Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline carries
Avatar
1110 příspěvků moje polička 01. května 2019 13:09

Karja No ja som robila aj v kolektíve kde bolo 15 žien a 1 muž a to bolo teda trochu horšie

Ale dalo sa to vydržať.

Inak moji kolegovia sú všímaví, komentujú nový účes, nové tenisky, nový bicykel a tak - ale to skôr len medzi sebou. Aj si povymieňajú kontakty kto k akému holičovi chodí Nás žien sa zas tak moc nevypytujú. Mne vyhovuje takýto priateľský, ale nie príliš osobný kolektív. Akože pobavíme sa o osobných veciach, ale nie moc do hĺbky.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. května 2019 13:12
Reakce na carries:

Mne vyhovuje takýto priateľský, ale nie príliš osobný kolektív. Akože pobavíme sa o osobných veciach, ale nie moc do hĺbky.

Online Samantha
Avatar
1814 příspěvků moje polička 01. května 2019 21:28

Teď jsem nakoukla a tak z toho příspěvku o práci možná pro někoho vyplynulo, že se mi snad po té době stýská... Tak ne, nestýská. Bylo to sotva dva roky, pak přišla revoluce a od té doby pracuji pro soukromé firmy. Jak tady taky někdo psal - někde ten systém kafe, oběd, domů funguje i dnes, ale to pro mě není. Takovou práci nehledám a ten systém jsem vzpomenula proto, že někde pracovní kolektiv fungoval dobře třeba také pro abscenci stresu, ambicí po postupu atd...

Tak jen na vysvětlenou  pro korektora místních textů Mutziputzi a jeho věrného přidržtašku jinx

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. května 2019 21:36

Samantha a taky se hodně chlastalo

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. května 2019 21:51

Samantha Dekujeme za reportaz, jinx podme dal!

Online Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 01. května 2019 21:51

viktorka_od splavu :-DTo bude vono. Ale ono se dost chlasta I ted:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. května 2019 21:53

Karja fakt se ještě někde v práci pije?

Online Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 01. května 2019 22:14

viktorka_od splavu Joo, joo, a nejen v pracich typu fabrika ci restaurace.... Ale nemyslim si, ze by to stmelovalo kolektiv:-D. 

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 01. května 2019 22:19

Nedaleko od nás v jednom paneláku shořel být do základů.  Kdyby to bylo auto,  tak řeknu,  že to je totálka.

Žár roztavil plastová okna.  Zasažen byl částečně i byt nad a pravděpodobně zničené vodou byty pod. Chudáci lidi.  

Offline Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 01. května 2019 22:26

Řekla bych, že v dnešní době je bydlení v paneláku nebezpečná záležitost.

Hodne se tam mění nájemníci, nezřídka ti nepřizpůsobiví.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 02. května 2019 05:20

Chlapi su este horsie drbny nez zeny. Najma na fajcpauze preberu vsetko. Ked som oznamovala tehotenstvo vedeniu mailom rano pred prichodom do prace (ten den som zacinala az pred obedom) tak po prichode na pracovisko a na obed mi uz gratulovali vsetci kolegovia   za 2 hodky to vedeli vsetci

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 02. května 2019 05:28

A chcem sa postazovat ze som musela z baraku vystrnadit hada! Moja mama ho objavila a vzala mojho syna na ruky a panikarila tak som ho vystrkala asi 2,5 metrovou tycou so sietkou na konci az von dverami a zabuchla. Nebyt toho ze mi krpec odmietal ist spat a behal miesto toho po dome by sme na tu potvoru dosli v noci po tme sokovou terapiou a prislapnutim cestou na zachod   Dovolenkujeme v zahranici a nemam ani chut zistovat ci bol jedovaty pretoze je sanca je vysoka. Bol len polmetrovy ale aj tak

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 02. května 2019 05:48

Samantha ja reagovala na popis "ráno kafíčko, pokec co kde kterej manžel blbnul... hodinový obídek a pak cukrárna... a někde (neřeknu kde, neprásknu známou, ale jedná se o státní službu) to je dodnes.  To se pak dobře stmeluje kolektiv"To je mentalni peklo nekoho, koho bych nezamestnala ani jako podrztasku. A bohuzel pro nas ostatni, dost to vzdoruje rezimum.

Mutziputzi ja jsem ready!

Offline Janulik03
Avatar
16733 příspěvků moje polička 02. května 2019 07:08

Tak Betty byvanie v panelaku je nebezpecna vec??? Noo tak to je ohrozeny dost vysoky pocet ludi

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. května 2019 07:23

Tak Betty termín "nepřizpůsobiví" je teda něco strašnýho

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:05

nejede susicka a nemuzu se dovolat do servisu

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:08

viktorka_od splavu no možná se jen přestalo pít společně, ale osobně pijou lidi možná ještě víc, než někdy po revoluci.

ve vedlejší fabrice vím, že si chlapi dají před prací dvě štamprle a po ní klidně čtyři a pivo. 

v práci řešíme alkoholiky pravidelně, víno po skříňkách, kolegyně, kterou jsem propouštěla s 3.5 promile v (její) krvi...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:10

a v praze jsem dokonce dvakrát při čekání na metro byla svědkem rozhovoru, kde řešili kolegové kolegu, který pije. jedna alkoholička si schovávala lahve do skříňky, kterou zamykala a klíč schovávala pod klávesnici a kolegové se samozřejmě podívali, co tajného v té dříve nezamykané skříni schovává. to bylo jak nějaká filmová historka.

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:34

Asi jsem celou noc spala s peřinou otočenou zipem k hlavě, uaaaa!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. května 2019 09:36

Jiná Realita no ze lidi chlastaji to jasne, mela jsem na mysli ofiko popijeni v pracovni dobe spolecne s kolegy, bezne nalival sef