Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Kokoska
Avatar
28316 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 21:18

Zarinya vono to nenasilu neni o moc lepší, např. pohled z podhledu na moje pozadí, jak lezu na Čínské zdi po schodech, to je na rozvod!

Dodnes nechápu, proč ta fotka vznikla. Asi se potřeboval vydejchat a nechtěl to přiznet, tak dělal, že fotí... jinak nevim.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 21:21
Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 21:23

Zarinya Jo ja vim, jak jsi to myslela, ja fakt odbocila, ale prislo mi to s tim tematem na mysl;-)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 21:29

Karja Já dneska tak koukám na zprávy v televizi a tam v jedné reportáži moje dítě . Tak ho volám a on to prý zapomněl doma říct. Koukal na to a řekl, že je rád, že ten rozhovor s ním byl jen ráno v rádiu. Tak se nestačím divit.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 21:51

Renusatko :-D to je dobry;-)

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 21:57
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 21:58

Renusatko teda to jsou věci, šikovnej

Online Pinot Noir
Avatar
24487 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 04:00

Karja Nastajlované fotky od profíků nemáme, ale jinak to mám s fotkami jako Zarinya Aktuálně se ráda dívám na fotky staršího syna, když byl ve stejném věku, jako je teď mladší. No a na dovolené a vinařské akce - to mi teď přijde jako z jiného světa

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 06:19

zelene.oko Bistroteka Valachy na Prioru ve Zline se mi moc libila. Pekne prostredi, jidlo vyborne, ale taky teda drazsi. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 06:21
Reakce na Jiná Realita:

Gatita já jsem dala druhou šanci předražené a vyhlášené místní restauraci nedávno a už nikdy víc (u johana zlín, kdyby někdo znal).

​jsem se jim mrkla na stranky, to je neco strasneho! 

Online 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 07:31

jinx Mně stačilo, když jsem si rozklikla jídelníček, že mi to ukázalo, že jsem na první ze čtyřiceti osmi stran...

Offline Estara
Avatar
502 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 07:47

Jiná Realita Já si vždycky představuju, jak se na lístek podívá Pohlreich a omdlí, následně omdlí podruhé z toho vizuáního bordelu, co je vevnitř v restauraci. Ovšem obávám se, že to je ten případ, kdy si majitel za něčím tvrdohlavě stojí.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 08:50

999 no vsak :D mnamka!! Od smazaku, pres krevety az k mistnim specialitam, nechutne uplne. 

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 09:38

Kokoska ty mas doma meho muze? On je uplne expert na foceni me vzdy v te nejblbejsi chvili a vzdy ta fotka je omg! Ale ja jsem hodne nefotogenicka, nejlepsi fotky mam kdyz nevim ze nekdo foti. Zato dcera je fotogenicka dost, zatim se foti rada, a ma spoustu peknych fotek. To co obcas davam na instagram, jsou vylozene fotky z mobilu, stejne ho mam porad v ruce tak neni problem prozit ten okamzik a zaroven si udelat pamatku:) ale fotky ze zrcadlovky nedavam nikam, jsem lina to pretahovat a muz ted stravil 3 vecery ukladanim a tridenim fotek z sd karty, nemeli jsme skoro rok udelanou zalohu

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 09:50

domenica Gatita Tak vám moc děkuji za recenzi. Do Dal Tosacano jsem si chtěla zajít za odměnu a teda neudělám to... víc než nevyrovnaná kvalita mě teda naprosto odrazuje že je majitel arogantní vůl. Tomu vydělat nedám.

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 10:03

999 Ze zvědavosti jsem nahlédla... no mazec :-) je tam i nezbytná Horká láska! Ale při bližším ohledání bych dokázala vybrat asi sedm jídel co zněj dobře (tzn jednoduše, v dobré kombinaci nebo klasika - líčka s koprovkou, kachna, telecí na šalvěji, okoun s bulgurem) a kdyby se vyhodil zbytek,  smazal web, vyměnil personál, škrtlo sirkou v interiéru... dalo by se z toho něco vykřesat :-)

Offline zelene.oko
Avatar
557 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 10:29
Reakce na andulka01:

999 Ze zvědavosti jsem nahlédla... no mazec :-) je tam i nezbytná Horká láska! Ale při bližším ohledání bych dokázala vybrat asi sedm jídel co zněj dobře (tzn jednoduše, v dobré kombinaci nebo klasika - líčka s koprovkou, kachna, telecí na šalvěji, okoun s bulgurem) a kdyby se vyhodil zbytek,  smazal web, vyměnil personál, škrtlo sirkou v interiéru... dalo by se z toho něco vykřesat :-)

​Souhlasím (a prosím nechat tu valašskou kyselici!)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 14:03

andulka01 škrtlo sirkou v interiréru

já si taky myslím, že tohle je majitelovo veledílo a je na to strašně hrdej, protože tam se nezměnilo nic tak posledních...já nevím, 15 let? a nejde jen o celkové vyznění interiéru, ok, tak byl by to sice strašný styl, ale aspoň teda kdyby byl čistý. ale jak je to doplněné těmi vyřezávanými věšáky a příšernými svícny na stolech (a hroznými ubrusy - ten náš nikdo ani neoprášil z drobků, btw, a to byl rezervovaný a prázdný, když jsme přišili, tak si fakt prostě servis nepředstavuju, a já přitom vůbec nejsem náročný zákazník zvyklý na nějaké high end stravování).

ale zas na druhou stranu, proč by se štval, když má pořád narváno (což fakt nechápu, možná proto, že ve zlíně zas není nějaká zásadní alternativa, kde by vařili maso - takové vegetariánské a podobně asi jsou ve svitu, ale něco bližšího české klasice).

Offline dzizisketa
Avatar
7463 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 14:33

zelene.oko

FFajn je Bůrger na Školní, tam jsme byli na oběd, jak jsme se pak "viděly" ve Zlíňance. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 15:03

dzizisketa burgry mají fajn, ale je strašná škoda, že tam nemají vnitřní posezení. já tam můžu jen v létě, když se dá sedět venku. za pochodu se najíst neumím.