"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 16:34

Chodim v brne na jogu bez eso kecu, ani to neni zadna modernost typu power, hot etc., ale spis tradicni cviceni. Do ted jsem nevedela, co mam, zila jsem v domneni, ze eso kecy uz jsou na ustupu...

na pozadani napisu do SZ. Doufam se tam vsechny nesejdem, cvicim v pekelnem ohozu..! 

Offline 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 16:47

Jiná Realita Já mám ráda holubici, ale tu možná znáš...

Online Garfie
Avatar
23932 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 17:24

Tak jsem si vzpomněla If Ghandi took a yoga class :-D

Offline Karja
Avatar
35830 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 17:33

Ja mam jednu kycel hypermobilni, ale poznal to az ortoped, ona jak je jen jedna, tak zadny paradni cviky neudela. Spis zlobi a boli jako blazen. Mozna to kuchnu, uvidime, kam se to vyvrbi po porodu. Jinak me dovedla az k eso cvikum a esolidem a jo, prej me to boli z toho, ze jsem nevyrovnana!

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 17:34

Garfie To je super 

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 18:00

Karja To je na těch různých esech  úplně nejúžasnější - nabízejí řešení daleko lepši a k lidem šetrnější než konvenční prolhaná medicína, takže samozřejmě za daleko větší prachy ( z něčeho musej být ty moudrý eso čarodějky živy), ale když to nevyjde, tak je chyba v tobě , protože ses dostatečně nevyrovnala, dostatečně nespojila se svým tělem, dostatečně nechtěla. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 18:02

Isca A zásadně to nedělaj pro peníze!

Offline Karja
Avatar
35830 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 18:07

Isca Jo to chtit bylo soucasti jednoho cviceni, ja myslela, ze mi sibne.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 18:13

Sweet Potato To by mi tak až nevadilo, ale nějak tak vidím určité drhnutí  v chození na akce, kde se všechny sestry sobě navzájem napojíme na sebe, na vesmír a bůhvíco ještě, budeme prožívat vzájemnou blízkost, usmívat se na sebe, abychom kompenzovaly stresy z nepřátelského světa, který na nás navaluje stresy, a vysolily za to ony prachy, které jsme si díky těm stresům vydělaly (se omlouvám za odskok  od jógy, ale momentálně jsem kvůli zdravotním problémům a plánované operaci pod nátlakem od osoby poměrně blízké ).  

Offline 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 18:21

paktofonika Já mám taky cvičeni v hezkém prostředí ráda :-).  Na druhou stranu, když jsem se jednou rozčilovala, že přišlo víc lidí, než mělo a bylo narváno, tak mi cvičitelka řekla: jestli se sem vejde tvoje podložka, vejdeš se sem taky... A měla pravdu :-). 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 18:26

999 No áno ale kombinácia príliš veľa ezo+škaredé prostredie +plno ľudí=nič moc zážitok. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 18:30

999 Nejak takto to vyzeralo v tom NYC štúdiu podľa fotiek čo som videla

A takto keď som bola na joge ja(nájdi 5 rozdielov) 

Offline 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 18:50

paktofonika Tak ten sál v NYC je nádherný, ale i to dole je v klidu... Tedy pokud je dobrá cvičitelka :-).

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 20:38

slniecko a co je trochu postrašit, já bych asi neodolala

​ma nenapadá, čím ...predpokladám, že na fšetko majú nejakú šalviovú vodu, alebo iný lektvar.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 13. dubna 2018 20:42
Reakce na Garfie:

Tak jsem si vzpomněla If Ghandi took a yoga class :-D

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 14. dubna 2018 00:58

Karja Mam neco podobnyho, ale ja uz jsem stara, ja si mam prej pockat, az budu potrebovat kompletni vymenu  nevim teda presne, co by ti delali, ale ty kycelni operace jsou docela narocny, dceri moji kamaradky postupne operovali obe, nejak to zpevnovali kolem kloubu a byla hodne dlouho o berlich. 

Boli to dost, hlavne ale vypadam asi jako hroznej simulant, protoze treba nedokazu stat dlouho na jednom miste, neudelam tou jednou nohou treba tricet opakovanych zvedani v pilates a tak....a doporucili mi prestat se vsema sportama, kde jsou narazy - no jenze to ja nemuzu, to bych byla za chvili jako becka ( a to je na kycle taky spatne :)).

A asi jsme teda nevyrovnany dve 

paktofonika No ale to je dost nefer srovnani, kdyby cvakli to spodni vecer, stejne osvetleny jako to nahore a bez lidi, tak to taky bude vypadat lip. A ani to asi neni studio jenom pro jogu, ne? 

Treba zrovna NY se mi ve dne moc nelibi, ale jak se to vecer rozsviti, je to parada. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 14. dubna 2018 06:59

Setare sice by se dalo prezit i to studium paktofoniky, a asi fakt bude urcene na ruzne hodiny, ale je dost jasne, ze zadne osvetleni z neho to horni neudela... to fakt vypada o dost lip...

Offline Karja
Avatar
35830 příspěvků moje polička 14. dubna 2018 13:24

Setare Jo no, je to opruz. Zakrok jako takovej je asi jednoduchej, ale to okolo, I predoperativni vysetreni je v celkovy narkoze, takze dve narkozy, par tydnu berle, vysledek nejisty, protoze svaly se uz prizpusobuji tomu ,,divnymu,, stavu, takze me v podstate bolej ony, fyzioterapeuti rikaji, radsi do toho nehrabat. Ale si uz pripadam jak do staryho zeleza taky, pred tricitkou poznas, kdyz ti to ofoukne, zadna velka sportovni zatez v podstate pri jakemkoliv sportu. By ti muj ortoped dal 30 opakovanych zvedani v pilates, to nevis, ze chodici pacient neni pacient? Nejvic mi na to pomohlo tehotenstvi, bez sportu a valet se doma:-D. Tak  uvidim, co s tim pak vymyslim. No musime se vyrovnat obe dve, srovnat cakry a tak. Bez otresu je dobrej aquaaerobik, me to I docela bavilo teda.

Offline Katka
Avatar
57 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 12:46

Prosím, nevíte někdo, jak dlouho trvá, pokud odešlu vratku do COS, než se mi vrátí peníze? Ten jejich systém je pro mě záhadný, poslala jsem balík s jejich nálepkou, takže žádné potvrzení o odeslání nemám, na jejich stránkách jsem nikde nenašla možnost u objednávky označit, že ji vracím jako u jiných internetových obchodů. Vracela jsem 3. dubna, myslíte, že na řešení ještě čas? Dnes mi totiž přišla další objednávka a vracím zase. Svetr, příjemný materiál, dobrý střih, ale musela bych být tak dvě já, aby mi byl oversized. No a teď nevím, jestli jsem při tom prvním vrácení nějak nepochybila, nechce se mi to zase jenom tak hodit na poštu.

Edit: hrubka, stydím se

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 13:23
Reakce na MP Meri:

paktofonika  Je to vždycky o konkrétním lektorovi. Pravděpodobnější bez exokeců bude powerjóga, je i trochu svižnější, ale ne zas moc. Já si v Pze oblíbila venkovní lekce jógy, to je velká paráda. A pokud to má nějakou ezočást, tak se prostě válim na podložce a čumím do nebe.  

​Takto jsem se na jógu chytla já. Přes léto jsem začala chodit na venkovní lekce a to bylo tak skvělý, že jsem pak pokračovala i ve studiu. Tam, kde chodím, se žádné velké ezokecy nekonaj a když ano, tak opravdu nenásilnou formou.