

Offline Malenge
Avatar
4266 příspěvků moje polička 16. června 2020 11:42

Pinot Noir Věřím  a taky věřím, že našel lépe.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 16. června 2020 11:56

Jennyfor Před pár lety jedné mojí kamarádce zemřel manžel, děti už byly odstěhované, tak zůstala v bytě sama. předloni odešla do důchodu a těšila se, že bude míc víc času na věci, které před tím nemohla. Jenomže se zhoršil zdravotní stav její tchýně a ona se rozhodla, že si ji vezme k sobě. Nechala kvůli ní přestavět celý byt na bezbariérový, včetně toho, že vyhodila vanu a dala sprchový kout. Babičce zařídila pokoj v bývalém dětském.

Máte obě moji velkou úctu, protože já sama nevím,jestli bych to zvládla hlavně psychicky.

Hlavně jsem ale chtěla napsat, jestli neuvažuješ, pokud by to bylo jen trochu možné, předělat tatínkovu koupelnu na sprchovací, protože by vám to oběma ulehčilo mnoho sil a nervů.

Offline Kokoska
Avatar
28318 příspěvků moje polička 16. června 2020 12:11

Bledule můj táta sprchový kout strašně nemá rád. Má v tom pocit, že uklouzne, musí se držet madla a jednou rukou se prý neumeje. Doma si koupili sedátko do vany, sháněla jsem jim to ve zdravotnických potřebách. Ale mám pocit, že to stejně nepoužívají, nějak se do té vany a ven dostanou a síla zvyku zatím převažuje.

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 16. června 2020 12:16

Kokoska Existujou gumový podložky s přísavkama, absolutně nekloužou a jednu dobu to dělala i ikea. Pořídila jsem si to na koupání psa :D a teď po úrazu nohy jsem to dost ocenila, pro starší lidi určitě skvělý