Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 18:58
Reakce na Karja:

Samantha Ja si myslim, ze dostatek ,,volneho casu,, v praci kolektov nestmeluje. Naopak kdyby byl kolektiv blbej, o to vic by tam ty spatny veci bujely.

​presne. a ten popis zni silene, jako ja su lenoch, ale z tohoto by me mrsklo

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 19:53

viktorka_od splavu Presne tak. A hlavne to by sis musela s nekym fakt sednout na 120 procent, aby se kazdej den tri hodiny o necem dalo mluvit aniz by te odvezli.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 19:59

Karja mně to po čase začne hrozně vadit i když si "sednem", asi ta ponorka. nemam ráda lidi

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 20:15
Reakce na jinx:

Kaficko, pokec kde kterej manzel blbnul a cukrarna je horor, ve kterem bych nechtela pracovat ani minutu. 

​Tohle si znama pochvaluje na jednom urade a me z toho vzdycky cuka oko. To bych nedala. 

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 20:32

viktorka_od splavu Ja lidi rada mam, ale tohle bych taky nedala - v praci potrebuju uspokojeni z te prace a pocit, ze delam neco, co ma smysl, a to se obavam ze cas promarneny zvanenim nad kafickem fakt nesplnuje

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 20:33

U nás kafe, občas zákusek normálně funguje, dokonce spolu chodíme i na pivo! Teď jsme byli na takovém setkání a pak nám někdo říkal, že jsme působili ještě semknutěji než obvykle, ale po pravdě to bylo tím, že jsme se teď už asi měsíc v práci nepotkali Ovšem, když do téhle idylky příjde občas ponorka, tak to stojí za to. Loni se nám to táhlo skoro celý podzim.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 20:44

Přemýšlím nad tím a po letech práce z domova bych se hodinovému obědu ani cukrárně nebránila, kdyby to teda nebylo v jeden den, ale moc si neumím představit, že bych muže nějak probírala s ostatníma. Mně tohle téma nejde moc ani s kamarádkama, představa, že to řeším s kolegama je pro mě úplně mimo.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 20:56

Teda ja som v praci rada dala rano kavu pred tym ako zacal frmol. Prijemny start, ked som potrebovala prebrat problem , tak sme ho tiez riesili radsej v prijemnej atmosfere, odvedcilo sa mi pozitivne jednanie. Denne sme spolu chodili na obedy, ked sme robili dlhsie vzdy niekto zaobstaral nieco na obcerstvenie. Nevedela by som pracovat v neosobnom kolektive. Ponorka niekedy bola, ale to byva aj v rodine. Ja som v pravi skoncila preto ze som v podstate vyhorela a odnasa to moje zdravie. Ale ludia ti mi chybsju, kazdy den s niekym volam, baby tu boli na kavu uz viackrat po praci, ideme spolu na obed. 

Ha! Vlastne sa okrem dochadzky a pracovnych povinnosti nic nezmenilo, len doobeda som doma a poobede sa hram na predavacku docasne. 

Take to robim si svoju pracu a ludia ktori tam tiez pracuju idu mimo mna , nepoznam a ani nechcem poznat.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33728 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 20:57

my máme v práci vztahy dobry, myslím i nadstandardne, ale nikdo se nijak moc s osobníma vecma nesverujem, jen v obecný rovině. Teď ke mne dokoloval jeden celkem pikantní drb (kdo s kym) skoro po roce!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 21:03

Janulik03 nejde o to, že bych se s těma lidma nechtěla bavit, to já ráda, ale tak na chvíli v kuchyňce, pak na obědě, prostě pár vět a mezitím taky něco dělat, strašný mi přijde že dle toho líčení ti lidi prostě nic nedělají a prožvaní celej den... MP Marge přesně - to je prakticky třetina života totálně promarněná nanic

Offline MP Marge
Avatar
5787 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 21:26

viktorka_od splavu Presne tak

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 21:28

viktorka_od splavu A ted si spocitej ten cas tady a mas taky pekny cislo:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 21:38

Karja no to mám místo prášků a psychiatra, jaks řikala

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 21:46

Karja presne to ma napadlo

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 21:51

Janulik03 ;-)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33728 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 21:54

viktorka_od splavu místo falešných kamarádek!!!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 21:56
Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 30. dubna 2019 22:45

Prvni letosni kliste Vzhledem k tomu, ze ted porad natacim s lesniky, bych to mela vykazat jako pracovni uraz

EDIT: jo a k probiranemu tematu... jak delam home office (tedy spis "forrest office"), tak kdyz jednou za mesic prijedu do centraly, tak jsou na me vsichni hrozne mili a kamaradsky, coz je fajn. nezazivaj se mnou hadky, drby, nepodarenou praci a dalsi veci, ktery se v pracovnich kolektivech mezi lidma dejou. po ty sileny ponorce, co jsem mela v predchozi praci, je to osvezujici...

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 01. května 2019 12:07

Teda ja nie som nijak extra zapálený pracovník, čo by potreboval podávať výkony na 150%, ale pracovať na štátnom úrade by ma asi zabilo. Stačilo keď otec robil na bytovom družstve, tam sa od 1989 nič nezmenilo. Ráno sa čo to porobilo, potom sa chodilo z kancelárie do kancelárie a kávičkovalo a drbalo... Jeho kolegyňa si nosila do kancelárie štrikovanie, to jej raz dva zatrhol On, naučený makať z predchádzajúcich zamestnaní, bol dosť v šoku a radšej odišiel do predčasného dôchodku

Nás je v kancelárii 20, z toho len 4 ženy, podľa mňa akurátny balanc. A kolegovia muži chodia na kávy a ohovárajú viac ako my :)

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 01. května 2019 12:53

carries Jojo, ja ale myslim, ze takovy ty stereotypy ,,ciste zenskej a ciste muzskej kolektiv,, moc neplati. Kdyz si vezmu u nas co bylo za chlapy - od ,,do prace v maskacovym,, po ,,resim uz tyden v kuchynce jak se mam ostrihat,,. Se zenskyma to bude asi podobne jen do tech protipolu jako zena asi tolik nevidim.