Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:34

Mrakoplas Nemůže to být spíše nedostatkem respirátorů? 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:35

Solathis Já vím, racionálně to tak je, ale pocitům neporučíš.

Oni jim tam teď jako jedinou zábavu pouštěj telku a jak to tam jede pořád dokola, tak panika roste.

A navíc mi nepřidalo, že jak sem někdo dal ten odkaz na šití domácích roušek, tak v diskusi pod tím na FB se ptá na možnost objednání roušek paní, která by potřebovala pro zaměstnance a jmenovala přesně ten domov, kde je táta. To je děs, když ta ochrana chybí tam, kde by ty následky byly fatální.

Tak si budem všichni držet palce, ať to nějak zvládnem.

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:36

Kammila kdokoliv by se vyjadril ze decka nemuzou byt v nepohode, nestastny a bat se, protoze prece maji prazdniny, tak bych se ohradila nebot toto nesnasim od detstvi kdy mi babicka odmila dat leky, protoze "deti hlava neboli"

​tedy promiň, ale já reagovala na "prázdniny"....zkus si to prosím přečíst znovu 

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:38

whiskas jako je ich nedostatok ale ze by sa zrovna ani jednemu dochodcovi neusla? Ludia, co nemali rusku, si dali aspon sal/šatku/buffku, cokolvek lepsie ako nic. Ale starsi ľudia nic.  Ale nakoľko to bola relevantna vzorka, neviem.. 

Offline dorota
Avatar
852 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:38

Mrakoplas podľa mňa si ich nemajú kde kúpiť a niektorí asi nemajú ani dostatok informácií, napr. takí, ktorí žijú sami, informácie majú len z TV (a tam nie sú vždy jasne podané informácie, jeden deň povedia, že rúška zabezpečia, a druhý deň, zabezpečte si ich sami) 

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:40

dorota ako asi to bude aj tym, ze nevyuzivaju socialne siete, tam to na mna skace kazdu minutu "noste rusky" a "sedim doma". Plus tie Peleho informacie to fakt

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 15. března 2020 17:40
Reakce na Mrakoplas:

whiskas jako je ich nedostatok ale ze by sa zrovna ani jednemu dochodcovi neusla? Ludia, co nemali rusku, si dali aspon sal/šatku/buffku, cokolvek lepsie ako nic. Ale starsi ľudia nic.  Ale nakoľko to bola relevantna vzorka, neviem.. 

​Problém je, že (nejspíše v reakci na vykupování roušek a jejich endostatek) že jela dlouho kampaň na té, že rouška nijak nepomůže...... je otázka, jestli ti senioři mají informaci o tm, že už jenom šátek/šála tu pravděpodobnsot nakažení alespoň trochu zmírní Mezi mladými se nošení čehokoliv jako ochrany těch slabších poměrně dost začíná propagovat přes FB a další sociální sítě.....

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 15. března 2020 18:00

viktorka_od splavu Souhlasím, když si vzpomenu, jaký jsem měla panický stavy v cca deseti letech ohledně možné jaderné války.  Hlubokej, myšlení úplně devastující strach. Doma jsem to neslyšela. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. března 2020 18:02

Isca a to je ta chyba rodičů o který píšu, halelůja

Online DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 15. března 2020 18:02
Reakce na Mutziputzi:

sem psala, že pokud děti panikaří je to vina rodičů,

​Tak já bych v tomhle nebyla tak kategorická. Holt některé děti jsou na tohle obecně citlivější, s tím rodiče moc neudělají. Koneckonců, dítě je taky svébytný člověk, takže nemusí brát rodičovská slova jako slovo svaté, aby se uklidnilo okamžitě, když mu rodič nakáže: "nepanikař"

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 15. března 2020 18:03

Mutziputzi Když píšu, že jsem to neměla z domu? 

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 15. března 2020 18:04
Garfie (nefunguje mi na mobilu zmiňování) : S tím záložným týmem to tak má manžel. Od pondělka je 14 dní doma ale pak to bude asi jedna služba za druhou. Aspoň si nemusím brát OČR..
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. března 2020 18:04

Isca tak snad pokud má dítě z něčeho úzkost, tak jsou to primárně rodiče, který mu maj zkusit pomoct ne?? Pokud se jim dítě nesvěří nebo pokud mu rodiče pomoci nedokážou, tak čí je to chyba?

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 15. března 2020 18:14

Mutziputzi hele tobe nekdo hacknul ucet? Jinak si tohle tvoje vyrypovani fakt nedovedu v soucasne situaci vysvetlit. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 15. března 2020 18:17

Isca já si vzpomínám,  jak jsem strach z jaderný války  měla silenej.  Naším jsem to nikdy neřekla. 

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 15. března 2020 18:18

Mutziputzi Sancta simplicitas, asi to mělo nějakej vývoj. Za vznik rodiče nemohli (spíš to souviselo se věkem a zráním a  citlivostí nervové soustavy,jak mi v dospělosti řekl psycholog, plus teda spouštěč byla tehdejší v médiu omílaná hrozba jaderné války), nějak se to postupně rozvíjelo, dlouho jsem to držela v sobě, v momentě , kdy si to naši uvědomili, tak mi s tím mamka sice  moc pomohla,  ale taky to nebylo lusknutím prstů.   

A na výroky čí je to chyba jsem čím dál tím víc opatrná. A byla jsem dopoledne uklidnit svého seniora, který se stará o naši nemocnou seniorku, a te´d jim vařím hovězí polívku. Howgh. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. března 2020 18:19

rasaNori tak jo, tak se hecujte jak je všechno blbě a plačte, já nebudu vyrypovat chybnou terminologií, no ty vole prááázdniny napsat, to byl fatální fail!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. března 2020 18:20

bože, ta itálie 368 mrtvých za dnešek. ti doženou miliardovou čínu snad pozítří.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 15. března 2020 18:20

Příspěvek vymazán z důvodu porušení pravidel diskuze!

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 15. března 2020 18:31

Mutziputzi  Klídek , tos ještě čúrala do plínek :-) Smyslem elaborátu bylo říct, že některý děcka v některým období jsou na takovýto vyhrocený společenský ovzduší dost citlivý, a že i sebevíc zodpovědní rodiče tomu nepředejdou úplně a nezlepší to hned.