Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. května 2019 11:12

andulka01 Ve dvě jedu, sestřenice mě tam vezme autem.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 23. května 2019 11:14

Dalia souhlasím s Potrefenáhusa a držím pěsti...

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 23. května 2019 11:18

Dalia Moc na tebe myslím, snad se to dá brzy dopořádku... Nenech se odbýt.

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 23. května 2019 11:27

Dalia ach jo, držím pěsti 

Offline Samantha
Avatar
1756 příspěvků moje polička 23. května 2019 11:42

Dalia Držím pěsti

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. května 2019 11:55

Mám strach ... ... každý mi říká, že musím myslet pozitivně, ale mně to vůbec nejde. Už těch bolestí těla i duše bylo moc. Omlouvám se za výlev. Já tady teď sedím, brečím, bolí mě prsa i celé moje po rakovině rozkuchané a posešívané břicho a prostě se bojím, co bude ... možná mě teď prostě místo rakoviny zabije stafylokok.

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 23. května 2019 12:01
@Dalia - přeji hodně sil (ať si každý říká, co chce, mysli tak, jak chceš sama a jak to cítíš...)
Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 23. května 2019 12:21

Dalia Ale vubec, s tim pozitivnin myslenim se to prehani, to by se z toho clovek posral! Mysli ted a tady, v intervalu trech hodin, ted jedes k doktorovi a dal nemysli, pak tam budes, nejak to dopadne, tak mysli do vecera a vecer si rekni, uvidime do ceho zitra vstanu!

A napis nam, drzim pesti! Urcite to bude dobry;-))))

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. května 2019 12:29

Karja Tak to jsi napsala přesně! Z toho věčného "musíš být pozitivní, musíš myslet tak a tak, nesmíš si to připouštět ..." by se člověk fakt posral. Už jsem na to úplně alergická. Děkuji, budu přemýšlet jen nad tím, co je teď. Zkusím to.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 23. května 2019 12:31

Dalia to čo hovorí Karja je dobrý tip, navrch ono všetky emócie majú svoj zmysel, trebárs, keby ťa to nevystrašilo, tak sa nevytrepeš k doktorovi.

Ešte je dobré skúsiť zamestnať zmysly, skúsiť sa na ne sústrediť jednotlivo, zrak - niečo pekné si pozrieť, obrázok, kvet, čokoľvek, sluch - vtáčiky, klepanie dažďa na strehu (ok, ak to nie je tesne pred záplavami), hudbu (ale nič ťažké, alebo pochmúrne), chuť - dať si niečo dobré, hoci len malý kúsok a skúsiť to vychutnať, hmat - dotýkať sa niečoho príjemného, hodvábna šatka, kúsok zamatu..., čuch - k niečomu príjemnému si privoniavať (tam máš myslím inšpirácií dosť:)...)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. května 2019 12:37

slniecko horší žvásty než nucení do pozitivního myšlení

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 23. května 2019 12:44

Dalia Jo, budu na tebe myslet a klidne si zanadavej,urcite to pomaha! Tak tfuj tfuj tfuj!

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 23. května 2019 12:46
Reakce na Dalia:

Potrefenáhusa Ne, ještě včera jsem měla stabilně 36,5 a dnes takto klesla. Dobře mi ale není, cítím se jako nemocná, mám pocit horkosti v tvářích a trochu se mi motá hlava. 

Nech se i normálně nabrat, nejen stěr z jizvy! Sice už bereš antibiotika a nechci zbytečně strašit, ale s takovou třeba sepsí není radno si zahrávat... a nenech se odbejt, beztak za to můžou oni (vidíš, i Mutziputzi to napadlo)!

Jinak chápu, že hůř už ti snad bejt ani nemůže, seš oslabená, máš otevřenou ránu, seš po x operacích a chemo... k tomu ty další věci - to by sluníčkově pozitivní nebyla ani světice

Držíme palce. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. května 2019 12:51

barbucha Jedu na chirurgii do Znojma. Do Brna to nemá cenu, ten doktor je externí a bývá tam jen v úterý. Ale volala jsem sestřičce od obvodní (také sídlí v naší nemocnici) a prý budu mít na recepci nachystanou kopii bakteriologického vyšetření a na chirurgii to mám ukázat. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 23. května 2019 12:55

Dalia 

Tak doufejme, že aspoň tam bude někdo příčetnej... v tom Brně se teda moc nepředvedli

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. května 2019 13:04

barbucha Jsem tak mimo, že jsem si teď uvědomila, že mám nějakou zprávu i u sebe. Celá se třepu a je mi špatně, ale doufám, že je to jen z nervů.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 23. května 2019 13:12

Dalia 

Už hlavně vyražte! Zpráva nezpráva, až to uviděj na vlastní oči, ani žádnou nebudou potřebovat

Online Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. května 2019 15:07

Musis myslet pozitivne,nemrac se,usmivej se....to mi zarucene zvedne tlak,kdyz mi nekdo doporuci.

Dalia drzim palce.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. května 2019 15:48

Jsem zpátky. Podle doktora na chirurgii je to v rámci hojení v pořádku. To, co jsem považovala za hnis, jsou prý odlučující se kožní nekrozy. Takže mám pokračovat s aplikací betadiny a hemagelu, brát antibiotika a v úterý do Brna na kontrolu. 

Tak při všech nervech dobré zprávy a jako bonus moc příjemný, sympatický a hezký pan doktor.

Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 23. května 2019 15:57

Dalia To je dobre. At se to jen lepsi.