"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 17:59

Katka Ja som raz vratila tričko a trvalo to asi mesiac než mi peniaze vrátili. Písala som im mail a následne mi hneď poslali peniaze. Skus sa pripomenúť. Takisto je dosť možné že im zásielka ešte neprišla alebo nepríde vôbec ale moninika písala že jej vrátili peniaze aj bez potvrdenia. Ja byť v ČR tak po tom čo tu čítam eshop len v krajnej núdzi. 

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 19:18

Katka Mne prisly penize asi za 14 dnu,mozna bych jeste pockala.Posilala jsem to taky bez potvrzeni.

Offline Katka
Avatar
57 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 21:00
Reakce na paktofonika:

Katka Ja som raz vratila tričko a trvalo to asi mesiac než mi peniaze vrátili. Písala som im mail a následne mi hneď poslali peniaze. Skus sa pripomenúť. Takisto je dosť možné že im zásielka ešte neprišla alebo nepríde vôbec ale moninika písala že jej vrátili peniaze aj bez potvrdenia. Ja byť v ČR tak po tom čo tu čítam eshop len v krajnej núdzi. 

​Tak už jsem taky poučená, to jejich oblečení je třeba zkoušet, takže příště už jenom v obchodě.

Offline Katka
Avatar
57 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 21:02
Reakce na Emerald:

Katka Mne prisly penize asi za 14 dnu,mozna bych jeste pockala.Posilala jsem to taky bez potvrzeni.

​No jo, dám jim ještě týden, pak tam napíšu. A ten svetr teda vrátím stejně, snad to tam doputuje. Asi teď v tom období slev mají vrácených zásilek hodně.

Offline brrr
Avatar
9961 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 21:57

Nevíte nahodou, jestli jdou sehnat ještě někde tyhle sandály (OJJU, ale s tmavě modrým páskem), případně budu ráda ze tip na nějaké podobné. Zatím jsem nenašla žádné, co by se mi pozdávaly a moje staré postupně odchází

Offline Myrtila
Avatar
2919 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 22:05

brrr Tenhle typ sandálů měl několik let v nabídce Baťa - značka Weinbrenner. Ale letos (možná zatím?) nic.

Offline brrr
Avatar
9961 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 22:34

Myrtila Dík za tip, budu to u Bati sledovat.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 23:40

8.4. jsem si na eobuvi kupovala kabelky, 9.4. si mi strhli z karty peníze - platba proběhla.

ted mi napsali, že platbu pořád nemají - nechápu proč, když si ji sami strhli.

Jednu kabelku ted potřebuji vrátit.Takže můžu očekávat, že po mně budou chtít další peníze a a za vrácenou žádné zpátky nedostanu.

Nakupuji u nich už dlouho, tohle se stalo poprvé. Jsem pěkně otrávená!

Napsala jsem jim, přidala okopírované potvrzení transakce ze svého účtu a jsem zvědavá..  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 07:00

Dadoo  myslim ze tam maji nejaky binec, prechod na novy system ci neco takovyho, tez me upominali o uhrazenou platbu. ale bez problemu dohledali, neboj, boty uz mam

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 09:34

brrr Koukala jsem minulý týden na podobné v obuvi Šotek.

Offline brrr
Avatar
9961 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 14:15

baltik Sweet Potato Děkuju za tipy, prozkoumám.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33592 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 14:19

brrr podle mě na tom zootu zas budou, přijde mi, že zatím tam maj z těch letních bot jen loňský zlevněný

Offline RoSa
Avatar
8143 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 15:35

brrr já jsem narazila na tyhle podobný

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33592 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 15:42

brrr ještě v tom šotkovi, jak psala Sweet Potato , maj značku plakton - třeba poradí google

Offline Garfie
Avatar
23813 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 16:05

Uvažuju, že koupím synovcům jako dárek nějakou exit game, v Praze. Poradíte? Je jim 14 a 16 let a myslím, že je ještě na žádné nebyli. Spoléhám na Pinot Noir a Sweet Potato 

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 16:15

Garfie Mne se libila nejvic http://www.lostexit.cz/. Ale jestli jim rodice zakazuji strasidelne filmy, tak radeji ne :) Pak bych doporucila venkovni Hru o truny. Ta je ale tak na tri hodiny a pokud nejsou z Prahy, tak radsi asi ne.

Nejmin konfliktni je asi Sherlock, ale ta mi osobne prisla takova obyc...

Offline Garfie
Avatar
23813 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 16:18

MP Meri Díky moc, mrknu na všechny. Jsou z Prahy, takže není problém :-)

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 16:24

Pomoc. Je tu nějaký expert přes sociálni sítě? Potřebovala bych na firemním mobilu nainstalovat pracovní IG. Musím si založit nový účet Google nebo to jde nějak obejít? Na svém mobilu IG mám, spravuju tam 2 účty, ale ten firemní bych chtěla držet mimo.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 16:33

Garfie Starším dětem bez předchozích zkušeností bych doporučila něco z Questerlandu. Mají Va-bank - vyloupení banky, jednu inspirovanou Harry Potterem, pak skvělou inspirovanou (nejen) Hvězdnou bránou, ta je o dost těžší a ještě Zombie apokalypsu, tu neznám, brr, zombíci. Vše v Mánesově ulici.

Vynikající hry, v současné době podle mne top, má The Chamber. Dům duchů je naprostá bomba, počítačovým nadšencům by se mohlo líbit Hackerovo doupě. Jedna z jejich her je inspirovaná Karlem IV a je v historických sklepech pod Novoměstskou radnicí.

Dobré je i foglarovské Tajemství hlavolamu.

Co bych naopak nedoporučila je jakýsi rádoby Indiana Jones. A pak mne neoslovila zatím žádná z her od TheRoom.