Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. května 2019 12:24

A666 pichacky mi davaji smysl akorat tam, kde podstata prace spociva v pritomnosti na pracovisti. treba vratny:-) jinak je to imho zalezitost nadrizeneho, ktery ma vedet co jeho lidi delaji a adekvatne je ukolovat.. kdyz to redukuje na kontrolu dochazky neco to vypovida

Offline Janulik03
Avatar
16733 příspěvků moje polička 02. května 2019 12:26

Karja u baraku by som sa tiez nespoliehala ze vzdy budu idealni susedia

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. května 2019 12:27

Janulik03 jj presne. akorat v baraku jich neni tolik:-)

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 02. května 2019 12:28

Hele, proti sousedům v řadovce je panelák úplně zlatej. 

Offline Janulik03
Avatar
16733 příspěvků moje polička 02. května 2019 13:02

viktorka_od splavu no ked on jeden je az az

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 02. května 2019 13:07
Reakce na Tak Betty:

Řekla bych, že v dnešní době je bydlení v paneláku nebezpečná záležitost.

Hodne se tam mění nájemníci, nezřídka ti nepřizpůsobiví.

​no tak to je neskutecna volovina takovejhle nazor. vzhledem k tomu, kolik je v cr panelaku, by byla neprizpusobiva pulka republiky. spouste lidi proste jiny bydleni nez panelak nezbejva. a nemyslim si, ze by panelak byl neco spatnyho, bydli v nem obe moje babicky i moji rodice a sousedy maji uplne normalni, mozna normalnejsi nez ja v novostavbe, kde se to v byte nade mnou strida jak na kolotoci

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 02. května 2019 13:21

Kamarádka má dům v prominentní čtvrti, vypadalo to na kauf roku. Pak se ukázalo, ze a vedle v baráku bydlí duševně nemocnej soused. Porvava na ne nadávky, strika přes plot kyselinu a děla různý další naschvály. Už padlo několik trestních oznámení, ale asi nemusím vysvětlovat, ze to vcelku nikam nevede. Takže člověk si fakt nevybere.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 02. května 2019 13:29
Reakce na Tak Betty:

Řekla bych, že v dnešní době je bydlení v paneláku nebezpečná záležitost.

Hodne se tam mění nájemníci, nezřídka ti nepřizpůsobiví.

​No nevim. V našem paneláku si každej ten byt koupil, a pokud by tam i nezůstal a pronajímal ho, tak rozhodně ne žádnejm asociálům, který by mu jeho majetek mohli zničit. Kamery všude, čipovej systém... cizí se dovnitř ani nedostane, je to naopak bezpečnější než dřív.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. května 2019 13:53

MP Meri kde byl zamcenej,kdyz se to prodavalo?

to je fakt pech....

Online Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 02. května 2019 14:31

razorblade mne přijdou úplně nejhorsi novostavby, kde se lidi neznaj/stridaj/pronajimaj byty dal 

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 02. května 2019 14:48

na hluk jsou fakt nejhorsi radovky. Bydlela jsem v panelaku 2x, tam je slyset dost, ale v radovce ze 70. let bylo slyset vsechno

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. května 2019 14:50

Lamicka jj to je u nas, kazde rano vstavam na souseduv budik, se sousedy z druhe strany si spolecne vyplachujem zuby:-)) je tam jen kantka.. (nase je teda 40. leta)

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 02. května 2019 14:58

Lamicka Já myslím, že se nedá až tak zobecňovat, sama v řadovce ze 70. let bydlím a o sousedech (vevnitř) skoro nevím. Mnohem větší výzva jsou ty úzký a těsně sousedící zahrádky, když sousedi vedle grilujou a mají společnost, tak je to vyjde skoro nastejno, jako kdyby grilovali u nás.
Mně to nijak nevadí, ale sousedka z druhé strany je v původním slova smyslu fakt nepřizpůsobivá a mco si neumím představit, co by dělal, kdybysme nedejbože nějakou grilovací společnost měli, která se protáhne do večera, měli my.

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 02. května 2019 14:59

viktorka_od splavu na druhou stranu, ja tam bydlela strasne rada. Ta radovka byla vymyslena uplne genialne pro ctyrclennou rodinu, zahrada akorat velka. My tam tehdy bydleli s kamarady, ale uplne si by nam ted takova velkost vyhovovala. 

Offline Janulik03
Avatar
16733 příspěvků moje polička 02. května 2019 14:59

Vsade je nieco, dom na samote je moc na samote, radovka ako citam je hlucnostou teda ako panelak nalezato? Novostavby ako ktore, aj kvalitou aj obsadenim. 

My mame teraz dom takmer 60 rocny a niekedy by som tam hodila bombb najradsej, niekedy som tam mega stastna. Susedia su faj z iboch stran, ale. Zvykali sme si. Ja som s prestala schovavat  ked oslavovali, oni ma prestali volat neustale cez plot na stamprlu.

A zrusili sme branku od nich orismo k bam na terasu id kedy sused vpalil rano k nam a ja tam v nocnej kosielke pila kavu. Obaja sme boli hooodne  zaskoceni

v panelaku sme byvali a bolo to pohodlnr a vsetko po ruke. 

Offline Janulik03
Avatar
16733 příspěvků moje polička 02. května 2019 15:03

Ked sme s muzom planovali statobu, chceli sme nizky bungalov s malou zahradkou. No clovek mieni....... preto sa niekedy vo mne biju dva pocity laska a totalna unava spojena az s niekolko minutovym zufalstvom. Potom zas prevazi radost ze sme vsetci spolu ze je vonku krasne..,,,,

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 02. května 2019 15:07

Zina to je jasne, ze vsude je neco a kazde bydleni ma svoje plusy a minusy. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. května 2019 15:17

Lamicka ja si fakt nestezuju 

Zina mne vyhovuje i mini zahradka, po vetsi obcas zatouzim ale spis by me to obtezovalo obhospodarovavat

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 02. května 2019 15:44
Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 02. května 2019 16:55

viktorka_od splavu Já moc neobhospodařuju, jenom sekám trávu, velikost za mě ok. Ale ta nalepenost na sousedy je na úkor soukromí, já když mají sousedi venku návštěvu, tak na terasu zavírám, bo jinak fakt vím všechno, co si tam vykládají.

V paneláku jsem bydlela a bylo to pro mě lepší než leckterý bydlení v cihlových domech - víc světla, víc zeleně kolem a bez starostí se stoletou karmou, kotlem atp.