Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
35860 příspěvků moje polička 21. května 2019 14:17

Garfie Ou, tak po takovyhle tajemnym vzkazu bych parkovala priste o tri ulicd dal.

bosibori Aha, ty resis ty stromy. No jasne, ja myslim, ze psany vzkaz je urcite lepsi. Ja osobne jsem treba blba ale nejsem ignorant, nedoslo by mi to, ze stojim blbe u tech stromu, kdyby mi nekdo dal takovyhle listek uz bych si na to dala priste pozor. Verim, ze takovych lidi je vetsina;-)

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 21. května 2019 14:46

Jiná Realita ja jednou na vinohradech videla kridou napsane na vratech od garaze nebo nejakeho vyjezdu: "mily pane, priste bude facka". Tam bych si teda zaparkovat netroufla.

Offline Samantha
Avatar
1756 příspěvků moje polička 21. května 2019 15:02

bosibori Dávám to na zrcátko u řidiče těm, co stojí na trávníku v parku. Zaručeně pomáhá.

Offline bosibori
Avatar
příspěvků moje polička 21. května 2019 15:19
Reakce na Samantha:

bosibori Dávám to na zrcátko u řidiče těm, co stojí na trávníku v parku. Zaručeně pomáhá.

​:-)
a co jim píšete? 

Offline baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 21. května 2019 15:33

my jsme ted byli na dovolene, bydleli jsme v apartmanovem dome, pred kterym bylo tolik mist na parkovani, kolik tam bylo tech apartmanu. A v pulce tydne prijel nejaky expert s Lexusem a stopnul si pres dve mista a stal tak cely tyden, ani se nehnul. Kdyz mel rano zamlzena okna, taky jsem mela chut mu na ta okna napsat nauc se parkovat...

To fakt nechapu, je to tolik rrpace si couvnout a zaparkovat dobre?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 21. května 2019 15:38

baltik ja jednoho takoveho experta znam a ne problem by to nebyl - jenze on to tak dela naschval. nejen parkovani teda... prote aby vsichni videli, ze on si to muze dovolit.

Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 21. května 2019 15:52

Ja bych si nedovolila nekomu cizimu sahnout na auto. Natoz nalepit samolepku. Ani debilovi ne. To na auto nejsem nijak hakliva, parkujeme na ulici, takze obcas dostava zabrat. Mam proste pocit, ze je to neci majetek. 

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 21. května 2019 16:32

baltik bych mu za okno dala tohle: 

Jinak ja si sem prisla postezovat, ze jsem dneska poprve v zivote zazila trapnej sexismus ze strany cloveka z verejnopravniho media, co je plus minus na moji pracovni pozici (no, spis ten minus, on jen toci a striha, ja toho delam jeste mnohem vic). Nejdriv mi to musel dat najevo, ze se pred my auto nacpal svym, ze kdybych to nezadupla, tak jsem do nej nabourala, a pak kdyz jsem si natacela zabery, tak  proste prisel a natvrdo me odstrcil z chodniku do travy, protoze tam si nataci on. Nemela jsem ani chut protestovat, protoze jsem se bala, ze kdyz bych otevrela pusu, tak mi ji rovnou natahne, jak hulvatsky se choval... tohle jsem fakt nikdy nezazila

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 21. května 2019 16:46

razorblade pockej a co z toho je sexismus?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 21. května 2019 16:49
Reakce na andulka01:

já do něj fakt málem narazila, nečekala jsem tam auto.

