Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 13:40

Karja Zarinya no já původně psala o tom, že mi přijde normální si klidně vyfotit cizího psa (ne dítě, ani člověka, ale psa si teda klidně taky vyfotim a ani mi nevadí, když si někdo fotí ty moje)

a nevim nevim, jestli bych odolala, kdyby naproti mě v metru seděla paktofonika se svým cirkusem v barevnejch kšírečkách (vtip, jako mně by to bylo blbý, ale určitě bych moc moc chtěla)

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 14:07

paktofonika ja ti rozumim, psa nemam, ale parkrat si turisti zacali fotit moje deti a to jsem je teda taky razne upozornila, ze to teda ne. 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 14:15

Musim si postezovat hlavne na sebe, ze jsem za á) nedala na prvni dojem, ve dverich se neotocila a nesla jinam, a za bé) ze jsem si nepostezovala tam. Dnes jsem mela tak hrozne spatny a tim padem i drahy obed jako uz dlouho ne.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 14:28

Lamicka deti???

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 14:37

Gatita já jsem dala druhou šanci předražené a vyhlášené místní restauraci nedávno a už nikdy víc (u johana zlín, kdyby někdo znal).

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 14:41

Zarinya jo Nekteri lide opravdu nemaji zabrany. Ted uz jsou deti starsi, tak uz se to nastesti nestava, ale kdyz jim byly cca 2 - 3 roky, takovy ten roztomily vek, tak se to parkrat stalo. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 14:55

Lamickatohle absolutne nechapu.

I kdybych potkala nejroztomilejsi dite na svete tak by me nenapadlo si ho vyfotit. ani nevim co bych s tou fotkou delala....

Psa kteryho z jistych duvodu bych si chtela vyfotit potkavam, ale bez zeptani to neudelam a zatim se mi oslovit panicka nechce....tak nic,no.:-)

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 14:56

Jiná Realita tohle byla takova opryskana pizzerie, ale jako fakt nepekne opryskana, nikde ani noha. Vsimla jsem si toho az kdyz me hostinsky usadil. Menu dost drahe, ke trem stovkam za testoviny, coz beru jako ok v pripade domaci pasty. Mela jsem spagety alla puttanesca, samozrejme uplne obycejne. A priserne, ale priserne slane. A to jsem na tahle ancovickova jidla zvykla a vim, ze slana budou, ale tohle bylo fakt za hranou pozivatelnosti. Pan vypadal sokovane, ze mu tam vubec nekdo prisel, a ja ted rozvijim fantasticke krimi teorie na tema pradelen a mist pro schuzky jugoslavske mafie na letenskem namesti

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 15:13

Lamicka Smarjapanno, mely snad dve hlavy? Ne vtip, ja skoro nefotim ani to svoje, spis ze ,,musim,, abych vubec nejakou fotku mela. Mne prijde, ze si skrz ten fotoaparat nic neuziju, ze mi to ten okamzik ,,ukradne,,. Takze temer nefotim ani na dovolenych, jen pro nezbytnou dokumentaci. Nekdy je mi to zpetne lito, ale pak nastane zase ten okamzik vhodny pro foceni a ja stejne zase nefotim. Proto mi to prijde asi jako scifi, fotit nekoho ciziho...

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 15:17

Gatitapizzerie einstein?

Offline Estara
Avatar
502 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 15:23

Jiná Realita U Johana znám. Docela by mě zajímal ten důvod, jestli je možno. Já sama na ně nemám vyhraněný názor, ale vyloženě špatnou zkušenost taky ne.

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 15:34

ice ne ne, tohle melo takovy nejaky zamenitelny nazev. Bylo to uplne nahore na milady horakove. Mne je trochu blby to tu rozmazavat, kdyz jsem nic nerekla na miste. Ale jako fakt se to nepovedlo no, jeste ted me z te soli pali pusa.

