Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:22

Karja MP Meri také jsme šily, jedna vrstva obyčejné nebělené bavlny, jedna vrstva  netkané textilie a jedna vrstva dekorační bavlny. Šlo přes to hůř dýchat a netkaná textilie by asi nedala vyvářku. Lepší asi dvě vrstvy té bavlny, alespoň se přes to dá lépe dýchat. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:27

Karja A aku latku máš. Ja v tom mám bordel. 

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:29
Reakce na Garfie:

eeny-meeny Soucítím! Já mám za sebou pobyt s dětmi v cizí zemi, bez rodiny, přátel a s domácí školou, v podstatě taková karanténa. Navíc tam byla taky nějaké vnější nebezpečí, teď už jsem psychicky připravenější :-) Držím pěsti, snad to nějak zvládnete. 

​Díky. Určitě zvládnem. Musíme. A držím pěsti nám všem.

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:32

KarjaPrototyp je pro samba, tomu je to jedno, az budu sit pro sebe, tak si urcite dam zalezet na designu vic, skoda ze mi tady v igelitce pres zidli nevisej nějaký šaty z COSu, to by byla spoň kvalitka

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:34

paktofonika Ode me si nenech radit, nic o tom nevim. Mam ale stoprobavlnu, je teda tenkaxm, ale prosvita oproti jinym latkam mnohem mene. Dam ji dvakrat. Laicky bych ji popsala jako slabe platno. Pustim se do toho vecer, az budou spat deti, snad bude spolupracovat stroj, obcas pekne zlobi a ty moje opravy trvaji dele nez siti.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:36

eeny-meeny muj starsi syn uz taky vi, ze je neco jinak, a to jsou mu ctyri. Pozitivum je, ze si aspon zacal myt ruce s chirurgickou dukladnosti. Tvemu synovi se nedivim, mne je taky uzko. No a pro odlehceni - v detstvi jsem nespala hruzou ze strachu z aids - bezela tenkrat takova "reklama" se smrtkou a ja se regulerne asi rok bala chytit v tramvaji tyce...deti jsou holt citlive. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:36

MP Meri Haha, mne visi saty z COS od paktofonika , ale jelikoz se do nich po porodu vejdu, tak si je rada ponecham;-). Jinak samozrejme malych hadriku mam malo, muzu to projit:-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:42

Gatita já jsem takhle měla hrůzu po filmu Černý déšť, to fakt byla hrůza z každýho přeletu letadla.....

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:43

Karja 

Hele ale zrovna některý ty cosácký šaty jsou z hodně hustý látky, třeba takový to šustivý plátno kam se na ně hrabe povlečení nebo šátek

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:43

Karja roušky z cosu bys musela dávat do čistírny :-))

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:45

Potrefenáhusa Dobra poznamka!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:51
Reakce na Karja:

MP Meri Haha, mne visi saty z COS od paktofonika , ale jelikoz se do nich po porodu vejdu, tak si je rada ponecham;-). Jinak samozrejme malych hadriku mam malo, muzu to projit:-D

​No tak pokiaľ sa do nich vojdeš i po pôrode, tak to mas super postavu :)

Ja asi zrecyklujem jedny stare šaty, sú tmavomodré, ale to neva, sú z bavlneného plátna. Zatiaľ to ale vyzera tak, ze do práce asi nepôjdem a budem mať HO. Ach jo.

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:53

Gatita On to má asi po mně. Já se taky jako dítě bála AIDS, pak taky třetí světový, zemětřesení, no prostě skoro všeho .

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 15. března 2020 13:55

paktofonika roušky u Rothschildů?

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 15. března 2020 14:00

eeny-meeny Gatita ja mela jako dite zase mela hruzu z freonu a ozonove diry. Videla jsem nekde obrazek ovce z Australie, jak ma kvuli tomu vypalene oci. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. března 2020 14:02

Potrefenáhusa Tak i tak sú už na vyhodenie. Mam potom este latku, z ktorej sijem mikinu pre psov. 100% bavlna, ale taka pružnejšia a hrubšia, to asi nie čo? Alebo fakt tir utierky?

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 15. března 2020 14:11

Já teda nemám šicí stroj, jsem zjistila. Odvezli jsme ho na chalupu. Taky teda bych to neměla z čeho ušít. Mimo těch protiroztočových povlaků tu nic nemám a ty teda opravdu jsou tak husté, že to jde špatně prodýchnout. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 15. března 2020 15:05

Renusatko A nejake oblečenie. ktorého by ti nebolo luto, pripadne tie utierky, plachta... 

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 15. března 2020 15:06

já jsem stroj taky odvezla... ale chystám se ušít je v ruce,  určitě to půjde,  jen to bude vypadat hůř, no

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 15. března 2020 15:13

paktofonika Zrovna jsem si na tebe vzpomněla, volá mi kamarád, úplně bez sebe vzteky, že u Brněnské přehrady davy lidí, všude pobíhají děti....mazec.