Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:24

rasaNori žádná, piktogramy bereme jako ilustrativní, rodič+dítě prostě

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:26

andulka01 jezis to je bomba takovy samolepky potrebuju taky

Jen u nas pred barakem co bych jich vyplacala....

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:26

Ounz a máš pocit, že mezi "si něco pomyslet" (předpokládám, že si nepomyslíš něco ve smyslu o bože, dej mu více pochopení, ale spíš ty kreténe), což děláš ty, a pomyslet na to, že by zasloužil po hubě, je nějaký podstatný rozdíl?

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:28

Potrefenáhusa S ústečákama slitování nemám (mnoho nepříjemných zkušeností s řidiči s ústeckou značkou), sorry To máš jako kladenský auto s řidičem v kšiltovce... 

Offline Lamicka
Avatar
13377 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:30

andulka01 jsem cekala, kdo s tim prijde protoze "jezdi jako ustecak" jsem slysela uz nekolikrat.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:31

Pritel dostal vzkaz ,,takto parkuje pouze debil nebo zena,,. Velice jsme se zasmali. Sama bych to nikomu nedala, nerada bych aby mi pristala zleva ci zprava. 

Sama v jednom meste parkuju vedle poloprazdnyho parkoviste, na miste, ktere neni vyhrazene k parkovani. Ale je to me oblibene misto, dobre se mi tam vyndava kocar:-D. Pak ve meste parkuju na mistech urcenych ,,pro cirkevni obrady,,. Navecer nic nebyva a libi se mi u kostela. Jednou dostanu nalepku nebo mi to panbuh vrati.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:31

Mutziputzi co dodat... 

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:35

Ounz Mutziputzi Výše píšu - samolepu jen těm největším kreténům - viz ten pán u bazénu, protože tam narozdíl od obchoďáků, vozíčkáři opravdu parkujou a jinde není nájezd. A sorry, parking na značené cyklostezce je prostě hodně za hranou, já do něj fakt málem narazila, nečekala jsem tam auto.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:37

rasaNori nic, ty místa pro matky a co hůř, i pro ženy jsem viděla, mě trošku iritujou

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:40

Mutziputzi to klidne muzou, ale kdyz vytahuju haranta na parkaci ze sedacky, ocenim ten sirsi prostor parkovaciho mista. A ne jestli si na uzkych mam vybrat jestli vylezu z auta ja nebo vytahnu dite. Ale takhle hloupa byt nemuzes ze by ti to nedochazelo takze to beru jen jako provokaci

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:41

Karja Taky už jsem dostala vzkaz za stěrač, nesmála jsem se, ale zpytovala svědomí. Občas blbě zaparkuje každej, ale takový ty hodně viditelný prasárny, ty často nejsou náhoda, ale naprostá arogance... 

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:44

Mutziputzi Místa pro rodiny jsou zcela legitimní. Vytahuješ kočár, děti ze sedačky, prostě širší místo potřebuješ. A je fuk, jestli s dětma přijede žena nebo muž, prostě to místo potřebuje i kvůli bezpečí.

rasaNori Asi tuším co na tom Mutzi irituje - to že je to nazváno místo pro ženy (to mi teda vadí taky, řídím i parkuji líp než leckterý chlap). A jo, ten zbytek je trošku provokace :-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:45

rasaNori V principu samozřejmě potřebu většího prostoru chápu, ale nediv se, že mi cuká volant když jedu pátej okruh zaflákanym parkovištěm a furt kolem tří volnejch mateřskejch fleků, kdy vim, že tři z pěti těch obsazenejch využívaj slepice co jezdí do obchoďáků venčit dítě..ber to jen jako můj povzdech, prosím

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:46

andulka01 to je fuk, jestli žena nebo muž, ale viděla jsem i parkovací místa s nápisem ŽENY, to je jako vrchol, to se stydim, sorry

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 21. května 2019 12:47

Mutziputzi Jo, viz výše, to mě taky bere šlak...
Ale taky tu primárně mluvim o arogantních kreténech kterejm je úplně jedno kam to šoupnou, hlavně aby nemuseli daleko. Viz pohřeb mladýho Kočky, kdy se parkovalo (navzdory zákazu) na trávních parku nám Jiřího z Poděbrad. 

Offline bosibori
Avatar
příspěvků moje polička 21. května 2019 13:09

Poslední dobou jsem ohledně parkování vysazená na auta parkující na nezpevněných plochách u stromů. Jezdím do práce ulicí, kde je lipové stromořadí. Každá z těch lip kolem sebe má minimum nezaasfaltovaného prostoru. Přesto ani ten čtvereček nejsou někteří schopní respektovat. Nejvíc mě rozčiluje jedno konkrétní auto naražené až na kmeni. Lípy v důsledku nepřízně - počasí i lidí - odcházejí a dusání hlíny auty ten proces ještě urychluje. A tady už nejde o to, že někdo parkuje k nepohodlí lidí nebo že je to přestupek. Vnímám to jako bezohlednou likvidaci veřejného prostoru. 
Chtěla jsem v
yrobit vlastní cedulky, ale zde zmiňované nálepky vypadají pro můj účel vhodně :-)

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:18

Jiná Realita ale Ounz píše o myšlenka X čin, ne? 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:21

nolita přesně tak..

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:22

andulka01 ja zatim videla myslim pro rodiny s detmi. Hele me to je venkoncem jedno, jen me z opacneho ranku dokaze nasrat kdyz na to misto tesne prede mnou zajede pipina s minicooprem a vyskotaci z auta jen s kabelkou a ja potom parkuju na uzkym a jsem za debila ze parkuju jednou stranou na care. No bodejt... 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:24

Mutziputzi za sebe jedu do obchodaku vylozene jen pro danou vec, dovedu si predstavit lepsi traveni casu nez v obchodaku s deckem. A proto tohle beru taky jako prasarnu.