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 15:41

Gatita Čekala jsem pizzerii v Krakovské a já dnes taky neměla dobrej oběd, taky jsem nic neřekla, není mi z toho dobře a od zejtřka se vrátím ke svýmu vaření a la naházej tu nejovadlejší zeleninu z lednice do kastrolu, pěkně podus a servíruj s rýží. Protože z toho mi blbě není.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 15:46

Estara nemůžu říct, že bych měla vyloženě špatnou zkušenost (minule jsem fakt měla, matka dostala podle mě zkyslou polévku, já studenou, čekaly jsme fakt strašně dlouho a personál byl neskutečně protivný, ale je to tak dva roky, tak jsem to zkusila znova).

ale nemám ani dobrou, a levno tam není, prostě jsem asi čekala lepší zacházení.

personál udělal, co musel, ani o pohyb rukou nebo úsměv víc, vzal objednávku, hodil talíře a nazdar. nikdo se nezeptal, jestli třeba máme všecko, nechceme vodu, nenabídli nám dezert, styl snězte a rychle vypadněte, čekají další.

polévka nebyla moc dobrá. dala jsem si něco jako steaky z kachních prsou. byly tak tvrdé, že se nedaly skoro ani uřezat - ale normálně to nejím, já nevím, třeba to tak má chutnat a nemá se to dát žvýkat.

vím, že tam mají pořád plno, a moc to nechápu. podle mě je to tím, že tam není alternativa. 

když si srovnám, jak se choval personál třeba v německu v restauraci, která byla asi tak 200x stylovější, úplně stejně plná, a jídlo tam bylo levnější, tak už se mi tam znova nějak nechce.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 15:52

Potrefenáhusa Cirkus To sedí!

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 15:53

Gatita 

Klidně rozmázni. Teď mě to vyloženě zajímá. Nemůžu si žádnou pizzerii nahoře na MH uvědomit. Dřív byla těsně pod Letenským náměstí podivná pizzerie, tam je teď Dobromila... na Letenským náměstí je Dal toscano, to taky pizzerie není, i když pizzu občas dělá... další pizzerie jsou spíš v okolí...

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 17:21

domenica bylo to dal toscano. Na ulici meli jen ceduli, clovek musel projit nejakym dvorkem, kde uz cihal hostinsky a pak uz se mi nechtelo odchazet, mela jsem hrozny hlad. Chutnalo Ti tam? Ted jsem koukala na recenze, jsou dobre. Ale mne to prislo temer nejedle, navic za cenu jako jsem mela jinde neco o dost lepsiho.

Online zelene.oko
Avatar
557 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 17:58

Estara Jiná Realita Já k Johanovi chodím na kyselici, tu mají nejlepší, jakou jsem jedla. A párkrát jsme si dali koleno (dostanu se tam tak jednou za rok). Fakt nesnášim jejich jídelní lístek - tlustá "knížka" s obrázky a názvy typu "kolca plné hnoja" dle mého měly zůstat v devadesátkách navždy, interiér tady nic moc.

Ale na personál si nemůžu stěžovat, teď naposledy byli milí. Jídlo mi nepřipadá předražené, spíš normálka, takže ani od obsluhy nečekám moc :)

Co Bistrotéka v Obchodním domě? Na tu by mne zajímala recenze.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 18:09
Reakce na Karja:

Lamicka Smarjapanno, mely snad dve hlavy? Ne vtip, ja skoro nefotim ani to svoje, spis ze ,,musim,, abych vubec nejakou fotku mela. Mne prijde, ze si skrz ten fotoaparat nic neuziju, ze mi to ten okamzik ,,ukradne,,. Takze temer nefotim ani na dovolenych, jen pro nezbytnou dokumentaci. Nekdy je mi to zpetne lito, ale pak nastane zase ten okamzik vhodny pro foceni a ja stejne zase nefotim. Proto mi to prijde asi jako scifi, fotit nekoho ciziho...

​dve hlavy

Heled,ale koukej to svoje mrne fotit, to uz se nikdy nevrati.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 18:11
Reakce na Gatita:

domenica bylo to dal toscano. Na ulici meli jen ceduli, clovek musel projit nejakym dvorkem, kde uz cihal hostinsky a pak uz se mi nechtelo odchazet, mela jsem hrozny hlad. Chutnalo Ti tam? Ted jsem koukala na recenze, jsou dobre. Ale mne to prislo temer nejedle, navic za cenu jako jsem mela jinde neco o dost lepsiho.

Číhal... to je výstižné.

To byl majitel, Edoardo. Tenhle podnik je pro mě strašlivým zklamáním. Začalo to dobře, příjemné bistro, výroba sýrů, salámků... začal vařit. Kvalitativně někdy fajn, někdy nic moc. Vzhledem k nevyrovnané kvalitě přepálené ceny. No a pak se začal projevovat jako arogantní hovado. Nedej bože, když někdo napsal recenzi na jeho podnik s nějakou výhradou. Okamžitě ty lidi posílal do pr.ele, své sprosté reakce doprovázel autoportréty s fakáčem, lítaly píči a krávy... a tak. To se děje dodnes.

Schválně, napiš mu recenzi.