Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2019 17:45
Reakce na Kammila:

Maureen klidně polituji a pomůže, že jsem na tom úplně stejně? Jako něco jsem si i koupila  (asi 3 kusy) ale pořád je to málo. Zato manžel si včera přinesl plnou tašku ( a to jsme jeli koupit úplně něco jiného). Já mám letos pocit, že buď je to  v obchodech úplný hadr nebo děsný střih 

​ano,pomůže pocit,ze je na tom někdo stejněfakt..taky mám pocit,ze to samej hadr!!!...tak jsem dneska vlezla do COS a helemese..

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2019 17:47

Sweet Potato ...a proto jsem šla do správného obchodu

Online MP Marge
Avatar
5786 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 17:49

Hele, blizzard!!! Tady bylo takove krasne svezi jaro, v poslednich par dnech uz skoro i leto (vcera jsem sla do prace v sandalech a tricku s kratkym rukavem), a ted tady sedim a pozoruju, jak za oknem snezi

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 19:24
Reakce na Maureen:

Chci si postěžovat...jsem koukala do svého šatníku(ne,prázdný opravdu není)a mám pocit,ze tam jsou samý hnusný starý vokoukaný hadry,jo a taky nekombinovatelný...a v obchodech jsem nic neviděla a tak nosím džíny s něčím a přitom bych chtěla nějakou hezkou sukni...

nemohly byste mě politovat?...stěžuju si vlastně na sebe

​jsem na tom stejně. A ještě mám blbou nekonfekcni postavu, jsem vysoká, všechno je mi krátké, úzké nesedí a vůbec. Navíc skoro každý den se nevyhnu pískovišti, kde je vyžadována moje aktivní účast a tak se mi strojit ani nechce. 

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 19:24
Reakce na Maureen:

Chci si postěžovat...jsem koukala do svého šatníku(ne,prázdný opravdu není)a mám pocit,ze tam jsou samý hnusný starý vokoukaný hadry,jo a taky nekombinovatelný...a v obchodech jsem nic neviděla a tak nosím džíny s něčím a přitom bych chtěla nějakou hezkou sukni...

nemohly byste mě politovat?...stěžuju si vlastně na sebe

​jsem na tom stejně. A ještě mám blbou nekonfekcni postavu, jsem vysoká, všechno je mi krátké, úzké nesedí a vůbec. Navíc skoro každý den se nevyhnu pískovišti, kde je vyžadována moje aktivní účast a tak se mi strojit ani nechce. 

Libi se mi veci Cos a nejvic mě s... že na to nemám postavu (a penize, ehm)

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 19:37

Maureen me nestvi, prosim tebe. Barva je nadherna a mne by i slusela. Tak jsem ty saty byla zkusit. Cislo, ve kterem muzu dychat mi odstava ve vystrihu i na zadech. V tech o cislo mensich mam splaskla prsa, nemuzu se nadechnout a furt jeste predpokladaji mensi hrb na zadech.  docela me to nastvalo, protoze jsem tam sla celkem na jistotu.

Offline dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 19:39

Já potkala déšť akorát včera večer, ale zato pořádný a doslova potkala - provázel mne cestou ze cvičáku, tedy samozřejmě v době, kdy jsem se musela pohybovat venku. Od té doby ani prd.

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 19:43

Jinak, kdyz uz jsem tady. Rozjela se mi tou zmenou pocasi migrena. Chtela jsem tu unavu, ja blbec, rozchodit, protoze mi to prislo jako lenora. takze mam v sobe 2 ibalginy, jeden naramig a je mi blbe i od zaludku a po tom vsem je to plichta. Dobre mi neni, ale alespon nelezu bolesti po zdi.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2019 19:55

continuity sim tebe...moje prsa jsou skoro žádný prsa...takže mi jsou (38)

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2019 19:57

continuity a tlapkám...taky trpím na migrény...jauvajs..

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 19:59

Maureen diky, vetsinou to temi triptany umlatim zavcas, dnes se to nejak nepovedlo

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 27. dubna 2019 20:10

continuity ano....Sumatriptan je best off

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 20:21

continuity dík, ušetřila jsem si trable s vrácením. Byla jsem v pokušení si ty šaty objednat přes net, ale protože mám prsa, byla bych na tom podobně. Otevřu si aspoň zakoupené víno, to mi bude určitě

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 27. dubna 2019 21:09

continuity Dnes jsem na tom byla stejně. A migrena s deckem je utrpení level 99

A na sebe taky nic nemám a kdykoli vylezu do krámu, je to zmar.

Offline Tak Betty
Avatar
4981 příspěvků moje polička 28. dubna 2019 21:41

Dnes se mi strašně pomalu načítají stránky na Parf. Je to otrava

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 28. dubna 2019 22:23

Pinot Noir Ale to tak může být. Já bydlela v tzv. srážkovém stínu, prší tam minimálně, takže teď vůbec. Dokonce i bouřky se jakoby rozdvojí a obejdou to místo. Někdy to bylo skoro strašidelný, všude na dohled provazce deště a tam nic. Jen ten hnusnej nízkej tlak a dusno. A vítr.

Offline Pinot Noir
Avatar
24497 příspěvků moje polička 28. dubna 2019 23:00

andulka01 Asi to tak bude. Bydlím tu deset let a ten jev "bouřka všude kolem a tady sucho" pozoruji fakt často.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 02:56

andulka01 U nas neco podobneho, ale prej je to tim, ze bydlime u velke vodni plochy a ta ty srazky a bourky stahne. Meteorolog nejsem, ale vsichni to tu tak rikaj, tak snad to neni kravina;-)

Online MP Marge
Avatar
5786 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 20:30

Stezuju si na kolektiv v praci. Jsem tu rok a pul a bohuzel musim konstatovat, ze to jde od deseti k peti. A bez jakekoliv snahy vyvolat zase nejakej flejm musim bohuzel take konstatovat, ze vsechny stereotypy, ktere clovek slychava o ciste zenskych kolektivech, se tady u nas potvrzuji jeden za druhym. Uf, proc ja pitoma odesla z predchozi prace...

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 29. dubna 2019 21:42

MP Marge smisene kolektivy jsou nejlepsi.

Muz dela v ciste chlapskem, krome skladnice a asistentky sefa tam nemaji zadnou zenu a ty jsou zavrene ve svych kancelarich/skladech. No a minule se tam mihla slecna na praxi. Smal se na tom cely vecer, ze pouha jeji existence rozpohybovala i totalni lenochy, co nehli prstem ani o mm navic, pokud opravdu nemuseli. Rekl sefovi, ze by se snad vyplatilo drzet si v kazde parte jednu, ciste motivacne.