Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 18:14
Reakce na Karja:

 Mne prijde, ze si skrz ten fotoaparat nic neuziju, ze mi to ten okamzik ,,ukradne,,. 

​jj taky mám pocit, že při tom focení jakoby ten okamžik nevnímám, neprožiju, a to už nejde zpátky Zarinya fotku si sice připomenout můžeš, ale zážitek se tím nevytvoří. lepší, když to vyfotí někdo jinej:-) paktofonika no ale Amy&Percy.. to bych snad taky neodolala

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 18:21

Zarinya Jo, to si presne rikam, ze musim:-D. Jenze ji I foceni dost nastve, vytrhne ze hry, chce ten telefon nebo me, no proste cely pokazeny:-D. Takze mam kupu rozmazanejch fotek mozna tak...

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 18:23

viktorka_od splavu No ja mam hlavne pocit, ze si ty fotky stejne nikdy neprohlizim, ted nemyslim ty detske, ale ty zazitkove treba. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 18:26

Karja taky budeš.. ale zas není dobrý jich mít moc, to je otrava

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 18:29

zelene.oko jídelní lístek nejde ani komentovat, jak vidím kolca plné hnoja, přejde mě chuť k jídlu.

interiér je kýč jak bič.

pak jsem šla na dezert do kafecu na wafli a úplně mi to spravilo den, protože tam byla hrozně milá slečnaa strašně se mi tam vizuálně ulevilo po tom interiéru u johana :)

Offline zelene.oko
Avatar
557 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 18:34

Jiná Realita Kafec je taky moje pravidelná zastávka :) Ach jo, stýská se mi po Zlíně.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 18:54

Karja Já dceru fotím, abych mohla posílat fotky babičce :o) a navíc dcera miluje, když si může svoje fotky prohlížet, tak se to hodí, když ji člověk potřebuje na chvíli zaměstnat.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 18:55

viktorka_od splavu Ja to chápem, že ľudí to láka, že sú tak trochu netypický, stačí ale otvoriť ústa a slušne sa opýtať.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 18:56

Karja Ja fotím max psov. Nedávno som zistila, že počas tých rokov čo sme s priateľom spolu mame asi tak 20 fotiek a z toho 10 rozmazanych, psi ich majú tak bambžilion :D

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 19:06

Karja oni kdyz spusti jeden pres druheho, tak mas pocit, ze maji hlav minimalne osm

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 19:12

viktorka_od splavu ja to mam jinak....a nemam pocit, ze neco vyfotit trva tak dlouho, ze se ochudim o zazitek. 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 20:26

domenica ha ha, no tak tim spis me mrzi, ze jsem mu zpetnou vazbu nedala osobne. Psat mu uz nebudu, o prostrednicek nestojim. Ja jidlo nechala odnest jen jednou v zivote, ale nemam problem rict, ze se mi neco nezdalo. tady to bylo fakt na odneseni, ale sla jsem od doktora, rada, ze to dobre dopadlo, tak jsem to povznesene spásla.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 20:49

Zarinya Podle me je tohle strasne individualni a nejde si to navzajem vysvetlit, proste nekdo to tak ma a jiny ne;-)

paktofonika Presne, my jsme to zjistili, kdyz rodina vytvarela babicce kolaz fotek k narozeninam a chteli po nas nejakou spolecnou, ze jako velka bida v te parove sekci, asi tak tech 10 no:-D.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 20:57

Karja tak urcite.Ja fotim rada,fotim se rada a ty fotky si i prohlizim rada.....nehlede na to,ze uz zacinam zapominat tak nebyt fotek zazitky jsou fuc.

Ale ty si samozrejme fot malou jak uznas za vhodny,to byl jen takovy lehky popichnuti k zamysleni...ono nekdy to cloveku nedojde kdyz to ma furt pred ocima,ale za par let by se treba rad podival.A me by treba mrzelo kdybych nemela z detstvi zadne fotky nebo par rozmazanych fotek,no.:-)

Offline Kokoska
Avatar
28316 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 21:05

Zarinya fotím ráda, fotím se velice, velice nerada a manžel se zlobí, že nemáme žádné společné fotky. A i přes moje protesty se snaží aspoň vyfotit mě, nejlíp, když někde funím do kopce nebo po miliónu schodech zpocená a rudá a celkově nekvalitní. Zabila bych ho, divím se, že mu z toho nerupne čočka u foťáku.

Offline Kokoska
Avatar
28316 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 21:07

Karja za fotky vnoučat jsem moc ráda, ty děti se strašně rychle mění a člověk to zapomíná.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 21:12

Zarinya No my budeme stejne za anomaly, pac nemame zadny nastajlovany rodinny fotky a nic, moje deti ani nebudou verit, ze jsem byla pekna holka, pac ani zadny vyfiltrovany fotky ,,ala pekna holka,, jako moje vrstevnice nemam;-)). Takze bud budeme divny nebo naopak hrozne in v ocich te dalsi generace. Ja ackoliv tady sdilim ,,anonymne,, hodne, tak na soc. sitich nic, naopak mam averzi, aby jako nekdo vedel, co jsem kde byla a delala a jakkoliv se prezentovat, prijde mi to proste zvlastni. dnes jsem byla s dcerou na krouzku a mluvilo se o tom, kam se budou veset pripadne fotky a me uplne iracionalne az louplo u srdce, ze jako fotky myho ditete bude nekde nekdo spravovat a ja o tom nebudu vedet.

Muj kamarad rikal, ze ma zivot az prilis zajimavej na to aby ho sdilel na sitich (partner na to opacil, ze on ma na sdileni prave az moc nudnej):-D. Coz jsem odbocila od tematu foceni, ze;-)

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 21:14

Kokoska Joo, oni si je fotej sami (uz mozna vim, proc to dcera nema rada, kdyz na ni mirej ctvrhodinu dva blesky asi nic moc:-D) a jako my fotky taky samozrejme delame, ale ne stylem, ze jdeme na vylet a desetkrat se tam vyfotime, proste obcas, jak nam ditko povyrostlo nebo kdyz vyvadi neco vtipneho;-))).

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 21:15

Karja ale ja pisu uplne,ale uplne o necem jinem...rozhodne ne o nastajlovanych fotkach nebo,ze je nutny se nekde prezentovat.

to si fakt nerozumime.:-)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 21:16

Kokoska na silu je to vzdycky spatny.