Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:49

Jiná Realita to s tebou myslí dobře, ty si špiníš karmu, máš agresivní myšlenky a spřádáš plány tresu, někdo si řekne, že se zřejmě jedná o kreténa, no a ve finále jste na tom oba stejně, parkujete na vídrholci

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:51
Reakce na Jiná Realita:

nolita jenže je taky první, kdo tu píše o nějakém činu ve smyslu strkání. já jsem byla jediná, kdo napsal, že by někoho nejradši nakopl a ona už z toho udělala skutečný čin. přitom sama nepochyně chtěla stokrát udělat úplně to stejné, nad čím mentoruje - něco po někom hodit.

​sorry, to už je "ztraceno v překladu", pochopila jsem to, jak píšu, což nakonec potvrdila i Ounz, tys to celkově posunula někam, kam nemířila... 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:51

Potrefenáhusa My jsme jednomu uciteli zahazeli auto podzimnim listim. Byla to docela prca, park uklizenej, auto taky;-). 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:54

Mutziputzi zas jako mít na autě nálepku parkuju jak p**a je taky jistá dávka alibismu...

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:54

Potrefenáhusa Já mám pochopení pro hodně věcí, ale co jezdím po Praze s kočárem, tak mě ti blbě parkující štvou tak nějak víc. Protože kde bych se sama protáhla, tak s kočárem musím do silnice, nebo složitě objíždět a i to rozhlížení je občas bojovka. A to nemluvím o těch debilech, co je nenapadne zastavit na přechodu vedle už stojícího auta na dvouproudovce, nebo o těch, co mají při odbočování zelenou zároveň s chodci a prostě musí projet první a ještě při tom troubí.

Ovšem to jsou většinou řidiči, kteří nejsou dostatečně sebekritičtí, aby uznali, že něco udělali blbě, takže ti do MHD přesednou jen těžko.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:55

Potrefenáhusa no vůbec nic, jen přesně to, co jsem napsala hned na začátku - mám chuť jim nakopat zadek.

ale prej že ne, že máme být na sebe hodní

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:55

Potrefenáhusa no a ted si predstav, ze si ten ridic, co premysli, jestli zpoza toho auta vybehne dite, nebo tentokrat jeste ne. to same s parkovanim na autobusove zastavce. ta bezparkovni zona tam neni proto, aby meli ti odvaznejsi, kde ostavit auto, ale prave kvuli viditelnosti. 

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:56

Jiná Realita já nejsem mentorka. A upřímě. Před garáží mi parkujou lidi co sou líný dojít pár metrů, nálepky ani nakopávání mě nenapadá, když sem paní načapala, byla sem odměřená. Já jako věřím, že bys nikoho nikde nakopávat nešla, že sis to třeba pomyslela, taky to byl obecně adresovanej příspěvek. A nějaký lepení nálepek mi přijde přes čáru..fakt. Nebo patlání oleje po skle. To je přesně to, že když se někdo chová blbě nebo násilně, budu já taky? Ospravedlňuje mě to? 

Offline bosibori
Avatar
příspěvků moje polička 21. května 2019 13:56
Reakce na Karja:

Mutziputzi Presne,je to divny, to at nekdo uz radsi zavola policii nebo mi rekne do oci, slecno, vy ste ale pekny prase. Oboji mnohem efektivnejsi, anonymni nalepka by me akorat provokovala to nekam pichnout znova;-).

​Těch aut je cestou třeba deset. Mám čekat na majitele, abych jim jednotlivě řekla, že parkují jako prasata? 
Nejsem přítel volání policie, nečiň jinému, co sám nemáš rád. 
Lístek, že parkuje jako dobytek, je podle mě přátelské varování. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:56

Potrefenáhusa jasně, to je jako pučit si pokutovej bloček od stejně blbě parkujícího kolegy, dát si ho za stěrač a při odjezdu mu ho vrátit

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 21. května 2019 13:58

Mutziputzi cože, to fakt někdo dělá?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. května 2019 14:00

Potrefenáhusa a tak trochu vtipný to je

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 21. května 2019 14:01

bosibori Ja myslim, ze ma nulovy efekt. Jako psanej vzkaz mozna, ale nalepka? Ja dostala pokutu za parkovani na ,,trave,, dost neprijemny, nadavala jsem jak spacek, ale uz jsem tam nikdy nezaparkovala. Na nalepku bych pekla. Takze na tech deset aut co potkas das nalepku?

Sama bych policii taky nevolala, jen pokud by to bylo hodne nebezpecne zaparkovany a tak.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 21. května 2019 14:04

Karja Jo, to je ale pravda. Najít nálepku na autě, asi si pomyslím něco o debilech, co nemají nic lepšího na práci, ale kdyby mi to někdo napsal rukou, tak se asi chytím za nos. 

Mně jednou někdo nechal za stěračem nápis "tohle auto neznám", byla to taková malinká ulička, jen asi tři nebo čtyři vchody po jedné straně, parkování fakt na hraně, zjevně nestačilo ani pro domácí, no už jsem tam auto nikdy nenechala, úplně jsem viděla nějakou místní mafii, co objíždí cizí auta korunou

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. května 2019 14:06

Ounz no to ne, jenže já se taky násilně nechovám. já na to jen myslím, protože jsem tak nastavená. jsem výbušná povaha a nesnáším lidi, kteří obtěžují jiné lidi. cestou do práce zpravidla zabiju tak dva naštěstí pro všechny myšlenka neubližuje.

nikam nic nelepím, ani olej neleju, ba ani gumy nevypouštím, ani bych k tomu nikoho nenabádala.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. května 2019 14:07

Potrefenáhusa mutzi to má očividně vychytaný, muhehe

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 21. května 2019 14:08

Jiná Realita no jen zírám

Offline bosibori
Avatar
příspěvků moje polička 21. května 2019 14:09
Reakce na Karja:

bosibori Ja myslim, ze ma nulovy efekt. Jako psanej vzkaz mozna, ale nalepka? Ja dostala pokutu za parkovani na ,,trave,, dost neprijemny, nadavala jsem jak spacek, ale uz jsem tam nikdy nezaparkovala. Na nalepku bych pekla. Takze na tech deset aut co potkas das nalepku?

Sama bych policii taky nevolala, jen pokud by to bylo hodne nebezpecne zaparkovany a tak.

​Můj plán byl napsat lístky, vysvětlit, proč to stromům nedělá dobře, že je to přestupek a především bezohlednost, tak ať zváží přeparkování. Částečně vtipně, částečně ostře. 
Pak se tu objevil
y nálepky, tak jsem si říkala, že mi to ušetří práci s lístky :) 
Je ale asi fakt, že lístk
y budou mít větší účinek. 
a k Mutziputzi - ano, je to nev
yžádaná výchova a aktivizumus, ale stromy hynou a mě to fakt denodenně rozčílí. 

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 21. května 2019 14:09

Mutziputzi Pokud si rozbiju hubu o auto, který parkuje na cyklostezce, asi mu ho pěkně odřu. Zlatá samolepa. Už zabíháme někam kam jsem nechtěla. Prostě nebudu plejtvat samolepu na každýho kdo zaparkuje trochu blbě, ale samolepka a fotečka na volně přístupným webu (tam jim zakrejvaj značky) pro arogantní kretény mě mrzet fakt nebude. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. května 2019 14:16

bosibori proti osobnimu vzkazu za steracem slova nenamitam