Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 15:21

Jiná Realita tak som sa mrkla na jedálniček, ako vegetarián by som si celkom vybrala, ale lososa teda musí majiteľ kupovať s nejakou výraznou zľavou. Ešte aj fish and chips z lososa :-)

Offline andulka01
Avatar
10636 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 18:54

Auto sjíždělo z chodníku do pruhu bez blinkru, rovnou mě před kolo. Ubrzdila jsem to o fous, ale řvala jsem hodně. No, přiznávám, že jsem chlápkovi za volantem tykala. Ani nebliknul na omluvu, nic... ještě si na mě otevřel pusu co si to jako dovoluju.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 20:34

andulka01 hlavně, že se ti nic nestalo dementy neschopný použít blinkr fakt nesnáším a vzpomínám, že to bývala výjimka.. teď skoro pravidlo, možná tak čtvrtina řidičů na to dlabe

Offline Mrakoplas
Avatar
8783 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 21:07

viktorka_od splavu ja co u nas vidim, tak davaju skoro vsetci ale kolko je takych, ktori az tak dva metre pred odbacanim. A vzdy ma stvala moja mama, ktora ked predbiehala alebo obiehala tak najprv zacala tocit volantom a az ked bola polovicou auta vo vedlajsom pruhu, tak ten blinker zapla ked som si k tomu dovolila ponzamku, tak sa mi dostalo nemileho komentara. Ale nerobila to so zlym umyslom, ona si to proste vobec neuvedomovala, ze to robi. Vekom sa to zlepsilo :)

Offline zelene.oko
Avatar
556 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 21:12

dzizisketa Jiná Realita Bůrger znám a taky chodíme pravidelně, líbí se mi v létě ten otevřený prostor do parku, v zimě jsme vždycky zatím měli štěstí na volný stoleček uvnitř. A téměř vedle na Školní pekařství s vlčnovskými vdolečky, tam je moje oblíbená trasa

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 21:17

Mrakoplas hm, mně se to spíš věkem zhoršuje, že jsem líná a když na to dlabou všichni, taky se nepřetrhnu, ono je samozřejmě pohodlnější vzít to jednou rukou naráz, když točím a malíčkem brnknu za blinkr, že.. akorát k prdu no. ale mě už si taky nikdo netroufne sprdnout (v provozu na to fakt myslím, hlavně proto, že nechci aby někdo vrazil do mě, tak chci ať ostatní vědí, co udělám.. jenže mám právě obavu že ti, co sami neblikají, se ani nekoukají/nedochází jim proč blikám já

Offline Samantha
Avatar
1707 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 09:33

IT jednoho zákazníka mi poslali nové heslo do VPN ... zbytek života strávím nad pokusy se přihlásit k jednomu zákazníkovi , mají opravdu zvrhlý smysl pro humor, ti ajťáci !

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 11:57

Máme se zhoršil sluch. Hodně, za pár měsíců. A dcery kamarád spáchal sebevraždu. Nemůžu to rozdýchat.

Offline Pinot Noir
Avatar
24413 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 19:38

Koupila jsem několik sáčků s cibulkami tulipánů, měla jsem na to pět minut, než mi jel bus, tak jsem to v rychlosti naházela do košíku a běžela. Doma jsem si chtěla prohlédnout, co jsem vlastně koupila, a ve dvou z těch pytlíků je prstem udělaná díra a jedna cibule chybí. Lidi jsou neskuteční

Offline Mrakoplas
Avatar
8783 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 20:17

Pinot Noir ja pravidelne v Kauflande vidim prazdne vrecka od bio bananov (ktore su balene). Ludia si ich odbalia a odvazia ako normalne banany, ktore sú lacnejsie

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 22:26

Mrakoplas U nás v Kauflandu mají popsané melouny fixem jako bezpeckové. Lidi sundají nálepku a zváží se jako meloun s peckama, tak to musí popsat. Čekám, kdy ti mazaní začnou chodit s lihem. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. zaří 2019 23:06

mně dnes snad všichni přišli nějak fyzicky i mentálně zpomalení. 

potřebovala jsem jeden kus petržele. jeden kus. vzala jsem balíček, na kterém byl již umístěn přehledný čárový kód, protože kusy neměli, a šla k pokladně. fronta asi kilometr. vystojím frontu a ...na prodavačku byl úkol nablokovat mi petržel příliš obtížný. po několika minutách pokusů se odebéřila někam do prodejny zřejmě hledat petržel. po dalších několika minutách jsem odešla vzteklá bez petržele. prodavačka stále pobíhala po prodejně, za mnou stála fronta. 20 minut ztracených, petržel nula. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24413 příspěvků moje polička 19. zaří 2019 01:09

Mrakoplas Renusatko OMG, to jsou metody

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 19. zaří 2019 09:18

Pinot Noir ja videla v DM, jak se holka natrela kulickovym antiperspirantem a pak to vratila zpatky (ble). Tak jsem ji na to upozornila.  Prece si to chtela koupit a jen si to na chvili polozila zpatky do regalu.  

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 19. zaří 2019 10:06

Lamicka a koupila to, nebo to vratila do dalsiho regalu?

Ja jsem teda zrovna tuhle premyslela, co delaji s vracenou kosmetikou, jestli to rovnou vsechno vyhodi, vrati do prodeje nebo daji nekam na charitu?

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 19. zaří 2019 11:35

Je mrtvej! Je mrtvej! povykoval na mě na chodbě náš ajťák, čímž poněkud rozhodil zevlující pacienty... a mě taky, páč mluvil o mým mininoťásku

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 19. zaří 2019 11:42
Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 19. zaří 2019 11:43
Reakce na barbucha:

Je mrtvej! Je mrtvej! povykoval na mě na chodbě náš ajťák, čímž poněkud rozhodil zevlující pacienty... a mě taky, páč mluvil o mým mininoťásku

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 19. zaří 2019 11:48

barbucha

Já jak viděla tvůj nick a to zvolání, chtěla jsem hned běžet do Zemanova vlákna. Ale tam nic, viď?

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 19. zaří 2019 11:49

dynda 

Nech toho... to bych sem nenapsala nic aspoň tejden