Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:07

Garfie nejradsi bych byla, aby s nima nekdo zajel k nim na par dni a zase se vratili k nam. Moc si neumim predstavit, jak by fungovali, oni ty socialkovy sluzby krome obedu porad odmitaj. Uz jsem jim to mockrat chtela zaridit, ze to zaplatime, ale ne. A ze je jina situace, to na jedny strane resej blbosti a na druhy nechapou, proc by nemeli chodit na postu pro duchod. Pry je otrava cekat na listonosku. Asi je pozval nekdo na nezrusitelny mejdan roku, kde nesmej chybet, jinak nevim, proc by nemohli byt doma. Fakt horsi nez maly deti.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:09

Kokoska Jiná Realita Taky se připojím. Tátu mi po dobu hospitalizace a pár dnů po ní, abych se trochu zmátořila, vzali na odlehčovací péči. Říkala jsem si, že dobrý, že tam bude v bezpečí, zakázali návštěvy. Ale voláme si a on chce domů, bojí se, že jak tam jsou zavření, někdo z personálu to přinese a všichni umřou. A že doma by byl klidnější.

Ještě to není ani týden, co jsem po operaci, ještě potřebuju vyndat stehy a čekám výsledky z histologie, ale asi si ho domů vezmu, ten stres tam musí být taky hroznej. Akorát nevím, jak to dám já fyzicky, zas ta celodenní péče mi dávala zabrat, i když jsem byla v kondici.

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:09

Kokoska + Jinarealita držte se

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:09

Mutziputzi deti nemaji prazdniny, jaks na to prisla?

​bože....tak mají zavřené školy,no...je to lepší? Ty reakce na Mutziny příspěvky už jsou fakt na palici

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:10

viktorka_od splavu spadla sem z višně

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:11

Kammila tak zatim je jeste svoboda slova pokud se nepletu. klidek.

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:11
Reakce na Garfie:

Ounz Mně se to moc líbí, zdá se mi to jako dobrý krizový plán. Když se člověk zamyslí, tak jde vymyslet spoustu věcí, můj muž to řeší celý víkend, jak co nejméně ohrozit provoz fabriky s šesti stovkami zaměstnanců a spousta nápadů je hodně povedených (mimochodem záložní tým, který odejde do dobrovolné karantény, aby byl k dispozici v případě nouze je taky ve hře). 

​to je dobrý plán! Já se taky obávám ve fabrice mého partnera něčeho podobného, setkává se i s kamioňáky, sice mají zvýšená hygienická opatření, ale i tak... :-(

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:17

Kammila tak zatim je jeste svoboda slova pokud se nepletu. klidek.

​tu ti nikdo neupírá a taktéž platí i pro mě. Prostě už mi tvé reakce včetně "kokotin" v dětském vlákně (či jak jsi to psala) přišly fakt ujeté. Takže klídek

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:18

Jennyfor Hele, vim, ze sse mi to rika, takovy hrabeci rady, ale pokud nejsi zahojena, tak to urcite nedelej. V letadle taky musis nasadit nejdriv masku sobe a pak az diteti... Potrebujes bejt schopna fungovat, aby ses o nej dokazala postarat a ne ze pojedes par dni na silu, aby ses odrovnala na X mesicu...

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:19

Kammila tak on je rozdil, jestli mas doma dite na prazdninach nebo se s nim musis ucit. 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:20

Mutziputzi Ja teda nevim, ale kdyz vidim, kolik ukolu maji nnalozenych vsechny deti v mem ookoli, tak mi taky neprijde, ze by mely prazdniny...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:21

711990 A tak on je rozdíl taky jestli se mluví o tom co je všem jasný že...to už sme jak když matka na RD neni v domácnosti, ale na povolený absenci v zaměstnání, to už tady taky bylo

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:22

Solathis ježiš nemaj, domácí vězení je blíž teda? nebo mam přetisknout v plnym znění nařízení vlády? bože muj už

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:23

711990 tak zrovna Viktorka se se svými dětmi jistě učí několik hodin denně...fakt by se to tady tak rozebíralo, kdyby to formuloval někdo jiný?

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:25

MutziputziKlid, tví pražané ti rozumějí .

Online Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:27

Drzim palce vsem, at to dobre zvladnem. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:28

Kammila kdokoliv by se vyjadril ze decka nemuzou byt v nepohode, nestastny a bat se, protoze prece maji prazdniny, tak bych se ohradila nebot toto nesnasim od detstvi kdy mi babicka odmila dat leky, protoze "deti hlava neboli"

Online Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:28

Jennyfor taky si myslim, ze aspon par dnu by tatinek jeste mel vydrzet, ale je to tezky, vim. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:30

viktorka_od splavu ty tvoje obraty sem psala, že pokud děti panikaří je to vina rodičů, ne že maj hubu držet páč maj prázdniny, dej si taky ty homeopatika babičko :D

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:31

Ja som bola dnes rano na nakupe (nieco jest musime) a ludi s ruskou/respiratorom bola tak polovica. Starsi ludia (dochodci) ani jeden.. ja neviem ci je to pre nich hanba, nezvyk.. nedostatok informacii to byt nemoze, uz aj v tych spravach su s ruskami