​aneb jak se z ridice presednutim na kolo stane... cyklista. necekat na silnici auto je ponekud zvlastni.. tedy dle foto identifikuju silnici se znacenym pruhem pro cyklisty, nikoliv cyklostezku-ale i na ni predpokladam, ze cyklista se diva kam jede

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 21. května 2019 16:51

viktorka_od splavu no tak ja jsem to pochopila, ze mi potreboval dat najevo, ze jsem jen blba zenska a at neprekazim jemu, velkemu panu tvorstva. nataceni je totiz z 99 procent chlapskou zalezitosti, proto jsem si to hulvatsky chovani vztahla na svuj gender. ale je samozrejme mozny, ze je to proste jen debil, kterymu neni sympatickej muj zamestnavatel nebo ja osobne a je jedno, jakeho jsem pohlavi.. :) jsem asi pohlavne vztahovacna :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 21. května 2019 16:51
Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 21. května 2019 16:54

razorblade možná je to jenom debil, ale i tak to naštve, a nakonec je ještě člověk naštvaný sám na sebe, že nezareagoval, se někdy prostě stane, kašli na něho... 

Offline Karja
Avatar
35860 příspěvků moje polička 21. května 2019 16:56

razorblade To je debil, melas mu rict, ze sorry, ze jak ,,jen,, nataci, tak aspon to chce mit pekny, kdyz nic lepsiho nedela;-). Je to loser.

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 21. května 2019 17:09

nolita ja reagovat nechtela, protoze fakt vypadal, ze by mi ji byl schopnej natahnout. Spis lituju, ze jsem dupla na brzdu, protoze kdybych ho navalila, tak by z toho mel problem hlavne on, kdyz me podjel ale zase tahej se po servisech se sluzebakem... Nechapu, nikdy jsme spolu nemluvili ani. Me to spis prekvapilo, protoze s osttanima kameramana mam vztahy korektni, maximalne na me houknou, ze jim lezu do zaberu, ale nikdy ne nastvane.

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 21. května 2019 17:33

viktorka_od splavu To už totiž není ulice, vedle je jen vjezd do parkingu, jinak je to slepé, kde se ohlížím abych nepřejela chodce courající odevšad. Je to přímo vedle Rudolfina, téměř na pěší zóně. Ne, auto jsem zaparkované na cyklopruhu (sorry, špatně jsem specifikovala) nečekala.

Offline Tabea
Avatar
4679 příspěvků moje polička 21. května 2019 19:07

Jiná Realita A nemůže ty cizí auta nechat odtáhnout vaše firma?

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 21. května 2019 22:09

razorblade slovy Mostu: on ne sexista, on je jen debil...

ale chapu, ze nastval, blb jeden. 

Offline MP Marge
Avatar
5747 příspěvků moje polička 22. května 2019 02:32
Reakce na Potrefenáhusa:

Jiná Realita a co navrhuješ teda, objet jim auto korunou nebo nacpat do vejfuku bramboru?

​Nevim, co navrhuje Jina Realita, ale ja osobne bych navrhovala, aby to mestska policie brala trochu vic vazne. Pripada mi jako z jineho sveta, ze nekdo v klidu zaparkuje na soukromem parkovisti, ztezuje tim zivot jak majitelum, tak zamestancum, a NIC se mu nestane. 

To jsem takhle jednou zaparkovala u kamaradciny bytovky a prehledla ceduli, ze na mistech vyhrazenych pro navstevniky se muze bez povoleni parkovat jen 4 hodiny a jen do 10 vecer. Prijely jsme ze Chicaga z koncertu o pulnoci - a auto pryc. Odtahli mi ho. Jeste dnes se mi protaci panenky pri vzpomince na tu pokutu

Tady jsou za vsechny vyse zminene parkovaci nesvary priserne palky, ale asi to k necemu je, protoze to, co tady popisujete (auto zaparkovane na cyklostezce, wtf!?) se tady skoro nevidi...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 22. května 2019 06:38

MP Marge no tak v Praze odtahujou celkem bezne, případně davaj pokuty, já bydlím v přímým okolí velký sportovní haly, díky který je dost velká část čtvrti na rezidentsky parkovací karty (k modrejm zónam připojeny nejsme) a tady se v době konání události, což je často, policajti fakt činěj). Taky jsme jednou odtaženy auto bez parkovací karty řešili, odtah stojí myslím 5 litrů? (Už je to par let)

proc policajti zabrany firemní parkoviště neresej, to netusim, pro mě to jsou taky příhody z jinyho světa.