Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:27

whiskas Tak lidé, jsou různé, že jo, a malí lidé jsou děti. Naštěstí se to přes nějaký peripetie v mládí teď v mladším pokročilém věku hodně zlepšilo. Právě proto se mi nelíbí ale kategorický vyhlašování, kdo má nárok na to být rozhozenej a kdo ne. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:34

Jiná Realita Já se nehádám. 

Offline DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:35

Torrah Fujtajbl, mně to mrazí taky :o(

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:36

Isca To je jasný, liší se to kus od kusu. Každý reaguje jinak a pro každého je hranice stresu/paniky jiná. 

Offline continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:38

Já mám teda pocit, že už nám z toho kape na karbid všem. Tyhle diskuze jsou důkazem. 

Musím fakt poděkovat za mého muže, který tyto krize fakt zvládá. Za těch 14 dní, co jsme byli zavření doma jsme na sebe krátce stekli 2x, včera byl v práci a moc mi v tom zmatku chyběl, jak jsem si neměla s kým promluvit.

Když se nedostaneme další měsíc ven, tak to už nevím. No snad nás pustí alespon za babičkou a ta má zahradu, tak třeba vyvencim alespoň děti. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:39

continuity jezus ty máš chlapa, který mluví!

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:42

DruI přesně tak /reakce na to, že je frustrující být aktuálně pasivní/

Offline Garfie
Avatar
24035 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:45

Mulen  Tak hlavně dávej pozor na sebe, by ti manžel nepoděkoval, kdyby musel zůstat doma další dva týdny! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:48

Torrah hrozný:-( já se bála nejdřív fašistů - ze všech těch válečných filmů a školních výkladů o 2.světové a zlých němcích jsem nabyla dojmu, že je jen otázka času kdy sem znovu vtrhnou, no a pak samozřejmě jaderné války, když jsem byla na zš a nacvičovali jsme pochoďáky v pláštěnkách s igelitovýma pytlíkama na rukou a nohou, vypadalo to že jaderná bomba spadne co nevidět rovnou k nám za barák. zato když bouchnul černobyl museli jsme do průvodu jako by se nechumelilo...

Offline continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:52

viktorka_od splavu tak já mám mluvku, občas mě to dost štve, navíc on je dost cholerik, takže se kolikrat pohádá i sám se sebou. ale když začne jít do tuhého, tak je vážně k nezaplacení. 

Ono taková sem tam krize našemu vztahů dost přispívá, ani mi nevadí, že tu myčku vykládám prakticky  jenom já. 

Offline Garfie
Avatar
24035 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:52

Prosím vás, jak to tady dočítám....jak se teď vrší ta dobrovolnická pomoc, jsou k dispozici i konzultace s psychology zdarma, dokonce i přes skype. Kdybyste to náhodou někdo potřeboval....

Offline continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:53

Jaderné války jsem se bála taky. Ale to beru, že asi všichni, když ty děti masírování ve školách celkem pravidelně. 

Offline Garfie
Avatar
24035 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:53

continuity Vykládání myčky je typická práce vhodná pro děti  

Online Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 15. března 2020 20:54

continuity myčka je u nás dětská práce, podmínka pro kapesné :)

Offline continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 15. března 2020 21:02

Garfie ja si na to neztezuji.

Občas ji vyndají, ale mě třeba víc pomůže, když pověsí a poskládají pračku. Nedosáhnou do polic, kde jsou sklenice a talíře, tak je to vždy o hubu nebo alespoň o talir.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 15. března 2020 21:05

continuity u nás měli rozděleno - menší skládá do myčky a vyšší vykládá:-) co nedosáhl nebo nevěděl, nechal na pultu. ovšem kdyby měli věšet prádlo tak rozhodně dám přednost tomu, stokrát horší než jakýkoliv nádobí taky proto mě porucha myčky nerozhodila, ale když vyplivla sušička, chytla jsem hysterák

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 15. března 2020 21:06

Je jsem se valky bala hodne, jako mala jsem slysela v radiu casto o valce ve Vietnamu a museli me ujistovat, ze je to daleko. A kdyz jsem mela maly deti, porad se harasilo valkama, byla jsem rada, kdyz odrostly. Ten vak jsem teda nikdy nevidela, jeste ze tak. Ale mam to asi porad v sobe, obcas se mi zdaji sny o valce, dokonce i ze me ve valce zastrelili.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. března 2020 21:07

Fiction Pak nevim co mi podsouvas za dite, vynech  nejlepe celou diskuzi, dekuji

Offline continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 15. března 2020 21:11

viktorka_od splavu oni to nějak uklidí, ale buď si k tomu nosi židli nebo lezou po lince, navíc já mám v jednom 60cm šuflíku, 7 hrncu, 4 panve a asi sest poklicek. Vejde se to tam přesně jedním způsobem. Takže to tam nějak uloží v případě, že jsou dva hrnce v lednici, ale stejně to pak musím celé přeskládat. To ať radši vynesou odpadky. 

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 15. března 2020 21:15

Garfie to se vyřešilo samo, teď jsem se dozvěděla, že máme nařízený home office.